Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

terkeden erkek birgün pişman olur mu?

sibel79

Önerilen İletiler

Misafir fikirleriniz önemlii

arkadaşlar mrb.bi çıkmazın içinde olduğum için sizden fikir almak istedim.4 aydır konuştuğum birisi var askeriyeden.herşey çok güzel gidiyor ailelerimiz biliyor söz nişan olucak. geçen ay birgün bana kalktı dediki olmuyor yanlız kalmak istiyorum burdaki problemlerimin arasında senide üzüyorum oyüzden bitti dedi seni kendimden soğutmam lazım dedi.ben tabi kaldım şaşırdım.onun arkasından sürekli aradım yazdım ama hiçbir şekilde kesin kararlılığndan dönmedi.şuan izinde geçenlerde beni aradı görüştük herşey normal gibi ama daha sonrasında herşey eskiye dönüyor ve arayıp sormuyor.dünde içkiliyken gecenin bi vaktinde aradı seni seviyorum ama psikojim çok bozuk biz seninle başlasak yine aynısı olucak üzülüceksin diyor.anlayamadım bu adam napmaya çalışıyor.bende artık ona hiçbirşekilde yazmamaya karar verdim.çünkü üzerine düştükçe geri tepiyor.biraz sessiz kalsam sizcee beni ararmı.devam edermi ilişkimiz onu kaybetmekte istemiyorum yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliorum ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir tek edlmk uzeryim

Aramizda hic bir neden hicbir kavga yokken benden ayrilmk istedi erkek arkadasim artik gözünde bitirmiş belli yani neden durum seninle bi ilgisi yok sadece ayrilacagiz mecburuz dyo başka carem kalmadi diyor sorunlarda isle alakaliymis yani öyle dedi ama ben hic istemiyorum kafayi yicem ya

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

her erkek pişman olur muşşş öyle diyor arkadaşlarım ama benim erkek arkdaşım çok gururlu birisi asla geri dönüp en azından bana bunu itiraf edeceğini sanmıyorum içinde saklar belki ama aklına gliyorumdur elbet özler elbet anlar yokluğumu ama dönse be kabul etmem aynı sınıftayız aynı ortamdayız 2yıl çıktık ama o beni 29gün önce bırakıp bi anlık kagvaya sinirlenme ile bırakıp gitti..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam ben başlata ask. Deyıl dım onu. La ıyı gidi vasata sathı sevgı harseyden ıyı t dı sonra sonra hersey kıskanmışlar kavaklar ve bode kötü arkadaşı. Vardı bızm hayrana mısı ıstıyordu 4aysonra. Nıkahhımız olacaktı cok sınırlıdır bide kızkınnım sureklı kavaka ediyorduk ama ask vardı sureklı evlenmek ıstıyordu kapuletmıstım kızkanma kavakları artmıştı öncü bizim atlaması ısdıyen arkadaşı tlarına görüş me sını ıstemıyoedum korusmedı yaralı bide anası bızı ayrılmamısı ısdedı kavak gene kavla cok sıkara ıcıyordu bode esrar ben ıcmıyordum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir misafir kiz

Selamin aleykum arkadaşlar bende 2/5 senelik sevdiyimden ayrilmak zorumda kaldim çünki son zamanlarda hep kavga ediyorduk sonrada beni eskisi kadar aramaz sormaz oldu bende 1 şey dediyimde hemen bahanesi hazirdi suçu bana veriyordu ama ayrilanda benim pişman olanda offf inaninki neyapicam bilmiyorum bugün tam 3 ay oldu ayrilali ama daha geçen ayda bana mesaj atmişti ayrildik hoşuna gitdimi çok istiyordun ayrilmayi al sana ayrilik dedi :) :) ama dedimya canim çok yandi onu 1 an bile aklimdan çikaramiyorum halen resimleri var onlara bakiyorum neyapicam nasil unutucam bilmiyorum hayirli geceler ALLAHIM cümlemizin yardimcisi olsun aminnn

