Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

terkeden erkek birgün pişman olur mu?

sibel79

Önerilen İletiler

Bir umut ya işte dönüp pisman olmasini hala bekliyorum. Hala seviyorum mu bilmiyorum ama çok merak ediyorum bazen özlüyorum ins beni hatirliyodur bazen üzülüp ozluyodur merak edip pişman oluyodur. Ins kopekler gibi doner.en cok istedigim dualarimdualarimdan biri. Amin..

Bir umut ya işte dönüp pisman olmasini hala bekliyorum. Hala seviyorum mu bilmiyorum ama çok merak ediyorum bazen özlüyorum ins beni hatirliyodur bazen üzülüp ozluyodur merak edip pişman oluyodur. Ins kopekler gibi doner.en cok istedigim dualarimdualarimdan biri. Amin..

allah belalarını versin üzülme kızz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende terk edilim burda askerlik yapıyordu öyle tanıstık 3.4 ay boyunca cıktık sonraa askerligi bitti memleketine gitti hala konusuyorduk bir sene geçti aradan ben buna soguk davranyordmm gıttıgnden beri sınra pazar gunu telime msj attı sevglmm ararsa aramızda bişi olmadıgını soyle dedi hiç bişi demedim sonra kız aradı dedi fratla aranda bişey varmı yok dedım cunku o zmnlar sogumustmm ondan öyle oldu işte sonra ayrlmak istediğini soyledi ve bitti geri döner mi pişman?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bende 1 bucuk  yıl   cıktım   aramız  cok  iyidi  taki   bi   cocuk  cıkana  kadar   hep  aklını  dolduruyordu  ondan   vaz   gec  diye  oda     benden    soğudu    ve   amcamın   kzına  teklif   eti  orda  yıkıldım   ve  şimdi  başkasıylan   cıkıyor   sence      pşman  olurmu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi akrabmla 1hafta ciktik ve her gunumzde kvga ettik oysaki ikimizde bir birimizi uzun zamndr sviyodk ama ndense bi artk bitsin diyip telefonu yuzume kapatti ve ondan snra bi dha hic knusmdk krdesi bni hla sevdgini syluyor ama o bi adim atmiyor bnce hicbir erkk donmez arda bir kac nadir erkklr olblir ama bylelerini bulmkta buyuk ugras gerk kisacasi kizlar braz grurlu oln kimsenin pesnden kosmayin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaslar,

