Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

terkeden erkek birgün pişman olur mu?

sibel79

Önerilen İletiler

1 yildir ciktigim biri var birbirimizi cok seviyoruz ama her konuda nedendir bilmem zitlasiyoruz ozellikle ben cok cabuk sinirleniyorum en ufak seylerde kavga cikartiorm ayrilmak iatedgmi soyluorm bu da direk tamam diyo bu sefer ilgisizligine tahammul edemeyip bi seklde tekrar barisiyorum en son bayramdan once ayrildk bugun baristk benim ne yapmam gerekiyo 2 ay sonra istemeye gelcekler sozde ama dogru duzgun hic anlasamiyoruz hep bi degersiz hissediyorum kendimi tek bildigim onsuzda olamiyorum ben ne yapicam bi akil verin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

merhaba arkadaşlar,

benim forumdaki erkek arkadaşlara bir sorum olacak,birşeyler yazarsanız çok sevinirim,

7 ay önce 2 aydır görüştüğüm çocuk ' birbirimize uygun değiliz' dedi ve beni terk etti,bir daha da birbirimizden hiç haber almadık çünkü ortak hiçbir tanıdığımız yoktu,beni başkası için mi terk etti yoksa sıkıldı mı bıraktı bilmiyorum ama 7 ay geçmesine rağmen onu unutamıyorum

ondan hiçbir beklentim yok ama sadece merak etmeden duramıyorum hiç pişmanlık duymuş mudur, beni hiç düşünmüş müdür?

bir erkek görüştüğü, bir şekilde emek harcadığı bir kızı terk ettikten sonra birgün gelir de arkasına dönüp bakar mı, o kızı özler mi,ufak da olsa bir pişmanlık hisseder mi, kendisi için o kız bir anlam ifade eder mi?

Katılıyorum size... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşk diye
Bişey kalmamiş arkadaşlar aşki başaran sevgililer aşk devrimcisi olurlar bo devirde ama herkes artik bişeyler almak icin bi sevgili yapar kendine alirsa birakir almasada demeki alamiyodur gene birakir bence aşki birakin siz baktinizi boşa harcamayin aşktan onemli şeyler var bu donyada hic bi sevgili icin ne ozulmek deger nede aci cekmek conku sevseydi kalirdi aşik olsaydi terk etmezdi her kiz sa her erkekse farketmez ama benim anladim boş aşk conku ben 3 kere citi sevdim ama her 3 su beni birakti sebebsiz yere bona emin olunki ben bi kizi sevdimde herkes bana şaşirir niye bukadar seviyosun ve terk ediliyosun hepsi fazla sevdimdendir anladim ben yilardie aşk acisini cekiyom ama yapilicak bisey yok dedimgibi sev seydi birakmazdi beni

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

biz yedi ay çıktık bir ay ayrı kaldıktan sonra dün barıştık ama dün ben dershane çıkısındayanına gidip oturduğumda erkeklere baktığımı düşünmüş ama ben bakmadım bana ben masadan kalktıktan sonra ayrıldık yazıp engellemiş bende geri dönüp kafasından aşşağıya su boşalttım sevgime değmezsin dedim sonra adam gibi bakmadığımı anlatmak için çağırdım konuştuk ama yinede baktın dedı bakmadığıma dair yeminler ettim ve masadan kalktım   eve gidince uzun bi veda mesajı attım intihar edeceğimi düşünmüş ablasını arattırdı bende onu arayıp ben hiçbirsey yapmadım senin için canımdan vazgeçmem dedim şimdi instagrama resim falan attı mutluymuş gibi beni hayla sevdiğini biliyorum geri dönermi sizce 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Meraba arkadaşlar ben daha dün ayrıldım kendi isteğiyle bitirdi bana isteyip istemediğini sormadı çaresiz kaldım mesaj attım yazma ne adını nede ismini duymak istiyorum dedi hazmedemedim onca gösterdiğim değerden kıymetten sonra karşılığını bu şekilde almak canımı acıtıyo .... Facebook şifresini değiştirdi ama hala wpta engellemedi içimden sürekli yazmak geliyo ama tek dileğim var bana yaşattığının aynısını o yaşasın ... Aileme yakışmazsın sen dedi seni babamın karşısına gelin olarak çıkartmam dedi neden naptım ki dedim sevmiyorum seni dedi zorlama beni istemiyorum dedi başka biri mi var dedim yakamı bırakıcaksan başka biri var dedi :'(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende sibel arkadaşımız gibi bir durum yaşadım 1 haftadır terk edilen kız modunda ağlıyorum.5. senemizin içinde olmamıza rağmen ve ikimizinde ilk beraberliği olmasına rağmen terk etti beni.Sebebi ise kavgalarımızdan sıkılıp benden soğumuş olmasıymış.Sizce pişman olur mu?Ve çok sakın bir şekilde mesajla bitirdik ilişkimizi bana arkadaş kalabiliriz bir daha hiç görüşmicekmiş gibi konuşmaya gerek yok dedi.Sizce bir erkek neden böyle birşey söyler gerçekten artık bitirdi mi kafasında beni sad.png yada artık başka biri olduğu için mi arkadaş kalalım diyordur?Arkadaşlar yorumlarınıza çok ihtiyaçım var pişman olur mu ve ben bu insanla aynı sitede oturuyorum görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum

