Zıplanacak içerik
murat709

Samsung telefonlarda Flash sorunu

Önerilen İletiler

Arkadaşlar Galax Note 2 telefonuma flash kaç defa yüklediysem Youtube'deki videolar hariç flashları göstermiyor! Bilgisi olan var mı?

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

Flash player'dan mı bahsediyorsun??? Eğer oysa android forumunda once onu kaldır diyorlar sonra tekrar kurmanı öneriyorlar... Eğer değilse detaylı olarak anlata belki bir çözüm bulunur..

:)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

guncelleme 4.2 mi ?

note II ler 4.1 ile pyasaya cikicakti

yani satin aldigin gibi guncellemen gerekiyor ..

ayriyetten internete telefonun kendi internet tarayicisindan girmeni tavsiye ederim ;

bunlar haricinde fabrika cikisli normal bir note II baska bi problem aklima gelmiyor ..

bende s3 var herturlu siteden herturlu videoyu acabiliyorum ; online TV izleyebiliyorum

ama tumbunlar sadece samsungun kendi browseri ile mumkun oluyor ; operayla olmuyor mesela ..

note II alcaktim yaa .. hala biraz burukluk var icimde :D tuh ! neyse .. yaza :P

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.