Benim de size sorum olacaktı.Bundan 2 yıl önce biriyle konusmaya basladim.O kadar mutluydum ki..1,5 ay sonra ayrildik.Bir sürü hatasi vardi bn bunlara ragmen onu kabul etmistim ama sobra olmayacagini anladim kendime cok zarar vermistim..Kimseyi istemedim ondan sonra.Birkac gün önce de biriyle tanistim.Gercekten bir seyler hissetmeye basladim.O da öyle..Galiba diyeyim en iyisi.Günümün çoğunu ona ayırıyordum.Ikimiz de çok mutluyduk.O da benim gibi çok acı cekmisti.Birbirimizii gayet iyi anliyorduk.Bi de su gereksiz tartismalar olmasaydi keske...Birkac gün sonra da ilerlemeden bitirelim dedi.Sana acıdan baska bi sey vermiyorum dedi.Beni engelledi facebooktan.Telefondan birkac kere mesaj attım.Ama bilmiyorum bunun sonu ne olur..Nolur fikir verin bana.Ikinci bir acıyı daha nasıl kaldırırım ben .. :( :( :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ben 7 Aydır birinden hoşlanıyorum . Arkadaş vasıtasıyla tanıştık 2 ay falan konuştuk. Tabi ben sordum ona beim sana karşı olan duygularımi biliyon ama ben bişey bilmiyorum falan dedim beim sana karşı duygularım arkadaşca dedi ilerde sevgiye dönüşür mu bilemem ama dönüşmesse senin üzülmeni ve benim yüzünden üzülmeni istemem dedi . Sonra ben onu Faceden sildim numarasini her şeyini sildim tabi o sıralar olaydan 3 hafta sonra bana çıkma teklifi edecek mis ama benim başkasıyla çıktığımı duymuş oyüzden etmedi ... ortak arkadaşlarımız vardı sonra konuşmaya başladk. Ve 11 Mayis günü bana çıkma teklifi etti ben çok şaşırdım .. bende ona ne değişti dedim oda bana duygularım değişti dedi. Bende kabul ettim 18 gün çıktık ama 7 aydır bi geç misiniz Var ve bana bişey demeden ayrıldı benden sadece ayrilmamiz lazım dedi Bend e nden dedim sebepsiz dedi bende nasıl sebepsiz dedim basbaya sebepsiz dedi bide dediki benden nefret edilmesi hoşuma gidiyor dedi .bende ona baya bişey dedim ama asla yalvarmadim .mesaj attım ona hiç birine cevap vermedi .bana aldığı şeyleri ona verdim (kupa ve aldığı şeylerin parasini verdim ) çağırdım hatta yanına gittim sadece bana baktı bişey söylemedi ama yüz ifadesi tuhaf ti .ama Faceden silmedim numarasini silmedim . Bende çok ağır konuştum onla .sizce ne yapmalıyım çok güzel Konuşuyoduk bi anda böyle oldu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Herkes bir gün pisman olur,Allah Yarina birakir ama yanina birakmaz,bekletini, bekletende allah degilmi ..zamani degildir belki gelmezin biseyler anlamaniz icin degilmi bu ask dan sonrasi...evet oturup düsünme zamani gelir nerde yanlis yapdin niye yapdin diye cünkü o senin imtihanindir o nasil davrandi nasil terk edi seni hic fark edmez o onun imtihanidr,insan kimi severde onun aynasidir demek sende kendi gibi birini sevdin ve senin yapa bilcen sekilde terk edi seni niye kiziyosun?gelcek gelmicek bu soru önemli degilki hangi sekilde gelcek önemli olan bu ,ogeldinde sen nasil olucaksin hala eskisi gibi yoksa ke dinden ders cilardinmi?gelmezi degil sonrasi önemli...eger Askdan önce ve Sonra ayniysan yeterince sevmedin demekdir,Ask demek degismek demekdir aci cekerek askin yakmasi demektir yoksa ask degildir!burda bazilari sadece egosuyla yazmis nefsiyle gelmesi icin ne yapim yardim edin fln,allaha duva ed o isterse gelicek gitmesi gerekyiordu ..öyle düsün o simdi git ya sen önüne yol da olsan gelmicek cünkü yanmadan bi insan (pisman)olmadan zaman gecmedn baska insanlar tanimadan sana geri dönmicek cani bi baskasindan yanicaki oda seni hatirlicak

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

mrb arkadaslar ben.nehir ben evlenip bosanmis 24 yasinda bi bayanim.. 4 yasinda bi oglum var. 4 3 senedirde cok sevdigim adini duyunca bile heyacanlandigim biri var hayatimda bekar ben bekar degilim diye ailesi beni istemedi... 7ay once ailesi yuzunden nisanlandi. ama suan.pisman oldugunu o kiz nisani atsin diye elinden geleni yaptgni ve yapacagni soyluyor. hazmedemedigim canimi yakan seyler var bu uc yil.icinde onun butun sikintsini bikmadan usanmadan cektim ona hicbir zmn ihanet etmedim etrafmdaki hicbi erkek umrumda olmadi hatta hamile kalip o sikintiya girmesin diye buyuk bir vebalin altina girip bi cocuk aldrdm bir cana kiydik.. simdi sizce bu insan nisani attirip gercekten geri doner mi ? beni sevdigine pisman olduguna eminim ama dedim ya nisanli bna cektrdigi o kdr sknti bosa mi gidecek sizce ? sizce nisani atip yada attirip bana yasattgi acilara pisman olup bana geri doner mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar bende dün gece terk edildim 2yıllık ilişkim vardı 

dün gece ben uyuyordum uzaktan akrabam mesaj atmış buna işte siz erkekler hep böylesiniz falanda filanda bunu kızdırmış buda arabayla bizim evin önüne geldi çok kızmıştı ben uyandım beni aradı bizim ilişkimize herkes karışıyo kıza birüsü küfürler etti bagırdı benim hiçbir şeyden haberim yokken daha olayı bile anlamamışken bana bu kacıncı bizim ilşkimize herkes karışıyo filan dedi bagırdı beni bidaha arama sakın arama dedi benim ne suçum var dedim bagırmaya devam etti kpattı telefonu bende tekrar ardım arama beni bidaha dedi benden vazmıgeçtin beni istemiyomusun dedim evet seni istemiyorum artıkk dedi bagırdı bidaha arama yeter dedi kapattı sizce pişman olurmu gerçekten de istemiyomudur beni. bu sebepten dolayı bıraktı beni bırakmışmdır gerçekten 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba herkeze lütfen bu yazıyı okuyan her arkadaşım bir kere Allah rızası için dua etsin nolur...

