İçeriğe atla


Fotoğraf

Microsoft Surface Tablet Hakkında Herşey Burada

Microsoft Surface Tablet Surface Tablet

Bu başlığa hiç cevap verilmemiş

#1 Admin

Admin

    Süper Üye

  • ™ Admin
  • 51.737 İleti

Gönderi Tarihi: 14 Nisan 2017 - 13:47

Microsoft Surface Tablet Hakkında Herşey Burada

 

en-US-Surface-Mod-G-ProU-P1-mobile.png

 

Microsoft Tablet konusunda Apple ve Samsung’un önünde
Surface tabletleri ile büyük başarı yakalayan Microsoft, tablet kullanıcı memnuniyeti konusunda bir numara. Şirket Apple ve Samsung’u geride bırakmayı başardı.

Microsoft akıllı telefon alanında istediği başarıyı yakalayamadı belki ama söz konusu tabletler olunca çok daha farklı bir tablo ortaya çıkıyor. Amerikalı teknoloji devi Surface tabletleri sayesinde bu alanda büyük başarı yakaladı. Surface satışları oldukça iyi gidiyor. Bu da yetmezmiş gibi kullanıcılar da Surface ürünlerinden oldukça memnun görünüyor.
 
bfa9dee7-2e58-4e44-86df-899c3c2098a2.png
 
J.D. Power şirketinin yayınladığı 2017 Tablet Memnuniyet Raporu’na göre Microsoft, kullanıcı memnuniyeti konusunda bir numara. Şirket Surface tabletleri sayesinde Apple ve Samsung’u geride bırakmayı başardı. Amerikalı teknoloji devi tablet memnuniyeti konusunda 855 puan toplarken, Apple 849, Samsung ise 847 puanda kaldı. Surface’ın kullanıcıları etkilemesinde yüklü olarak gelen uygulamalar, aksesuarlara uygunluğu ve internet bağlantısı etkili oldu. Ayrıca tabletin boyutu ve tasarımı da kullanıcıları memnun etmiş gibi duruyor.

 


facebook.jpg
twitter.png
google-plus.gif
youtubelogo.jpg
turkwiki.gif
İletişim
Cevap ekle