Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sevgiliniz başka erkekelrden ilgi görünce ne düşünürsünüz?

Misafir taunus

Önerilen İletiler

ilgi görebilir ama bu ilginin gerçek anlamı veya manası önemlidir..... :unsure:

siz sevgilinize güveniyorsanız sorun yoktur... -_-

ama sevgilimden hoşlanan insandan ben hoşlanmam :angry::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla kız arkadaşım başka erkeklerden ilgi görünce çok fena sinirlenirim.çünkü çok iyi bilirim ki bi kadın bir adamdan hoşlanmamışsa adamın suratına bile bakmaz.sabah görür insan yerine koyup günaydın bile demez.günaydın diyen adama da insan yerine koyup cevap bile vermez.yanına bile yaklaşmazsın.bunu çok yaşadım.

sonuçta o çıktığım kız bana tanışmak için bile zamanında 1000 tane zorluk çıkarmıştır.tavlayana kadar 2000 tane zorluk çıkarmıştır.bana zamanında o kadar zorluk çıkaran bi kıza adamın biri büyük bir yüzsüzlükle elini kolunu sallaya sallaya bi şekilde asılıyorsa "acaba kız mı kuyruk salladı, adam mı kene" diye çok kötü ikileme düşerim.zaten o saatten sonra o ilişkiden hayır gelmez.

genel olarak kızın kuyruk salladığını düşünürüm....adam nerden bulmuş telefonunu nerden bulmuş mailini bu ne laubalilik derim verdikleri cevap hep aynıdır"BİLMİYORUM"

.hayatta herşeyin bir sebebi avrdır ve sebepsiz hiç bir şey yoktur.kız BİLMİYORUM deyİnce enayi yerine konduğumu düşünürüm.BİLMİYORUM lafının üzerine kızın çıkma aşamasında bana çıkardığı zorluklar aklıma gelir ve daha beter sinirlenirim... adamdan gördüğü ve onu çok mutlu,beni ise çok mutsuz eden o ********* ilgiyi onun burnundan fitil fitil getiririm... o anlarda çok acımasız ve gaddarımdır.ve kızlar da pek zora gelemediklerinden 3 vakte kadar terk ederler.ondan sonra işin yoksa yenisini ara.çilea bülbülüm çilea!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen becerememişsin

ne soruyorsun kıza arayan kımdı dıye

kımse kım yani.. aldıgın cevabı begendım

bır de kadır ınanır ayagı mı yap dedık o halde her kız kaçar

her kimdir ki kadir inanırı baş tacı yapmıstır ? hiç kimse

Türk filmlerinde bile tapılası erkek değil sadece sert erkektir.

ayrıca başak erkeği bize cok sıradan gelir bu da böyle biline walla hıh :innocent:

valla başak erkeği sıradan geliyosa istemeyen küçük kızını vermesin.aynı anda 30 kişiye asılan sıradan olmayan, heyecan verici ve eğlenceli nuri alçolara gidin. ondan sonra da 3 ay sonra aldatıldık terk edildik diye eağlarsınız.

buna da "EAŞK ACISI" dersiniz.mazoşistçe bir zevk alırsınız.

kimseye kadir inanır tribi yaptığımız yok.tavlayana kadar 1000 tane zorluğuna katlandığım , elimde tutmak için 2000 tane zorluğuna katlandığım kız arkadaşımı ikide bir arayan sinir bozucu bir organizmanın kim olduğunu sormak en doğal hakkım.böyle durumlarda sorduğum soruya insan gibi cevap verip beni aydınlatmak yerine ***** gibi azarlama yoluna giderse olabilecek en gaddarca şekilde haddini bildiririm.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek arkadasımın erkeklerle mı bayanlarla mı ılgılenmesı daha kötu net bılemıyorum ya

erkeklerden hoslansa daha kötu kızlardan hoslansa da kötu

ben varım yaa kımseden hoslanmasın allallaaa yaa :wub:

yani sen erkek arkadaşım hergün kurufasülye yesin diyosun..ölemii.. :lol::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yapma meliskoocuğum sıcakta kavurma bayar be güzelimmm B);)

:lol:

sevgilinize ilginiz ,şevkatiniz,sevginiz tamsa korkmayın derim ben erkekler adına çünkü bunlar varken kimse sevgilinize sizden yakın olamaz tabi sevgilim dediğiniz kişi normalse :) kızlara ilgi gösteren çok olur ama seviyorsa boştur gerisi -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol:

sevgilinize ilginiz ,şevkatiniz,sevginiz tamsa korkmayın derim ben erkekler adına çünkü bunlar varken kimse sevgilinize sizden yakın olamaz tabi sevgilim dediğiniz kişi normalse :) kızlara ilgi gösteren çok olur ama seviyorsa boştur gerisi -_-

hiç öle olmuyor canım biliyorsun

boş öğütler verme kızlarımıza

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seven bir kız bunları fazlasıyla yaptığı için hep zarar görüyor biliyorum..

seven kız bunları yaptığı için zarar görmez.hatta saygı görür.

ama adam hoşlandığı kızı başkasına kaptırğı için gördüğü için ve

içine sinmese de kendisini sevenle hoşlanmadan çıktığı için ne kadar saygı duysa da bir türlü sevemez. kıızn bi suçu yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

istedikleri kadar ilgi göstersinler.

ben sevgilimle o kadar çok ilgilenirim ki

onun başka ilgileri farketmesine izin vermem B)

o yüzden diğerlerinin ilgisinin bizim için önemi olmaz ;)

kızlar huzur kavramını sıkıcı buluyolar. o kadar ilgiliysen dikkat et de sıkılmasın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

istedikleri kadar ilgi göstersinler.

ben sevgilimle o kadar çok ilgilenirim ki

onun başka ilgileri farketmesine izin vermem B)

o yüzden diğerlerinin ilgisinin bizim için önemi olmaz ;)

valla güzel cevap nediyim şunca yazılanları güzelcene özetlemişsin doğru sen ilgini alakanı belli ettiğin sürece dışarıdaki dünyanın sana tesiri olmaz(malum birileri bukadar alakayı bile bulamamışken vah onalrın haline dim :P ).Tebrik ederim arkadaşım saygılarla Nehir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla güzel cevap nediyim şunca yazılanları güzelcene özetlemişsin doğru sen ilgini alakanı belli ettiğin sürece dışarıdaki dünyanın sana tesiri olmaz(malum birileri bukadar alakayı bile bulamamışken vah onalrın haline dim :P ).Tebrik ederim arkadaşım saygılarla Nehir...

wallahi haklısın uchmus arkadas da ne guzel ilgi gösteririrm diyor kızlar da erkekler de bundan sıkılırlar kanımca,

ama yine de iyi bir görüş

ben çok ilgilenince mesela deliriyorum diğer yüzüm ortaya çıkıyor kötü davranmya başlıyorum...

o da bir başarı yani B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.