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben çocukluk aşkımı 6 yıl sonra buldum tabi birbirimize bişeyler hissettiğimiz kesindi sonra çıkmaya başladık tabi farklı şehirlerdeydik artık. Sonra mesafeleri bahane ederek ayrılmak istedi ve gitti ve giderkende seni hala seviyorum seni hiç unutmuycam falan dedi sizce beni özlüyomudur yada ne biliyim pişman olmuş mudurr

Mesafeleri bahane eden erkek bir gün pişman olur mu yada özler mi terkettiği kişiyi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba arkadaslar sizlerle paylasmak istedim cok doluyum kimseye anlatamiyorum..iki ay once biriyle tanistim ozunde gercekden cok iyi bir insan tanismamiz cok ani oldu ve iki ay hep dolu dolu gecti nerdeyse iki gunde bir gorusurduk kiskanirdi ilgilenirdi sahiplenme duygulari oldukca fazlaydi.gorustukden iki gun sonra is icin uzaga gitmem gerekiyo istemiyorum seni birakip gitmeyi cok ozur dilerim ama mecburum dedi uzakdan uzaga yapamam dedi ve ayrilip gitti benden yirmi gun oldu.ondan sonra ne aradim ne yazdim ne sordum hic bisey yok vatsapimida facemide kapattim ondan uzak durmak icin.unutuyorum zamanla ama insan yinede bekliyo.acaba PISMAN olupda donermi merak ediyorum ???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir kız annesiyim daha 3 yaşında 6,5 yıllık evliliğim eşimin bir msjıyla bitti gece kızıma süt verirken bi msj attı evde diildi soğudum yazdı şok oldum ne şaçmalıyosun diyebildim sadece bu seferde tel yineledi tel kapattım ve bütün arkadaşlarımı çağırdım 1 gece ağlamalarımı dinleyerek sakinleştirdiler beni ertesi gün hemen ailem geldi şehir dışından 3 gün sonrada davamı açtım şaka gibi geçen ayda anlaşmalı bitti hiç sorun yokken okadar severken çok ah ettim ama çokta gururlu davrandım benden önemli diildiki kimdi ki o hem terkedicek hem son kez konuşmaya tenezzül edilecek... ne istedi bilmiyorum ama haksa çok hakkıma girdi helal değildir hiçbir şekilde..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir nehir11111111

eski eşime mektup

slm kalbimin yıllarca tek sahibi..

