Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Fortis Türkiye Kupası

SLeonS

Kim Kazanır?  

15 üye oy verdi

1. 1. BJK - FB Kupa Mücadelesinin İlk Maçını Sizce Kim Kazanır?

• FenerBahçe Kazanır.
      5
    • Beşiktaş Kazanır.
      10

Önerilen İletiler

gir kız gir 0-2 çifte şans veriyom bjk ye... :D fenerin başında zico oldugu sürece her iddaya girilir.. :lol:

:lol:

Gircem de Ahmet' ten ses yok :D Biliorum Bjk kazanınca koymas o resmi :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bosver natalia, tipik fenerli camura yatma operasyonlari bunlar, biliyoruz bunlari...

Seneye paf takimi ile katilacaklarmis. Zaten 25 yildir a takimlari ile kasip kavuruyorlardi kupayi :)

Arkadaslari cok gergin gördük. Spor bu arkadaslar bu kadar gerilmeyin. Öyle garajda adam dövmek falan, hani yakismadi diyecegim ama yakisti yine.

Gecen senede mizikcilik yapip kupa törenine katilmamislardi. Simdi denizli macinin sonucuna göre "oynamayacaz biz, bizene..." diyecekler. Baksana benim futbolcum seninkini döver e kadar geldik. Bu ne bicim sportmenlik?

Sakin olun arkadaslar, hani belki olur da seneye BJK ilk turlarda biz kazaya ugrar siz de bizimle oynayip elenmek zorunda kalmazsiniz.

Ama sizin acinizdan bakildigimda belki denizliye puan kaptiridiktan sonra, belki de tekrar karsimiza cikmamaniz daha hayirli olur. Bir yenilgiyi daha bu sismis egolar nasil kaldiracak?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Jön: naber napıyosun

Natalia: hiç napıyım seni gördüm sözünü hatırlatıyım dedim hazır fb şampiyon olmuşken :D

Jön: kızım zaman asımına ugradı..sampıyon olmusuk sen hala ımza dıyon

Natalia: olmas öle şey, banane

Jön:oldu bıle..askerden donuste koyarım

Natalia:o zaman zaman asımına ugramayacak mı?hadi be ordan,koy bakim dursun bi kaç gün

Jön:olmas,hem sız suclusunuz.bıze bırsuru sey attınız

Natalia:konuşma o sora oldu

bak koymassan resil ederim seni forumda

Jön:nası rezıl edecen

Natalia: görürsün sen orasını

koyuyomusun koymuyo musun resmi

Jön:koymuyom

Natalia:eh sen bilirsin

Jön:kızım 1 ay sonra askere gıdecek olan bırıne boylemı davranılır

Görüldüğü üsere sözünde yine durmadı Jön.. Halbuki kaç kişi bekliodu senin o Galatasaray resmini koymanı.. Hele topragım ve ben :grin:

Demiştim ben sana :lol: ( Son sözünde acındırmaya çalıştın ama yemesler :w00t: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.