Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

terkeden erkek birgün pişman olur mu?

sibel79

Önerilen İletiler

Ben çocukluk aşkımı 6 yıl sonra buldum tabi birbirimize bişeyler hissettiğimiz kesindi sonra çıkmaya başladık tabi farklı şehirlerdeydik artık. Sonra mesafeleri bahane ederek ayrılmak istedi ve gitti ve giderkende seni hala seviyorum seni hiç unutmuycam falan dedi sizce beni özlüyomudur yada ne biliyim pişman olmuş mudurr

Mesafeleri bahane eden erkek bir gün pişman olur mu yada özler mi terkettiği kişiyi

Bence erkekler pişman olmazlar biz yıllarca unutmayız ama onlar çok çabuk unutuyorlar ne yazık ki

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim iki yillik iliskim dun bitti ve erkek arkadasim bitirdi. daha uc gun once bence biz birbirimizi bulmusuz evlenelim dediydi iki gun sonrada birden degisti bana seni seviyorum ama su triplerinden biktim bu,aldim dedi ama iki sene dayanmis birden mi degisir insann dun sabahtan begri yalvariyorum ona nolursun yapma bize bunu diye ama o bana sen yoluna ben yoluma ddi dun aksam arkadasimda seviyormusun diye sormus ona oda herseyden cok seviyorum onu ama bu iliski boyle yurumez demis ama bence seven ztn terk etmez bana yazma artik dedi ama dayanamiyorum aci cekiyorum. bana geri donmicek mi yani? noolursun bana yardim edin shocked.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

benimde 5 aylık ilişkim bitti... 1 hafta oluyor ılk basta o soguk davrandı nıye böyle oldugunu sordum baska bırımı var dedım yok dedı senın guvensızlıgın yuzunden dedı sora fatura dokumanlarını cıkardım ıkı hafta kadar bırıyle konusmus ogrendım ve sordum. ben senı aldatmadım dedı ve karsı tarafondan hoslandıgını soyledı hayatımda bırı oldugunu soyledım dedı.. bende neden o zama devamlı gorustun dedım cok kotu kavga ettım.. bı kac kerede vurdum ona.. ve bıtırdım. o ıstenbulda ben zonguldaktayım.. ıstanbula gıttım tartıstım bıtırdım gerı dondum.. sımdı ıse hıc aramıyorum ama maalesef sevıyorum... yuzugumuzude ıade ettım hıc bısey demeden aldı... ama sankı hatalı benmısım gıbı tum ulasım yollarını kapattı... ama bırgun pısan olup dönmesını ısterım... cok üzdü beni bırde evlılık yolunda ılerlıyorduk aılelelr tanıstı falannn neyse bıttı ama kabul edemıyorum bu olanları