seninle nekadarda güzel başladık mutlunun ötesiydi bizimki çok kısa zamanda tanıştırdık ailelerimizi çünki deli gibi istiyorduk birbirimizi ve nişanlandık ben havalardaydım ,senin ağzından çıkanı kural sayar senin istemediğin şeyleri yapmamak için hep kendimle mücadele ederdim. iş dönüsü aşkım dediğinde içim bi kötü olur sıkıca sarılırdım sana böyle seneler geçirdik tabi tartışmalarımız olmadımı oldu ama hep affetmeyi ve affettirmeyi bildik. 6.5 yıl süren bu evlilkte canımmm dediğinde kalbime dokunan tek erkektin belkide hiç olmamıştı senden öncesi senin gibisi çok sevdimm evet sen üniversiteni bitirip kariyer yapıcam diye uğraşırken ki parayıda çok seversin ben senin etrafında pervaneydim hastalanırdın bebek gibi bakardım 2011 yılında kızımız doğdu isminide sen koymuştun severdin bizi kıskanırdın iş yemeklerinde olmasa yoktu bi sorun gibi görünüyordu.  Bizsiz nefes alamayacağını söyler iltifatlara boğar arabamın modelini değiştirir dururdun... ne oldu karakter denen cümleden nasibini alamamış odun birgün kızıma sütünü verdim uyutuyorum pat diye bir mesaj attın soğudum dedin bir msjla bıraktın beni liseli ergenlerin tavrı gibiydi halin tavrın belkide başka brine aşık oldun beni yada kızımızı hiç düşünmedin okadar korkak okadar tırrtt bir adamsınki yüzüme bir neden söyleyemedin çünki sende biliyodun senin gibi bir kazmaya ben fazlaydım birde yüzün yoktuki nediyecektin kafanda bir eşya parçalıcaktım bundan ötesi dış kapı olacaktı gerçekten çok öngörü sahibi bir odun çıktın senelerce yonttum anca bi biblo oldun görülmüş şeymiki odundan insan olsun onca fedakarlığımı onca iyiliğimi bir anda yok sayan kötü zihniyet sanadır bu seslenişim sen kimsinki beni terkedeceksin emin ol Rabbimin sevgili kuluyumdurda benim yapamadığımı sana yaptırırp senden kurtarmıştır beni O öyle büyükki vardır bir bildiği kendini nimetten sayıpta erkeğim diye dolanma... haa şimdi ne oldu boşandık kına yak k... bundan sonra ismin okunmaz hayatımızda bugün kızına hediye göndermişsin aldık çok saol dünyanın en dandik insanından en dandik hediye hadi canım sağdan please al sen o hediyeni etrafında dolananlara verirsin... boşanırken senden aldığım toplu paralar yüksek nafaka vs bu daha başlangıç cicim kızımın bütün masraflarını sana kitlemeyi düşünüyorumm eee sebebsiz yere terkedene böyle acıma yok senden alıp sokak köpeklerine veririrm  içim yanmaz... hayatımızda vasfı olmayan erkekcik cik cik şimdi seni kullansınlar diye ortaya bıraktım hiç direnmeden alacağımı alıp boşadım seni istediğim zamanda alırım biliyosun ama biz kırıntılarla beslenmiyoruz.. haa zoruma gitmedimi gitti soğudum ne lann ergen başka bahane bulamadınmı neyse velhasılkelam önden önden kıvırmadan yol al şimdi....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bakin simdi sevdigim bir cocuk vardi onu sevdigimi biliyodu sonra oda beni seviyomus ama belli etmedi hic sonra ben hastaydim tenefuslere cikmadim ve eve gittim bu onu bilmiuormus benim onu terketigimi sandi ve watsab durumunu eyw yapti sonrada beni sildi rehberden sonra kiz ayarlayamaya calisti ama olmadi simdi onu kendime geri nasil dondurebilirim cok seviyorum lutfrn taktik

