Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Erkekler iki Bölüm e ayrılır...

meliskoo

Önerilen İletiler

Evet Erkekler

2 bölüme ayrılırlar...

biri değer verip yücelttiğimiz, diğeri savurup attıgımız..

bunu biz bu hale getırırız...

bazılarını onemsemeyız bıle görmeyız hedıye mı almıs sewmıs mı asık mı olmuş umursamayız daha cok koşarlar peşimizde,

diğer kısımdaki erkekler ise bizim için her açıdan önemlidir

onları hiç kırmamaya hiç üzmemeye çalışırız gık deseler bişi mi oldu hayatım ? deriz üstüne titreriz...

malumane bizim üstümüze tıtreyen bu 1.kısım olan önemsemedıgımız erkekler statusune gecms oluruz

yani önemsenmeyen biz oluruz...

bu durumda yapılabilecek şey o önemli 2.kategorideki mühim erkeklerimizi 1e çekmektir.

bunu biz kendi duyumlarımızla kendi isteklerimizle o hale çekebiliriz,

yoksa erkek çıkıp da

ben asaglık erkeklerden olmak ıstıyorum senın pesınde kosan ama senın hıc bakmadıgın erkeklerdenn hehee demez kı bıze !

bız onu o hale getırırsek bır bakıcaz ki dandik gördüğmüz bi erkekle beraberiz halbukı o dandik değil?

bu çözumdur kızlar

dipnot

bnmse 4 sene çıkıp ayrıldıgım erkek arkadasımla aynı oldu eşim

allahtan vakıt yakınken evlendım yoksa bu da dıgerı gıbı 4 yıllık olup benı sallayacaktı

umid edıyorum kı 4 sene sonra yıne sallanmam :) acilinden cocuk mu yapsam nedir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet Erkekler

2 bölüme ayrılırlar...

biri değer verip yücelttiğimiz, diğeri savurup attıgımız..

bunu biz bu hale getırırız...

bazılarını onemsemeyız bıle görmeyız hedıye mı almıs sewmıs mı asık mı olmuş umursamayız daha cok koşarlar peşimizde,

diğer kısımdaki erkekler ise bizim için her açıdan önemlidir

onları hiç kırmamaya hiç üzmemeye çalışırız gık deseler bişi mi oldu hayatım ? deriz üstüne titreriz...

malumane bizim üstümüze tıtreyen bu 1.kısım olan önemsemedıgımız erkekler statusune gecms oluruz

yani önemsenmeyen biz oluruz...

bu durumda yapılabilecek şey o önemli 2.kategorideki mühim erkeklerimizi 1e çekmektir.

bunu biz kendi duyumlarımızla kendi isteklerimizle o hale çekebiliriz,

yoksa erkek çıkıp da

ben asaglık erkeklerden olmak ıstıyorum senın pesınde kosan ama senın hıc bakmadıgın erkeklerdenn hehee demez kı bıze !

bız onu o hale getırırsek bır bakıcaz ki dandik gördüğmüz bi erkekle beraberiz halbukı o dandik değil?

bu çözumdur kızlar

dipnot

bnmse 4 sene çıkıp ayrıldıgım erkek arkadasımla aynı oldu eşim

allahtan vakıt yakınken evlendım yoksa bu da dıgerı gıbı 4 yıllık olup benı sallayacaktı

umid edıyorum kı 4 sene sonra yıne sallanmam :) acilinden cocuk mu yapsam nedir

helal sana meliskoo..sen bu işi çözmüşsün..hemen bi üçüz yap.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkekler 2 tiptir.

ediz hunlar.

bunlar kendi halinde munis,efendi çocuklardır.huzur vericidirler. güvenilirdirler.

toplum içinde dikkat çekmekten hoşlanmazlar. fılamalık sıfırdır.

kendi halinde efendi çocuklar oldukları için kadınlar bunları hiç heyecan verici ve eğlenceli bulmaz.sıkıcı bulur.kadınlar önüne gelene asılan mehmet ali erbillere yapışırken bunlara bin tane zorluk çıkarırlar.

yazabiliteleri çok zayıftır.mehmet ali erbillerin tam tersine bunlarda onur gurur gibi kavramlar mevcuttur.***** olacaklarını düşündükelri için red edilmekten nefret ederler ve kolay kolay kimseye yazmazlar.yazma huyları pek olmadığı için kadınlar bunlara kendine güveni yok, ezik hatta izik damgası vururlar.