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

2 gün önce 5 aylık sevgilim tarafından terkedildim.İlişkininin başından beri sürekli kavga ediyorduk,her seferinde öyle veya  böyle barıştık.Benimde hatam çok oldu.Sürekli bir güvensizlik,sorgulama,baskı ,aldattığını düşünme ile çok üstüne gittim,şikayetlerini dile getiriyordu,ben aramazsam aramıyordu ama arayınca hiçbişey yokmuş gibi normal konuşuyordu.Hayatım bitanem gibi güzel kelimeler söylüyordu..En son geçen hafta ben tatile gittim o da kız ve erkek arkadaşlarının olduğu bir grupla dışarı eğlenmeye gitmiş.Ben aramam sonucunda öğrendim,kendisi direk çıkarken söylemedi.Whatsapp'tan o gece başkalarıylada aralıksız yazışıyordu.Ertesi gün aradığımda bir kız arkadaşının evinde kalmışlar birkaç arkadaş.Ertesi gün aradığımda uzun süreli,ciddi ilişki yaşamak istemediğini,benim çok iyi olduğumu ve bana evlilik için söz veremeyeceğini ve üzülmemem için ayrılmak istediğini söyledi.Sonra benim yine aramalarım sonucunda 1 hafta telefonlaştık.Konuşmalarda mesafeliydi ama mesela aldığı cüzdan vardı kaybettim yenisini alırım gibi olumlu yaklaşıyordu.2 gün önce buluştuk ve yine ayrılmak istediğini ,üzmek istemediğini söz veremeyeceğini,bir arkadaş grubu ile tekrar görüştüğünü ve beni aldatabileceğini söyledi(bu zamana kadar aldatmadığını da söylüyordu).bende ayrılmayı kabul ettim,hazırlıklı gelmişsin dedi güldü.Ayrılırken gayet normal ayrıldık,ben arabadan inmeden benden sakız istedi. Bu zamana kadar hep arıyordum 2 gündür aramıyorum.Sizce aramalımıyım aramamalımıyım,o arar mı,döner mi? (kendisi yengeç burcu biraz dengesiz:))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim eski sevgilim benden soğudunu soyledi ve beni terk etti arkadas dahi kalmayalim dedi ama bunlari demeden 15 dk oncede bana seni seviyorum demisti neyse baya yalvardim 2 gun yani cok ta degil galiba bi taraflari kalkti sert sert laflar dedi sonra benim bi arkadasimla abi kardes gibiydiler ona demis iste basimin etini yedi beynimj yedi falan ilkten uzuldum ama simdi iyi ki ayrildim diyorum dedj ben ona hic yazmadim sinra eski sevgilimin is arkadasi ara sira beni ariyodu bende konusma arasinda dedim ona ki sakasina ini ye gidim bulurum bi tane buda onu duymus neyse eve gelmis baya morali bozukmus arkadasima oyle demis bi kizi seviyom galiba falan demis ama bosver kim oldugunu bana kiz bul demis sonrada yarinsi gunu bana mesaj atti senden baskasiyla yapamam diyodun hemen manita aramaya baslamissin falan cevao yazmadim sonra 2 gun sonra sinirim bozuldu yazdim ona iste ben kimseyi aramiyom ama sen ariyon sende bana senden baskasiyla olamam evlnemem demistin demek sozler tutulmuyomus ilk kendine bak gibi bir mesaj attim oda bana ewt ariyorum senden daha olgununu cocuk olmayanini yazdi sinirlendim bende sonra yazdi neyse bu kadar konusmak yeter bb yazdi bende birsey yazmadim sizce doner mi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir terk edeilen kiz

Bende sevgilimden ayrildm yazmamam gerektigim halde defalarca yazdm yaptiklarimdan dolayi cok pismanim aslnda gecen pazartesi bi sans vermisti bana ben istedigim zaman olacagz demisti ama bn dayanamayip yine yazdm oda bana kotu bir sey soyledi ve cok zoruma gitti watsapta engellemedi bni.. Ne yapacagm akil verin bana

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Biz 1 senedir konusuyorduk ama bu sürecte ben bi kac kez vazgectim. Bi sefer konusmayalim dedigimde 3 ay konusmadik o yazdi yine. Hersey iyidi ondan sonra bi gün dedi ki bi sefer daha bitti dersen bidha geri dönme. Ve ben geri döndüm ve cok pisman ettim öyle birsey yaptigim icin cok mücadele ettim, tamam dedi birleselim dedi. Birlestik ve cok üstüme gelme dedi biraz zamana birak su olayi atlattayim dedi. Ben tabi rahat duramadim bu sürecte ve uzadi. Sonunda olmiycak dedi senden icraati göremiyorum dedi ve bitti dedi. Ben neden oyle yaptigimi anlattim msj dinlemedi tel ettim konustuk, dusununiyim dedi dusundu ve su sonuca vardi. Bi kac ay arkadasca görüsebiliriz ama benim ona zaman tanimama ve 12ayda oturup durumu konuscagimizi dedi. Benden saygiyla bu kararini kabul etmemi istedi. Bi kac gün gecti ben dayanamayip normal yazdim sonra yine yazdim bu sefer gercekleri neden öyle oldugunu anlattim. Bi kac hafta sonra izine gitcem ve onun haberi yok gitmeden ona haber veriyim mi yoksa izindeyken mi görsün beni? Izinim dha belli degilken sormustum gelsem grszebilirmiyiz diye oda müsahit olmam ozaman demisti ve kendini sikistirma demisti. Ne yapmaliyim sizce? Haber versem dha cok mu kayip ederim? Geri döner mi sizde? Yoksa baska bi kiz mi var ki?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslae merhaba benimde uc yil suren bi iliskim var ne istediysem aldi defalarca ayrildm pesimden agladi ailemi aradi ben onun ailesiyle tanistim o benim ailemle tanisti birbirimize deli gibi asiktk kiskancihnfan beni bir yere tek gondermez asla.maddi manevi hep yanimdaydi.ama simdi uzman cavus oldu beni ilk ay deliler gibi ariyodu ozljyodu agliyodu gecen hafta izne geldi bir hafta kaldi hep betaberdik benm ailem biraz baskici o yzuden iliakimiz mesafeli cinsel anlamda.o israrla onun olmami istiyor bana yuzukde aldi ama ben yinede adim atmadim giderken sen benim esim olacaksin unutma seni birakmicam dedi ve goreve gitti ama simdi eskisi kadar atamiyor beni unuttumu artik sevmiyormu sizce