Biz biribirimizi çok severek ve çogu maddi manevi zorlukları birlikte aşarak ve birbirimize her konuda katkı sağlayara 3 yılımızı birlikte geçirdik. Teyzesinin bana olan birden bire düşmanlığı ve çok iyi anlaştıgımız hlde annesiyle bile aramızı zamanla açıp beni saygısız kötü bir kişi olarak gösterdi. Ve sevvdiğim adamı git gide annesi ve teyzesi benden uzaklaştırmayı sogutmayı başardılar. Şuan ben ailesine saygısızlık yaptıgım ve bütün hatanın bende olduguna inanmış ve ben nedersem diyim hiçbişekilde olmıcak seni istemiyolar napıyım yani ailemimi atıyım şimdi. diyip tam 3 buçuk aydır ayrıyız. Ve şuan teyzesi kendi çevresinde bir kız bulup annesini ve sevdiğim çocugu da davet etmiş bir nevi tanışma yani anlıycanız. Ama ben şuan napıcamı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Ve onunda eminimki annesi küçücük bir umut verse bana geri döneceğine inanıyorum çünkü biz birbirimizi çok ama çokk sevdik ve ben hala çok seviyorum. Onunda içinde hala bana karşı sevgi var hissediyorum. Napmam gerekiyo allah rızası için yardım edin bana nolur...

Teşekkür ederim şimdiden..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bzm 3 yillik iliskmz vardi birbrmzi cok sevyrdk hayaller kuryrduk ailesyle tanistim ailwsi bni cok sevdi sonra bna birgun bn msjlasmaktan biktim ddi tartstk ve ayrildik 10 gun oldu ayrilali bni aramyr msj atmyr bn esn son msj attgmda bidaha msj atrsan hattimi degstririm dedi:((( ne olur bna yardmci olun

canım..bunaltmışsın iyice çocuğu..bence hiç arama ve msj atma...unut artık..ve sonraki ilşklerinde de bi daha böyle yapma yani bunaltma insanları..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben 8 yıldır aynı birine aşığım ona söyledim biliyo sadece bir kaç ayy görüştü benimle sonra benimle ilişki istedi buna hayr deyince o zaman herşey bitti yokluğu o kadar zor ki o kadar kötü ki dayanmyrm 8yldr kahroldum adam akıllı evden bile CKMYRM hayattan soğdm kndme çeki düzen vermdm şu an berbt bi durumdaym sıkıntıdan üzüntdn pisikolojm bozldu şu an kanserim beynim de timör var 2 yıldır ve ben hala onun için yanıyorum saçma ama onun yokluğunda yüreğme taş bstğm günler var çevrem de ki herkez dalga geçiyo seni istemeyen birine nasıl bu kadar kurulmuşsün diye ama yok unutamıyorum dönsün bitirsin bu hasreti glsn

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de terkedildim sevdiğim 2 insan tarafından kendime bi söz verdim ağlamıcam ben onlar için hiçken onlar benim herşeyim nasıl olsun ve senin konuna gelirsek akışına bırak git bişeylerle uğraş unutmam deme herşey unutulur ve dahga öneml şeyler var hayatta senin değerini bilenlerle kal bilmeyenler seni bırak kaybettsin  hakkedene ver sevgini aşk 2 kişiliktir  en çok sen seversen üzülürsün bırak o da seni sevsin bak sen üstüne gittikçe o kendini daha özel sancak sen ilk ve teksin değmez bırak oda üzülsün ama seni bi kere üzen bi daha üzer