.hayatları hoşlandıkları kızları mehmeh ali erbilllere kaptırıp saçlarını başlarını yolarak geçer.bu yüzden %90 ı keldir.

bunlar senden sevgili olmaz ama iyi koca olur cümlesiyle çok karşılaşırlar.EVET BUNLARDAN GERÇEKTEN DE İYİ KOCA OLUR........akıllı kızlar gençken mehmet ali erbillerde çıksalar da evlenirken bunları tercih ederler.huzurlu bir velilikleri olur..

mehmet ali erbiller

fırlama tiplerdir.kadınlardaki farklı olan her şey iyidir takıntısına cevap verebilmek için ortamda dikkat çekebilmek için bin türlü palyaçoluk yaparlar.ilyas salman yunus bülbül cesaretine sahiplerdir. kızın sevgilisi var mı yok mu, benden hoşlanıyo mu hoşlanmıyor mu diye hiç düşünmez daha tanışmadan asılır, tanıştıktan sonra da kene gibi yapışırlar.bunlar aşıır çapkındır ve kadından çok kolay bıkıp diğerine gider

.bunlardan koca moca olmaz. nouri alchoe gibi adamlardır.

kadınlar bunlardaki ilyas salman-yunus bülbül cesaretine ve çapkınlık özelliğine tav olur.heyecan verici ve eğlenceli bulur %99 bu adamları tercih eder.gerekçeleri de kadınlar bunu tercih ediyorsa bunda bişey var,o zaman bende tercih edeyim, çapkın ama olsun ben çok özelim çok güzelim onu elimde tutabilirim, onu iyileştirebilirim diy düşünüler.ama bu adamlar çok kolay bıkar ve aldatır.hiç de kimsenin gözünün yaşına bakmaz. arada olan kadından hoşlanan ve red edilen garibim ediz hunlara olur.

fazla kafası çalışmayan kızlar hayatları boyunca bunlarla çıkar, ama kendilerine fazla güvendiklerinden evlenirken de bunları seçerler .hayatları kayar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkekler 2 tiptir.

ediz hunlar.

bunlar kendi halinde munis,efendi çocuklardır.huzur vericidirler. güvenilirdirler.

toplum içinde dikkat çekmekten hoşlanmazlar. fılamalık sıfırdır.

kendi halinde efendi çocuklar oldukları için kadınlar bunları hiç heyecan verici ve eğlenceli bulmaz.sıkıcı bulur.kadınlar önüne gelene asılan mehmet ali erbillere yapışırken bunlara bin tane zorluk çıkarırlar.

yazabiliteleri çok zayıftır.mehmet ali erbillerin tam tersine bunlarda onur gurur gibi kavramlar mevcuttur.rezil olacaklarını düşündükelri için red edilmekten nefret ederler ve kolay kolay kimseye yazmazlar.yazma huyları pek olmadığı için kadınlar bunlara kendine güveni yok, ezik hatta izik damgası vururlar.

.hayatları hoşlandıkları kızları mehmeh ali erbilllere kaptırıp saçlarını başlarını yolarak geçer.bu yüzden %90 ı keldir.

bunlar senden sevgili olmaz ama iyi koca olur cümlesiyle çok karşılaşırlar.akıllı kızlar gençken mehmet ali erbillerde çıksalar da evlenirken bunları tercih ederler.huzurlu bir velilikleri olur..

mehmet ali erbiller

fırlama tiplerdir.kadınlardaki farklı olan her şey iyidir takıntısına cevap verebilmek için ortamda dikkat çekebilmek için bin türlü palyaçoluk yaparlar.ilyas salman yunus bülbül cesaretine sahiplerdir. kızın sevgilisi var mı yok mu, benden hoşlanıyo mu hoşlanmıyor mu diye hiç düşünmez daha tanışmadan asılır, tanıştıktan sonra da kene gibi yapışırlar.bunlar aşıır çapkındır ve kadından çok kolay bıkıp diğerine gider

.bunlardan koca moca olmaz. nouri alchoe gibi adamlardır.