kesinlikle yeniden başlayacağının göstergesi onun söyledikleri. aynı şekilde nişanlımdan ayrılmıştım ve barışmıştık. ama yine ayrıldık yalnız bu ayrılışta aileler vb. herkes karıştı . arkadaş kalalım vb. muhabbetide olmadı. 2 ay oldu resmen ayrılalı. bohcalarını bile gönderdim. ve artık şuan imkansız. hiç bir atak olmadı ondan . benden oldu ama ondan tık yok. kestirip attı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnsan ilişkisinin bir doğası vardır. Bir yer kuraklaşmışsa ne kadar zorlarsanız zorlayın, gene kendi haline kalırsa kuraklaşır. Bir yer yeşillikse, ne kadar zorlarsanız zorlayın illa bir şeyler yeşerecektir. İlişkilerimizde bazı insanlarla kuraklaşır, bazı insanlarla yeşerir. Kuraklaşmış ilişkiyi yeşertemezsiniz, yeşermiş ilişkiyi kuraklaştıramazsınız. Bu bütün ilişkiler için geçerlidir. Arkadaş, sevgili, dost, biri sizinle görüşmek istemiyorsa, onunla ilişkiniz kuraklaşmıştır. Eğer siz birisiyle görüşmek istemiyorsanız, onun için sizinle ilişkisi kuraklaşmıştır. Kuraklaşmış ilişkinin zorlamayla doğası değişmez. Ha... tekrar yeşerir mi, o da ilişkinin o dönem ki doğasına bağlı....

BEGENDİM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benimde 3 senelik kardeşim var bana senden soğudum beni çok sıkıyorsun dedi gitti hergün ağlıyorum ama bi yandanda beni unutmusmu diye harekete gecio bi türlü gidemio ama bana Gelip te diyemiyo onu sevdiğimi söylememi ıstio hep sizce pişman olurmu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bizim 3 senelik bi ilişkimiz olmuştu şubatta da askere gidecek her şey güzeldi birden ayrıldı sebepsizce kafam karışık dedi bana biraz zaman ver dedi ben tabi üsteledim hep rahatsız ediyordum arayya hep arkadaşlarımız felan giriordu kionuşmak için biz tekrardan  olalım diye ailesi hep biliyordu beni çok ciddiydik beni faceden engellemişti 2 aya yaklaştı geri kaldırmış iki facemdende engeli sizce neden kaldırdı kaldırdıysa bir gün de mesaj atarmı geri dönermi yardım edin lütfen ben unutmuş gibiyim ama çok anılarımız vardı ben unutamıyorum o da unutamıordur ben önceden onun arkadaşıla çıkmıştım o öğrenmişti geri barıştık birilerinden duydum ki benimle intikam için çıkmış öyle birşeyy dğil ben biiliyorum bn ayrılmayalım dediğimde şimdi anladınmı beni diyodu hep ben ayrılmıştım o ilk defa ayyrılınca çok kötü hissettim kendimi sizce mesajda atarmı bana düşünüyormudur beni whistling.gif forgiveme.gif sad.png  yardım edin lütfen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.