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sebebsizce giden bir erkeğin kafasında planlari bir takim düşünceleri vardır bu düşünceleri gerçekleştirmek içinde bazı şeylerden uzaklaşması gerkiyor 7 ay kısa bir sure fakat ilişkiler aya seneye bakmıyor yaşantıya bakıyor onla ne kadar şey yasamissaniz ne kadar bir olduysaniz bu önemlidir bu sebeble geri dönmesi iki sebebten olur sizi seviyordur dusuncelerinede yaklaşmıştır yada dusuncelerini yapamamis bile olsa size sevgiside geçse bagimliligi yuzunden birakamaz tabi bu erkeginizin huyuna ve kişiliğine gorede değişir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar,

benim forumdaki erkek arkadaşlara bir sorum olacak,birşeyler yazarsanız çok sevinirim,

7 ay önce 2 aydır görüştüğüm çocuk ' birbirimize uygun değiliz' dedi ve beni terk etti,bir daha da birbirimizden hiç haber almadık çünkü ortak hiçbir tanıdığımız yoktu,beni başkası için mi terk etti yoksa sıkıldı mı bıraktı bilmiyorum ama 7 ay geçmesine rağmen onu unutamıyorum

ondan hiçbir beklentim yok ama sadece merak etmeden duramıyorum hiç pişmanlık duymuş mudur, beni hiç düşünmüş müdür?

bir erkek görüştüğü, bir şekilde emek harcadığı bir kızı terk ettikten sonra birgün gelir de arkasına dönüp bakar mı, o kızı özler mi,ufak da olsa bir pişmanlık hisseder mi, kendisi için o kız bir anlam ifade eder mi?

sevmişse gerçekten yüzde yüz wink.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadasslar. Ben 3 ay önce birisiyle ciktim gerçekten sevdiğine inandım birgece eski sevgilimden gelen mrswaji gordu kim olduğunu Sordu okumadan sildim sakn silme dedi ve bn sildim kustuk ve afetmedi hakaretli suclamali konuştu hetyerden engele beni dedi ve Bnde engeledim pisman olur donermi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Misafir virane gönül