kadınlar bunlardaki ilyas salman-yunus bülbül cesaretine ve çapkınlık özelliğine tav olur.heyecan verici ve eğlenceli bulur %99 bu adamları tercih eder.gerekçeleri de kadınlar bunu tercih ediyorsa bunda bişey var,o zaman bende tercih edeyim, çapkın ama olsun ben çok özelim çok güzelim onu elimde tutabilirim, onu iyileştirebilirim diy düşünüler.ama bu adamlar çok kolay bıkar ve aldatır.hiç de kimsenin gözünün yaşına bakmaz. arada olan kadından hoşlanan ve red edilen garibim ediz hunlara olur.

fazla kafası çalışmayan kızlar hayatları boyunca bunlarla çıkar, ama kendilerine fazla güvendiklerinden evlenirken de bunları seçerler .hayatları kayar.

bence kadınları hiç anlamamışsın sen taunus..

kadınlar her zaman ediz hun sever..........onları tercih eder..

m.ali gibilerin ise şaklabanlıklarına sadece gülerler....hiç bir zaman tercih edilmez....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence kadınları hiç anlamamışsın sen taunus..

kadınlar her zaman ediz hun sever..........onları tercih eder..

m.ali gibilerin ise şaklabanlıklarına sadece gülerler....hiç bir zaman tercih edilmez....

çok üzülerek söylüyorum ki doğuştan ediz hunum.ve hoşlandığım 200 kişiden en az 192 sini mehmet ali erbillere kaptırdım ve her defasında saçımı başımı yoldum.kaç kere red edildiğimi de hatırlamıyorum.

halk arasında bir laf vardır.

kız gençken mahallenin ******** çıkar 30 a gelince memuruyla evlenir diye.kesinlikle doğrudur.çünkü ediz hunlar heyecan verici ve eğlenceli gelmiyo kıza.fırlama olmadıkları için sıkıcı buluyolar.adamcağızın yanında bir iki şarküteri reyonundan kız da görmedikleri için bu korkak ezik, hatta izik, tecrübsiz, toy ,kadın ruhundan anlamaz gibi damgalar yedik yıllarca.

biz de buna tepki olarak çıkarken bakire olmayan, evlenirken bakire istiyoruz. ne yani bi uyanık siz misiniz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

acilinden cocuk mu yapsam nedir[/i]

yap yap.....hatta figaronun dediği gibi üçüz olsun......... :D

çok üzülerek söylüyorum ki doğuştan ediz hunum.ve hoşlandığım 200 kişiden en az 192 sini mehmet ali erbillere kaptırdım ve her defasında saçımı başımı yoldum.kaç kere red edildiğimi de hatırlamıyorum.

halk arasında bir laf vardır.

kız gençken mahallenin ******** çıkar 30 a gelince memuruyla evlenir diye.kesinlikle doğrudur.çünkü ediz hunlar heyecan verici ve eğlenceli gelmiyo kıza.fırlama olmadıkları için sıkıcı buluyolar.adamcağızın yanında bir iki şarküteri reyonundan kız da görmedikleri için bu korkak ezik, hatta izik, tecrübsiz, toy ,kadın ruhundan anlamaz gibi damgalar yedik yıllarca.

biz de buna tepki olarak çıkarken bakire olmayan, evlenirken bakire istiyoruz. ne yani bi uyanık siz misiniz?

sen kendinin ne istediğini bilmiyorsun anladığım kadarıyle....hep yanlış seçim yapıyon demekki.......

veya ediz hun değilsin..... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yap yap.....hatta figaronun dediği gibi üçüz olsun......... :D

sen kendinin ne istediğini bilmiyorsun anladığım kadarıyle....hep yanlış seçim yapıyon demekki.......

veya ediz hun değilsin..... -_-

ediz hunum. ama kimden hoşlansam ya sevgilisi çıkar ya nişanlısı çıkar.haliyle vazgçemek s-zorunda kalırım ve başkasına odaklanmaya çalışırım. bu hep böyle gittiği için ilkokuldan beri en az 200 kişiden hoşlanmışımdır.ama ben kızın sevgilisi var mı yok mu, benden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu hiç anlayamam.ya da anlayana kadar ortamda kızın peşinde olan mehmet ali erbil tipi onlarca adamdan biri kıza kene gibi yapışır.kız da o adamdan hoşlanır ve hiç zorluk çıkrmaz.adam resmen kızı havada kapar.çünkü kızlar onları çekici buluyolar.

