Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ENSON FIKRALAR

Vıceroy

Önerilen İletiler

temel fadime ile ingilterenin en prestijli otellerinden birine tatile gider.

otele yerleştikten kısa süre sonra pesepsiyona bir telefon gelir.

telefondaki ses ''tu ti tu tu tu'' der ve kapatır.

resepsiyondakiler şaskınlık ve endişe içinde bunun ne olduğunu anlamaya çalışırlar.

genel ve zorlu bir araştırmadan sonra olayı çözerler.

telefon temelin odasından gelmiştir ve ''iki çay ikiyüzyirmi iki'' odaya. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yahudi darwin dediki : evrim milyonlarca yılda etkisini gözle görülür hale getirecek bir süreçtir ve evrim geçiren hiç bir canlı hayatında bu değişimleri fakedemez

yahudi marx dedi ki. toplumsal eşitsizliğin temelinde artık değerin paylaşımı yatar. artık değer hangi zümrenin lehine dağıtılıyorsa toplumda egemen olan odur.

yahu einstein dedi ki: iki şey kesindir insanoğlunun aptallığı ve evrenin sonsuzluğu. ikincisinden emin değilim

yahudi revivo dediki : onu bunu bırakında nasıl koyduk galatasaray'a altı tane

:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aplalar abiler fıkra bölümü birkaç kat altta ......

ama cyrano tuttum fıkranı.................... :lol:

" yahudi revivo dediki : onu bunu bırakında nasıl koyduk galatasaray'a altı tane"

beşiktaşlıyımdır fırkamda hiç bir toplumsal mesaj yoktur tıpkı türker inanoğlu filmleri gibidir :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saygılar......

bu arada kafkas oyununa bayılırım ama hiç beceremem......azeri arkadaşlar vardı üniversitede bir türlü öğrenemedim.........avatarını görünce aklıma geldide ondan şey ettim...... :D

azerilerin oynadığıda kafkas oyunumuymuş be :) onlarınki sırf bacak sallama bir çıksınlar şeyh şamil oynasınlar öpeyim alınlarından

mydonose'e bir grup gelmişti yabancı tüm dünya danslarını oynayan gösterinin en sonunu kafkas danslarına ayrımışlar. bir şamil oynadılar sonunda vallahi ağzım açık kaldı ben utandım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

azerilerin oynadığıda kafkas oyunumuymuş be :) onlarınki sırf bacak sallama bir çıksınlar şeyh şamil oynasınlar öpeyim alınlarından

mydonose'e bir grup gelmişti yabancı tüm dünya danslarını oynayan gösterinin en sonunu kafkas danslarına ayrımışlar. bir şamil oynadılar sonunda vallahi ağzım açık kaldı ben utandım.

tabiki şeh şamille kıyaslanamaz ama yinede güzel....hem bana ne kızıyon yaf zaten anlamam ben....... :crying::( azeride değilim zaten.......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sene 1978 adamın evinin balkonu istanbul üniversitesinin bahçesine bakıyormuş

adam balkonda kafeste papağan besliyormuş. her gün üniversitenin bahçesinde mitingler olduğu için

papağan sloganları ezberliyormuş.

bir gün solcular miting yaparken papağan kahrolsun komünizm diye bağırmış.

solcular gelmiş kapıya adamı uyarmışlar

adam papağana gidip " salak tam tersini söylecektin kahrolsun faşizm diyecektin " demiş

ertesi gün sağcılar miting yaparken papağan bağarmış "kahrolsun faşizm"

bu sefer sağcılar gelince kapıya.

adam sinirlenmiş papağanın tüylerini yolup bahçedeki tavuk kümesine atmış.

tabi kümese birde tüyleri yolunmuş erkek papağanın girdiğini görünce

kümesin horozu kabarmaya başlamış

papağan üstünü bşaını silkeleyip horoza ters ters bakıp

"ne bakıyorsun oğlum biz senin tavuk s..ten girmedik siyasiden yatıyoruz bu güne bu gün" demiş

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mara ya düzgün espri yap yoksa

bunlar gs lisin diye sataşcaklar! bunlar=meydün,golgi vb.....

bunlar haaaaa......eh nede olsa pis GS değilmisiniz kardeşim espiri ne arar sizde........

adamın biri gülmeye bayılıyormuş gülmüş bayılmış...GS li arkadaşlara hediye fıkra.........

DİP NOT: bayılan GS li imiş....... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.