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba ben 9 aylık bir ilişkim vardı yurt dışında yaşıyorum , 4 ay cok güzeldii türkiyeye gitmek istedim 10 günlüğüne ve o gitme dedi giderken bana mesaj felan atmadı aramadı havalanına gelmedii gittim ve orda bi oğlan bana aşık olmuştu fırsat bu aramızda birşey gecmedi geri geldiğimde svgilimden ayrılmak istedim o cocugu bahane ettim cok ağladıı yalvarı yakardıı bişeyler anlattım işte cay ictik flean dedim bir saat yanından gittim geri geldim istemedi özür diledim 1 hafta sonra beni af etti ve 4 ay yine cok güzeldi ve sözümüz olcaktı yüzük felan aldı 3 gün önce sözümüzden abisi vefat etti gittiler apar topar ve iyidi beni özlediğini felan dedi ve bi gün cok özlddimm onuuu bana yazmıyordu işlerii oldugunu söylüyorduu cok yazdım cok yazdım acayipp şeyler söylüyordum bu ne ya sözümüz olmasın o zman felan dedim sinirden ve oda iyi ya bitsin dedi nee bitsinmi başkasımı var dedim ewet dedi beni istemiyooor artık ne desem istemiyor yalvarıyorum istemiyr görüştük geldiğinde ağladım sarıldıı bana öptüü sonra pişman oldum neyse öptügüme bitsin istemiyrum dedi :'( dedim tamam sana 1 ay mola düşün taşın ben bekliyorum seni dedim bi daha yazmadım daha 2 gün oldu özlüyorummm gelirmi sizcee :'( o kızı tanımıyor bir iki kez görmüş ve bana diyor 2010 dan belli konuşuyordum o kızla ama ayrıldık geri sen türkiyeye gittin konuşmaya başladık o zman ben ayrılmak isteidğimde neden ağladıı off seviyormu sevmiyormuu bilmiyorum kafayı yiycem :'(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaslar 5 aylık sevgilim 4 ay once benden ayrıldi. 3 gun sonra 5 senelik kiz arkadasimlat cikmaya basladilar

4 aydan beri onun bana yasattıklarini unutarak onunla gecirdigimiz gunleri hatirliyorum unutamiyorum neden hic bilmiyorum.

Nasil unutabilirim ?

Bi ilaci yok mu bunun.!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benimde 3 bucuk yillik bir ilskim.vardi birbirkmizi ilk goruncr basladim istenbukdan benim sehrime geliyordu is icn daha ck ben ariyirdum o ince baglamak icn karslikli oldu arayip yzusmalarimiz so ra heo ben arayince cevap verdi yazdi ama bena karsi hislerinin yogun oldgunu bliyrdum ozman evliydi ama ilskisi bitmisi hic birsey kalmadgini souluyordum zmanla be artik ozveriden skildim onaun verdihi aciyormustu beni boyle bir ask ve sevgi varken bu mesafe niyeydi ayrildiktan 1 sene sonra esi onu terk etti zaten iliskileri bitmisti onu esiyle ayrilmadan ince ben biraktim aslnda o meyil verdi birazda cevresinde kadin coktu kiz vardi ama 3 buck yillimilsjide be ciddi anlamda birseer istedim yoksa senle gorusmm dedim o yine ayni sekide bir kmur gorusmurum senle ama evlilik icn soz vermemiyrum dedi aceba esyile tamkopunce fikri degismismidir benle alaksi yik esiyle ayrilginin onun bitmisti zaten bayan onu terk etti ben dostani bir msj ginderdim sadce oda yazdi bukadar aslinda inu hnutmak icn ck cbaladim eskisi kadar canm.yanmiyor ama onu hala ck seviyrum hem nasil .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

ben zorla telefonu açtırdım bıktım aramaktan neyse zoraki görüştük ve hiç konuşmadı hiç bişey demedi; sevmiyorum ayrılıyorum şudur budur HİÇ BİR ŞEY tek kelime bile YOK ! face den falanda silmiyodu öyle geçti bi süre bende bekledim silsin ama onu da yapmadı ya da yapamadı mı bilmem sonra ben sildim bunları geçtim boş geliyor artık işte terketti gitti. Sadece azıcık üzüldün mü diye sormak istiyorum ya bi gün karşıma çıkarsa, o kadar.

seven arar döner, demek ki hiç sevmemiş, benimde yıllarca süren bir ilişkim vardı beni oyaladı başkasıyla oldu sonra tekrar birleştik ama yine başkasıyla oldu bence pişman olmadı olmayacak seviyorum hem de herkesten çok bu sevgi ömür boyu kalbimde kalacak, ağlamaktan bıktım onun umrundamıyım tabiki hayır fakat  keşke onu hiç görmeseymişim hiç sevmeseymişim hep içimde kocaman bir ah olarak kalacak  çok mutsuzum hemde çok sad.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.