doğada tüm canlı türlerinde eşleri dişiler seçer.erkeğin ne hissettiğinin bi önemi yoktur.

sonuçta kız beni çekici bulsa o mehmet ali erbile atlamaz.bundan çıkarılacak sonuç kadının istediği adam olamazsan seni tercih etmez.naapalım ben doğuştan ediz hun tipi bi adamım. mehmet ali erbil tipi bi adam olamıyorum. insanların tercihelrine saygı duymak lazım.(bize kim duyacaksa artık!)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne istediğimi biliyorum.

güvene dayalı uzun süreli bi ilişki.

sorumluluk duygusu olan, empati kurabilen 1.70 boylarında beyaz tenli biri.

:lol: gazete ilanı gıbı olmuş bu..

benımkının mehmet alı erbıl kılıklı olduunu nerden bılıyonuz kı halalalaa..

hadı dıelım öle Türkıyede show programlarında tum halk onu ızlemıyormu

ızlerken çekıcı bulup gulmuyor mu damam..

ben çocuk yapayım en iisi B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çocuk yapmaya burda mı karar veriyosun, alemsin valla.abi ne dicek bakalım bu işe?

;) bir de o durum vardı dımı

ona da bir sormak lazım...

ama söyliyeyım çocukla çözülecek iş değil yani bu

umarım bu adamı aldığıma bir gün pişman olmam... daha olmadım ama ediz hun hiç değil yani.. emin olun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

;) bir de o durum vardı dımı

ona da bir sormak lazım...

ama söyliyeyım çocukla çözülecek iş değil yani bu

umarım bu adamı aldığıma bir gün pişman olmam... daha olmadım ama ediz hun hiç değil yani.. emin olun

e zahmet olmazsa çocuk yapıcam ben bi el atıver de itelim de bari.

yahu bu adam seni kocan.o çocuğun da potasiyel babası (çocuk yaparken bile sormaya gerek duymuyosun.sanırım iskele.......bası

valla ediz hun değilse o senin problemin.hiç ağlama çapkın rahat durmuyo diye.

kadınlar peşlerinde 20 kişi varken o kadar ediz hun varken heyecan verici ve eğlenceli değil diye beğenmez gider içlerinde en nuri alçosunu seçer.neymiş efenim çok kadın değiştirdiği için kadın ruhundan iyi anlarmış. uğraş bakalım şimdi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

e zahmet olmazsa çocuk yapıcam ben bi el atıver de itelim de bari.

yahu bu adam seni kocan.o çocuğun da potasiyel babası (çocuk yaparken bile sormaya gerek duymuyosun.sanırım iskele.......bası

valla ediz hun değilse o senin problemin.hiç ağlama çapkın rahat durmuyo diye.

kadınlar peşlerinde 20 kişi varken o kadar ediz hun varken heyecan verici ve eğlenceli değil diye beğenmez gider içlerinde en nuri alçosunu seçer.neymiş efenim çok kadın değiştirdiği için kadın ruhundan iyi anlarmış. uğraş bakalım şimdi.

oh oh oh biraz itecekmiş bari olduuu yapıver de kargola bana barii

nuri alço değil bi defa elvis presley diyebiliriz o da çapkınmış.

hem çapkın bile denemez adamıma hıhh :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oh oh oh biraz itecekmiş bari olduuu yapıver de kargola bana barii

nuri alço değil bi defa elvis presley diyebiliriz o da çapkınmış.

hem çapkın bile denemez adamıma hıhh :angry:

tamam ben yapar, 3 vakte kadar aras kargoyla gönderirim, kargo parasını sen öde yalnız.5 kg bişey.fazla tutmaz.

ediz hun değil diyosun? ediz hun değilse mehmet ali erbil tipi bi çapkın olmalı heralde.