siz bir aşk anlatsam ve ihanet aklınız çıkar.ben 6 yıl önce iş yrrime gelen birine aşık oldum .bir şekilde tanıştık ve bana ilgi gösterdi.zamanla bana ilke canım günaydın msjı attı ve sevgili olmuş olduk.ama çok soguk davrandığı için ben terk ettim sonra herşeyi düzeleceğine yemin ederk geri geldi bir yılda çok az görüştük ama sevdiğini evlenince böyle olmayacağını söyledi aşık olduğum için kabullendim.birgün int bir itirafta bulundu daha önce hata yaptım ve evlendim ayrıldım dedi bne şok tam o anda bir hata daha yaptığını söyledi ikinci kez evlendim ve ayrıldım dedi.başata söylememişti bir yıl sonra dedi .kabullenemedim ve sonra kabul ettim.birgün bir kız ismin ona arkadaşlık yolladığını gördüm ve sordum işyerindn bir vatandaş dedi.yedim bende ama içime sinmedi.araştırdım kızı facedn ekledim biir de öğrendimki 6 yılldır çıkıyorlarmış.ayrıldım .meğer bu kızla çıktıgı an iki evliliğini bir başkası ile yapmış çok acı bişe.belli aralıklarla iletişim kurmaya çalıştı ve birgün geldi özürler yeminler vs.barıştık allah beni kahettmiye...sonra bnde hazımsızlık tabi enson yine ayrıldık ayrılırkende dedim ki.okız gitti evlendi,bende gidiyorum bari boşandığın kişi ile evlen....git evlendi iki ay sonra ayrıldı...yine kapma geldi herşeye rağmen affettim tmm dedim ama işte içime sinmiyordu sıksık terk ediyordum o barışıyordu.bu arada evlenelim diyor herseferinde ama faliyet yok.ayrıldım ve ayrılığa dayanamadım bn aradım ama o istemedi beni o terk etti ve iş yerini değiştirmesine yardımcı olmuştum ve o iş yerinden bir çevre mühendisi kızla evlendiğini öğrendim.çok üzüldüm .sonra iyiki evlendi dedim.toplam sure altı yıl ve bn hep onunla hayal kurmuştum.normal olarak tüm sevgim bitti.çok derin bir aşkla bağlanmıştı.bitirikende beni sevmediğini söyledi 6 yılda ilke bunu duydum ve çok üzüldüm.madem sevmiyorsun neden baştan gitmedin dedim kapuzmu seçiyoruz dedi şok .(benimle anlaşamayan adam kimseyle anlaşamaz.daha önce çıktığı kızda inşaat mühendisi ve güzeldi,bende güzelim ve eğtimde ünvts.gecen zamana üzülüyorum....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benimde bi sorum var hiç durmadan pesimden koşan deli gibi beni seven bi cocuk vardı bende buna karşın şans verdim ve çıktık yaptığı hatalardan sonra ayrıldım ama o istedi diye konuşuyorduk hep şans verdim onun başına çok kötü olaylar geldi biz ayriyken ben hep destek oldum bu süre içinde arkadaşlığı ilerletmek istedim ve bn çıkma teklifi ettim ama o reddetti sadece bi şans ya haksızlık valla ben gene ona doğru yürüdüm baktım olmuyo umudum kestim hemen hemen 3 haftadır hiç konusmuyoruz sizce pişman olurmu sadece bnm hissetiklerimi hissesin yeter

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3 AY GÖRÜŞTÜĞÜM ADAM İLK ÖNCE SEVİYORUM DEDİ. SONRA KARARSIZIM DEDİ AMA GÖRÜŞMEYE VE YAKINLIĞA DEVAM ETTİ. EN SON DA SEVEMEDİM DİYE TERK ETTİ. ÜSTELİK AYRILMADAN 4 GÜN ÖNCE BULUŞMUŞ VE ÇOK EĞLENMİŞTİK. İNSAN SEVDİĞİNİ SÖYLEDİĞİ KADINA NASIL BUNU YAPAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3 AY GÖRÜŞTÜĞÜM ADAM İLK ÖNCE SEVİYORUM DEDİ. SONRA KARARSIZIM DEDİ AMA GÖRÜŞMEYE VE YAKINLIĞA DEVAM ETTİ. EN SON DA SEVEMEDİM DİYE TERK ETTİ. ÜSTELİK AYRILMADAN 4 GÜN ÖNCE BULUŞMUŞ VE ÇOK EĞLENMİŞTİK. İNSAN SEVDİĞİNİ SÖYLEDİĞİ KADINA NASIL BUNU YAPAR

valla oluyor ya

ben de ayrilmadan bikac gun once cok eglendigim birine bikac gun sonra bu is olmaz demistim

niyetim de kotu ya da kizi kullanmak hic olmamisti .. belki kadinlarin beklentilerini biraz onemsemedigim bir donemdeydim

ani yasamayi seven kisi eglencesinden taviz vermeyebilir akabinde ama bu kendini iyi hissediyor olmasindaki asil sebebin sizin kendiniz oldugunuz anlamina gelmiyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

