Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Selamün aleyküm

Önerilen İletiler

Birçok yolun hiçbir yerden hiç bir şeye doğru gittiği bir güzergahta ilerlerken kader bizi kankam nazan, namı diğer asiye bacımla karşılaştırdı eheu, baktım buralarda geziniyor, merakımdan takıldım geldim işte...

Selam olsun cümle aleme :))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Birçok yolun hiçbir yerden hiç bir şeye doğru gittiği bir güzergahta ilerlerken kader bizi kankam nazan, namı diğer asiye bacımla karşılaştırdı eheu, baktım buralarda geziniyor, merakımdan takıldım geldim işte...

Selam olsun cümle aleme :))

A.Selam

Bu ne güzel katılım faslı..

Teyzem hoşgeldiniz neşe mutluluk getirdiniz.. :clover::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tülün yoksa sen misin?

Hoşgeldin.

Seni de kırmızı halılarla karşılayacaktık ama geç kalınca AKEPE'liler işgal etmişler hemen. İdare et artık.

asiy2.jpg

Cümleten hoşbulduk dedik, sonuçta allahın selamı karşılıksız bırakılmazmış

ama bilesin sana hala küsüm ben.....

Nikkinde taylan ABİ demek (40 lı yaşlara hepimiz hızla yaklaşıyoruz ondan olsa gerek)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biz teşekkür ederiz geldiğiniz için...

alegria o zaman çok silik duygular arasında kalmışsın..

Heyecandan ellerin buz gibi olmuşsa uzat ellerini tutayım yoksa çeşitli tikler vuku bulabilir.

Dikkatli ol içini delice çoşturur,sevinçle doldurur..

Kalp çırpıntısı,tutku,erzu istek vss :D

Mutlu kal....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cümleten hoşbulduk dedik, sonuçta allahın selamı karşılıksız bırakılmazmış

ama bilesin sana hala küsüm ben.....

Nikkinde taylan ABİ demek (40 lı yaşlara hepimiz hızla yaklaşıyoruz ondan olsa gerek)

Bana küsmeyeni dövüyolar zaten. Ama yıllar olmuş ve hala küs isen mutlaka kötü bişey yapmışımdır. Neydi ki acaba bacım Tülün?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana küsmeyeni dövüyolar zaten. Ama yıllar olmuş ve hala küs isen mutlaka kötü bişey yapmışımdır. Neydi ki acaba bacım Tülün?

Bir dahaki jj karşılaşmasında sölerim de

konu şimdi bu forum pek kalabalık, pek hareketli pekte yavaş açıo, nerden başlıcamı bilemedim ben yaaa bi yol gösteriverseniz ehuehue taam salağım ben...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biz teşekkür ederiz geldiğiniz için...

alegria o zaman çok silik duygular arasında kalmışsın..

Heyecandan ellerin buz gibi olmuşsa uzat ellerini tutayım yoksa çeşitli tikler vuku bulabilir.

Dikkatli ol içini delice çoşturur,sevinçle doldurur..

Kalp çırpıntısı,tutku,erzu istek vss :D

Mutlu kal....

ya pek sevindim kankam deyip bağrıma bastığım insan bilem beni bu yaban ellerde yalnız bırakmışken böle bi yaklaşım beni pek mutlu etti, söz veriorum sevgi böcüsü olup, herkesin içini ısıtcam ehuehe

saolasın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir dahaki jj karşılaşmasında sölerim de

konu şimdi bu forum pek kalabalık, pek hareketli pekte yavaş açıo, nerden başlıcamı bilemedim ben yaaa bi yol gösteriverseniz ehuehue taam salağım ben...

Kankanızı ecnebi müzikler çalan dükkana gitme konusunda ikna ederken epey zorluklar yaşayacağınızı tahmin ediyorum. Size Allahtan sabır, güç ve kuvvet diliyorum.

Bi de forumun içinde kaybolursan "sesime gel"..

Misal; "burası boyu geçmiyooooooooooooo" :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

bi kerem tülün memleketimizden km.lerce uzakta alplerde dağlar kızı heidi olarak iş güç yapmaktadır.

Gıyabında konuşmak gibi olmasın ama kendisi pek bi güsel,Bağdatlı genlerine sahip ceylan gözlü bi şahsiyettir. Eminim şimdi etrafı sarışın cillop gibi isviçreli abilerle kaplıdır. Ve muhtemelen muayyen yerlerinde kelebekler uçuşuyordur, eminim ki çok mesuttur...ehue...

Neyse sorunuz varsa aliim... zira kendisi tarafıma el verip gitmiştir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.