çapkın da değilse ne peki bu,,,,,,,,,japon balığı mı bu adam, ayrıca çapkın olmasını mı istiyosun?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol: gazete ilanı gıbı olmuş bu..

benımkının mehmet alı erbıl kılıklı olduunu nerden bılıyonuz kı halalalaa..

hadı dıelım öle Türkıyede show programlarında tum halk onu ızlemıyormu

ızlerken çekıcı bulup gulmuyor mu damam..

ben çocuk yapayım en iisi B)

meliskocum sana sadece gülüyorum :P katıla katıla :lol: hatta yarıla yarıla :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam ben yapar, 3 vakte kadar aras kargoyla gönderirim, kargo parasını sen öde yalnız.5 kg bişey.fazla tutmaz.

ediz hun değil diyosun? ediz hun değilse mehmet ali erbil tipi bi çapkın olmalı heralde.

çapkın da değilse ne peki bu,,,,,,,,,japon balığı mı bu adam, ayrıca çapkın olmasını mı istiyosun?

:) erkek dediiğiin çapkın görünür ama çapkın olmasss

olmamalı yani çapkın erkekten koca olmas çünkü netekim de değil

şimdi mehmet ali erbil de evli ama çapkın mı ?

değil bence :wub:

5kiloluk bebek fikri de süper:) tombik bebiş severim ben :lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) erkek dediiğiin çapkın görünür ama çapkın olmasss

olmamalı yani çapkın erkekten koca olmas çünkü netekim de değil

şimdi mehmet ali erbil de evli ama çapkın mı ?

değil bence :wub:

5kiloluk bebek fikri de süper:) tombik bebiş severim ben :lol::lol:

erkek dediğin çapkın görünür ama çapkın olmamalı ne demek ya.

yıllarca bizim yanımızda kendiniz olun,başkası gibi davranmayın diyen de kadınlar. sizin her kurduğunuz cümle bir öncekile % 180 derece çelişkili olmak zorunda mı?

bir adam ya çapkındır, poligamdır ya da çapkın değildir monogamdır. imzayı attı diye evlendikten sonra karakteri değişmez.

mehmet ali erbil doğası gereği çok eşliliğe eğilimli,ölene kadar da öyle kalıcak.poligam adamdan koca olmaz.karısı bile bile evlendi. aldatılsa bile sallamaz heralde.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ediz hunum. ama kimden hoşlansam ya sevgilisi çıkar ya nişanlısı çıkar.haliyle vazgçemek s-zorunda kalırım ve başkasına odaklanmaya çalışırım. bu hep böyle gittiği için ilkokuldan beri en az 200 kişiden hoşlanmışımdır.ama ben kızın sevgilisi var mı yok mu, benden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu hiç anlayamam.ya da anlayana kadar ortamda kızın peşinde olan mehmet ali erbil tipi onlarca adamdan biri kıza kene gibi yapışır.kız da o adamdan hoşlanır ve hiç zorluk çıkrmaz.adam resmen kızı havada kapar.çünkü kızlar onları çekici buluyolar.

doğada tüm canlı türlerinde eşleri dişiler seçer.erkeğin ne hissettiğinin bi önemi yoktur.

sonuçta kız beni çekici bulsa o mehmet ali erbile atlamaz.bundan çıkarılacak sonuç kadının istediği adam olamazsan seni tercih etmez.naapalım ben doğuştan ediz hun tipi bi adamım. mehmet ali erbil tipi bi adam olamıyorum. insanların tercihelrine saygı duymak lazım.(bize kim duyacaksa artık!)

Tanus sen çokmu türk filmi seyrettin yada hayatının büyük bir bölümü magazin programlarını seyretmeklemi geçti.

Evet erkekler iki kısma ayrılır sadakatli olanları,sadakatsiz olanları.

seni tanımıyorum yazdıkların kadarıyla senin sınıfın malesef yok (üzgünüm :( )

Sen şimdi merak da edersin neden diye valla ediz hun desem yazılarında hiçde öyle biri insan değil m.a erbil desem valla ***********************

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tanus sen çokmu türk filmi seyrettin yada hayatının büyük bir bölümü magazin programlarını seyretmeklemi geçti.

