Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
marsel

bir klip arıyorum

Önerilen İletiler

Misafir eğive

bende bir şarkı arıyorum şarkıda kısa siyah saçlı bir kız ve esmer kirli sakalli bir çocuk vardi ayriliyordular falan klibin sonunda kız araba da çocuk evde mesajlasiyorlar sonra dünyanin sonu geliyor gibi biseyler oluyor kiz arabada uyuyor sonra cocugun hayali gelip ona sariliyor cocukta evde uyuyor kizin hayali gelip cocuga sariliyor falan bitiyor

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir Bbbyilmaz

Saçı kahküllü puantiyeli üstü vardı cafe de çalışıyordu müşterisi gelince müzik kutusuna dokunup zamanı durduruyor sonra müşterisini çözüyor sokağa çıkıyor dans ediyor sonra geri cafeye girip müzik kutusundan şarkıyı geri açıyor klip bu da ismini hatırlıyamıyorum yardım edebilir misiniz

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Tuğçe

Klipte çocuğun annesi kanserdi kemoterapi yüzünden saçları dökülmüştünve peruk takıyordu çocukta arkadaşlarıyla birlikte annesinin şirketinde çalışan bütün çalışanların saçlarını sıfıra vuruyordu bulursanız çok sevinirim yaaa

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir cyd
Tarih 04.09.2015 at 23:44 , Misafir Robin dedi:

Selam bende bir klip arıyorum. Şarkıcı üc arkadası ile birlikte arabada. Sürekli birbirine şakalar yapan bi çift var. Adamın terliklerini matkapla yere vidalıyo falan

she crazy but she's mine

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Sarki ariyorum

Mehaba arkadaslar bir sarki atiyorum sarkinin baslangicinda polisler olay yerine geliyor 1 tane kiz ölmüş ölen kiz sarkinin devamında melek oluyor kanatlari flan cikiyor insanlara ok flan atiyo 3 yil olmustur bulabilirmisiniz acaba

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.