5 yıldır birisi vardı hayatımda birbirimizi çok seviyorduk ilk 3 yıl yanyanaydık sonraki iki yıl uzak kaldık .son 7 aya kadar herşey çok güzeldi fakat yolluk bi kızdan intikam alıcam diye tutturdu kızda kendini yamıycak birini istiyordu.bu tarz insanlara karatersiz diyoruz.çok üzüldüm çok ağladım hala ağlıyorum onlar yüzünden işimden bile oldum .mesaj falan atmayın aramayında şimdi teli faceyi kapattım.daha yeni ayrıldık.sorun neydi biliyormusunuz ben onu çok sevdim oda bunu biliyor bu kız benden ayrılamaz diyor.o kızlada gönül eylendiriyor.fazla namuslu olmakta iyi gelmiyormuş bu erkeklere.havalara girdi beyfendi adam sandı kendini başka birisi onu beğenince.daha pişman olmadı olucak ama benim ondan ayrıldığıma ikna olursa.pişman olsun yada olmasın nasılsa kaybetmişsiniz daha fazla üzerine düşüp ondan vazgeçemeyecek rolünü üzerinizden atın ki benim ilk sevgilim.artık pişman olsada ne değişecekki evlensekte aynı şeyleri yapıcak.bu erkekler pişman olur olur tabi ama döner yine aynı şeyleri yapar.bende aradım mesaj attım ama ben arayınca beni dinlemiyor bile bi kaç gün aramayınca kendi aramaya başlıyo .siz aradıkça o vazgeçicektir çünkü kaçan kovalanır bu gerçek.inanın bana bende onu hala çok seviyorum dönsün isterdim tabiki ama elinden kayıp gidince anlıyor değerini bu erkekler.boşverin pişman olucaklar elbette ama bu şekilde beklemekten vazgeçin ağlayın ama ona belli etmeyin ben sensizde yapabiliyorum imajını sergileyin.ben belkide kaybettim çünkü o havalara çoktan girdi.ama olsun bu saatten sonra aynı hataları yapmayın sizinle birşeyler yaşadıysa bunları elbette hatırlayacaktır kimse bir öncekinin yerini tutamaz bi heyecanla sarılmıştır o kıza ama nereye kadar nerde eski ben diyecektir.bana geri dönermi demiycem çünkü zaten dönücek dönerse seni gerçekten sevmiştir,dönmezse gitmek istemiştir.üzülmeyin bi başka birisi hayatınıza girince gerçek aşkın ne olacağını anlayacaksınız ama sanmayınki onu hala sevmiyorum hayatıma kimseyi sokamıyorum ayakta kalmaya çalışıyorum çünkü o benim kadar hiç üzülmedi sonradan dank edicek ama iş işten geçmiş olucak.rumuz dan anlayın zaten ne kadar çok sevdiğimi ilk ve son aşkım olacaına inanmıştım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kızlar iki üç ay birlikte olduğunuz kişiye ne kadar büyük hisler besliyorsunuz anlamadım. Ben üç yıl çıktığım ve ciddi düşündüğüm kızdan ayrıldım. Seviyorum hala deli gibi ama olmuyor. Biraz sakin olsanız, dilinize hakim olsanız inanın ne güzel olacak her şey. Sevgilim dediğiniz kişiye neden hakaret edersiniz, neden saygı duymazsınız, neden baskı uygularsınız? Bence bunları kendinize bir sorun ki hayal kırıklığı yaşamayalım siz de biz de. Bu arada aldatan ya da başka birini seviyorum diyerek giden kişiyi unutun, bunlara sevgili de denmez, aşkta. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.