Evet erkekler iki kısma ayrılır sadakatli olanları,sadakatsiz olanları.

seni tanımıyorum yazdıkların kadarıyla senin sınıfın malesef yok (üzgünüm :( )

Sen şimdi merak da edersin neden diye valla ediz hun desem yazılarında hiçde öyle biri insan değil m.a erbil desem valla ***********************

benim sınıfım maalesef ediz hun.

birinden hoşlanınca ,tanışmak için 2,5 yıl uğraştığım bile oldu.

sevgilisi var mı yok mu, benden hoşlanıyo mu hoşlnamıyor mu aylarca anlamaya çalışıp sonuda anlayamadığım için kızdan vazgeçmek zorunda kaldığım da çok oluyo.çünkü hiç anlayamam.

hoşlanıyo da nazlanıyo mu ,,,,geçekten hoşlanmıyo mu onu da hiç anlayamam. çünkü hiç net değiller.doğal olarak o konularda hiç bi iddam yok. sadece 6 ayda bir ,şarküteri reyonundan birileri üzerime üzerime gelir.çok bariz belli ederler hep onlarla çıkarım.

doğal olarak onları başkalarıyla paylaşmak zorunda kaldığım içinde hiç mutlu olamam.hemen ayrılırım kısa sürer.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim sınıfım maalesef ediz hun.

birinden hoşlanınca ,tanışmak için 2,5 yıl uğraştığım bile oldu.

sevgilisi var mı yok mu, benden hoşlanıyo mu hoşlnamıyor mu aylarca anlamaya çalışıp sonuda anlayamadığım için kızdan vazgeçmek zorunda kaldığım da çok oluyo.çünkü hiç anlayamam.

hoşlanıyo da nazlanıyo mu ,,,,geçekten hoşlanmıyo mu onu da hiç anlayamam. çünkü hiç net değiller.doğal olarak o konularda hiç bi iddam yok. sadece 6 ayda bir ,şarküteri reyonundan birileri üzerime üzerime gelir.çok bariz belli ederler hep onlarla çıkarım.

doğal olarak onları başkalarıyla paylaşmak zorunda kaldığım içinde hiç mutlu olamam.hemen ayrılırım kısa sürer.

kızları lutfen şarkuterı reyonu dıye ayırmaya kalkmayın

belki onlar da arıyor denıyor aradıklarını bulamıyorlar olabılır bunlar da

ama capkın oldukları ıcın her petekten bal aldıklarını düşünüyor olabılırsınız

neyse 6ayda bır sana takılan bu kızlarla cıkınca halıyle ayrılman gereken zaman da gun gectıkce yaklasıyor sana

sonra da kacınılmaz son..

ama bu durumda edız hun bıle olmuyorsun mehmet alı erbıl ıle arasında oluyorsun

sana dıyorum ayırma evlenılcek kız eglenılcek kız dıye ama aslında bız de ayırıyoruz edız hunmus erbılmıs

haklısınız da ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızları lutfen şarkuterı reyonu dıye ayırmaya kalkmayın

belki onlar da arıyor denıyor aradıklarını bulamıyorlar olabılır bunlar da

ama capkın oldukları ıcın her petekten bal aldıklarını düşünüyor olabılırsınız

neyse 6ayda bır sana takılan bu kızlarla cıkınca halıyle ayrılman gereken zaman da gun gectıkce yaklasıyor sana

sonra da kacınılmaz son..

ama bu durumda edız hun bıle olmuyorsun mehmet alı erbıl ıle arasında oluyorsun

sana dıyorum ayırma evlenılcek kız eglenılcek kız dıye ama aslında bız de ayırıyoruz edız hunmus erbılmıs

haklısınız da ..

sevgilisi varken önüne gelene mavi boncuk dağıtan kızla sevgilisiyle yetinip,gereksiz gereksiz adamlarla laubali olmayan kızı bir tutamayız.

bizi evlenicek kadın ve eğlenilecek kadın olarak genellemeyin diyerek,

içinizdeki doğru düzgün, "güvenilir" "aklı başında" saygı duyulacak arkadaşlarınızı şaban yerine koyuyosunuz.

bunda sizdeki aşırı ilgi görmeden kaynaklanan kendine güven duygunuzun

" biz o kadar özeliz o kadar özeliz ki en kötümüz bile iyi olarak tanımlanmalı şeklinde artık ruh sağlığınızı bozacak boyuta vardığını görüyoruz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.