Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

tamam mı devam mı

Misafir mtmtk5

Önerilen İletiler

ben sevgilisi var mı yok mu öğrenmeye çalışırım ve bunun yüzünden resmen verem olurum.çoğu zaman öğrenemem.ve arayamam.

benden hoşlanıyo mu hoşlanmıyo mu öğrenmeye çalışırım ve gene hiç anlayamam aramam.

eğer aramışsam bunu yapmak için aylarca düşünmüşümdür.aradığımda olmamışsa zaten hiç bir zaman olmaz.(çünkü kadın hoşlanmışsa hiç zorluk çıkarmaz)

unutma yoluna giderim. zaten 2. kez aramak içinde 6 ay daha mı düşünücem.onlar da o kadar zor olmasınlar. benim önüne gelene asılan biri olmadığımı herkes bilir zaten.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

toplumda kadını megaloman, erkeği kanser eden şey bu olabilir yerine geçen hayırlar.BUNU NASIL ANLİCAZ?

bunu anlamak zor çünkü bazen kadınlar fazla çelişki içerisinde oluyorlar bu durumda da kesin hayırla olabilir hayır sadece ortada bi kavram olarak kalıyor. eğer kadın çelişki içerisinde değilse kesin hayırı "HAYIR" şeklinde (büyük harflerle hayıra odaklanmış bi şekilde ) ve sizinde anlayacağınız haliyle söyler yani bi şekilde anlarsınız bunu.

Kadın eğerki hayır dedikten sonra arkadaşça ya da benzer bi durumda geri dönüş yapıyorsa bu olabilir hayırdır. geri dönüş yapmıyorsa kesin hayır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

toplumda kadını megaloman, erkeği kanser eden şey bu olabilir yerine geçen hayırlar.BUNU NASIL ANLİCAZ?

bunu anlamak zor çünkü bazen kadınlar fazla çelişki içerisinde oluyorlar bu durumda da kesin hayırla olabilir hayır sadece ortada bi kavram olarak kalıyor. eğer kadın çelişki içerisinde değilse kesin hayırı "HAYIR" şeklinde (büyük harflerle hayıra odaklanmış bi şekilde ) ve sizinde anlayacağınız haliyle söyler yani bi şekilde anlarsınız bunu.

Kadın eğerki hayır dedikten sonra arkadaşça ya da benzer bi durumda geri dönüş yapıyorsa bu olabilir hayırdır. geri dönüş yapmıyorsa kesin hayır...

kesinlikle doğru yorum budur... ;)-_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir telefon açtın, olmadı, ikinci defa aramısın? tamam bu iş olmaz mı dersin yoksa devam daha beni yeteri kadar tanımadı ki, kendimi daha iyi anlatmam gerekir mi dersin?

hadi bakalım

hemen pes etmek olmaz ısrarcı olmadan kendimi ona tanıtmaya çalışırdım şu an böyle bir durumdayım zaten :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğer kadın çelişki içerisinde değilse kesin hayırı "HAYIR" şeklinde (büyük harflerle hayıra odaklanmış bi şekilde ) ve sizinde anlayacağınız haliyle söyler yani bi şekilde anlarsınız bunu.

hiç bi kadın "HAYIR" şeklinde (büyük harflerle hayıra odaklanmış bi şekilde ) söylemez bunu.

aman bir alternatif daha eksilmesin dursun bi kenarda lazım olur.hesabı küçük harflerle söyler.hayır dedikten sonra arkadaşça ya da benzer bi durumda geri dönüş yapıyorlar zaten .çünkü bir alternatif bir alternatif dursun bi kenarda.

belki bir gün boş kalıırm beni eğlendirir,belki birini kıskandırırım,lazım olur..türk kadını sevemse bile net hayır demiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğer kadın çelişki içerisinde değilse kesin hayırı "HAYIR" şeklinde (büyük harflerle hayıra odaklanmış bi şekilde ) ve sizinde anlayacağınız haliyle söyler yani bi şekilde anlarsınız bunu.

hiç bi kadın "HAYIR" şeklinde (büyük harflerle hayıra odaklanmış bi şekilde ) söylemez bunu.

aman bir alternatif daha eksilmesin dursun bi kenarda lazım olur.hesabı küçük harflerle söyler.hayır dedikten sonra arkadaşça ya da benzer bi durumda geri dönüş yapıyorlar zaten .çünkü bir alternatif bir alternatif dursun bi kenarda.

belki bir gün boş kalıırm beni eğlendirir,belki birini kıskandırırım,lazım olur..türk kadını sevemse bile net hayır demiyor.be3nce hayır her zaman hayrıdır.arkama bakmadan kaçarım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

belki bir gün boş kalıırm beni eğlendirir,belki birini kıskandırırım,lazım olur..türk kadını sevemse bile net hayır demiyor.be3nce hayır her zaman hayrıdır.arkama bakmadan kaçarım

vur kaç yapın en iyisi ennn temız çözüm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vur kaç yapın en iyisi ennn temız çözüm

vur kaçı bana çok yapıyolar. kendini eğlendirecek bir palyaço mu arıyo, dalga mı geçiyo, yoksa hakkaten hoşlanıyo mu hiç anlayamam ve rezil olmaktan korktuğum için üzerine gitmem.kimbilir kaç tane kız kaçırmışımdır öyle. kadınla insna gibi konuşarak diyalog kurulmaz .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.