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kız arkadaşım beni terk etti. 2 hafta %70 i benim hatam. Ama ayrılmadan son 2 hafta kendi hatalrımı fark ettim. Aynı ilk baştaki gibi oldum. Benim açımdan herşey çok güzel gidiyordu. Ona hediyeler hazırlıyordum. Ama onda bişeyler vardı faekındaydım. benim ona yaptığım şeyleri hep düşünyordu. biraz sinirli biriyimdir. Ama hiç bir zaman vurup kırma gibi bir durumum yok. Çok çabuk sinirlenirim hemende sinirim geçer. Bana devamlı sinirleniyorsun diyordu. Son hafta baya bir durgundu. Neden böyle olduğunu çözmeye çalışıyordum. Artık eskisi kadar sinirlenmiyordum. Ona karşı gayet ilgiliydim. Bir anda ben ayrılmak istiyorum dedi. Bende tamam dedim. Ama tamam dememin altında birazcık kafasını dinlesin Yatıyordu. 1 hafta geçti aradan. Bir gece onu aradım. Açtı telefonu Sen kimsin dedi bana. Bi afalladım. Benim furkan dedim. Hee numaranı silmiştim tanıyamadım dedi. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki. Ona belli etmemeye çalıştım. Yarın buluşup konusmak istiyorum dedim. konuşcak bişey kalmadı hem yarın benim işim var dedim. 10 dakikanda mı yok dedim. Yok dedi furkan artık bitti. senim yaptığın aldığın bütün herşeyi attım. O an durdum konuşamadım. Kafamın içinde bir sürü soru vardı. Böyle bişeyi hiç beklemiyordum. Ben başladım anlatmaya tamam seni üzmüş kırmış olabilirim ama düzeltmeye çalışıyordum bunu sende biliyorsun. Ve düzelticemde seni mutlu edebilmek için elimden gelenin fazlasını yapıcam. İnanmıyorum sana dedi. Ne oldu da bi anda böyle olduk dedim. Sen çok sinirlisin dedi. Olmuyor dayanamıyorum artık seni düşünmekten kendime vakit ayrıramıyorum bunaldım sıkıldım dedi. Ben bunu daha bir sürü şey söyledim. Ne yapıp dediyse olmadı. Ertisi gün bana mesaj attı. Musait olduğum zaman sana mesaj atıcam. Konusuruz dedi. İşte bu dedim onu geri kazanıcam Herşey eskisi gibi olucak. İş gittim. İş yerindeki büyüklerimin bu konu hakkında fikirini alıyordum. Bana mesaj atma ona dedi. Yok kızlar şöyle böyle peşinden koşma gibisinden. O sıra yanlışlıkla onu aramışım bütün konustuklarımızı duymuş. Ama ben onun iligili dediğim tek şey abi seviyorum onu kıyamıyorum. Burda benim bi suçum yoktu. Sonra bana mesaj attı. Bütün konustuklarınızı duydum. İyi ki senden ayrılmışım bitti dedi. Bi daha mesaj atmadı. Ben ona o günkü durumu anlatan bir mesaj çektim. Yine geri dönmedi. 1 gün bekledim hala ses seda yoktu. facebook falan kulanmıyordu. Kullanan arkadaşlarının hepsini mesaj attım beni tanıyan tanımayan. ben onu çok seviyorum bunu ona söylermisin gbisinden. Ve şuan hala geri dönmedi. Ne yapmayalım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kız arkadaşım beni terk etti. 2 hafta %70 i benim hatam. Ama ayrılmadan son 2 hafta kendi hatalrımı fark ettim. Aynı ilk baştaki gibi oldum. Benim açımdan herşey çok güzel gidiyordu. Ona hediyeler hazırlıyordum. Ama onda bişeyler vardı faekındaydım. benim ona yaptığım şeyleri hep düşünyordu. biraz sinirli biriyimdir. Ama hiç bir zaman vurup kırma gibi bir durumum yok. Çok çabuk sinirlenirim hemende sinirim geçer. Bana devamlı sinirleniyorsun diyordu. Son hafta baya bir durgundu. Neden böyle olduğunu çözmeye çalışıyordum. Artık eskisi kadar sinirlenmiyordum. Ona karşı gayet ilgiliydim. Bir anda ben ayrılmak istiyorum dedi. Bende tamam dedim. Ama tamam dememin altında birazcık kafasını dinlesin Yatıyordu. 1 hafta geçti aradan. Bir gece onu aradım. Açtı telefonu Sen kimsin dedi bana. Bi afalladım. Benim furkan dedim. Hee numaranı silmiştim tanıyamadım dedi. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki. Ona belli etmemeye çalıştım. Yarın buluşup konusmak istiyorum dedim. konuşcak bişey kalmadı hem yarın benim işim var dedim. 10 dakikanda mı yok dedim. Yok dedi furkan artık bitti. senim yaptığın aldığın bütün herşeyi attım. O an durdum konuşamadım. Kafamın içinde bir sürü soru vardı. Böyle bişeyi hiç beklemiyordum. Ben başladım anlatmaya tamam seni üzmüş kırmış olabilirim ama düzeltmeye çalışıyordum bunu sende biliyorsun. Ve düzelticemde seni mutlu edebilmek için elimden gelenin fazlasını yapıcam. İnanmıyorum sana dedi. Ne oldu da bi anda böyle olduk dedim. Sen çok sinirlisin dedi. Olmuyor dayanamıyorum artık seni düşünmekten kendime vakit ayrıramıyorum bunaldım sıkıldım dedi. Ben bunu daha bir sürü şey söyledim. Ne yapıp dediyse olmadı. Ertisi gün bana mesaj attı. Musait olduğum zaman sana mesaj atıcam. Konusuruz dedi. İşte bu dedim onu geri kazanıcam Herşey eskisi gibi olucak. İş gittim. İş yerindeki büyüklerimin bu konu hakkında fikirini alıyordum. Bana mesaj atma ona dedi. Yok kızlar şöyle böyle peşinden koşma gibisinden. O sıra yanlışlıkla onu aramışım bütün konustuklarımızı duymuş. Ama ben onun iligili dediğim tek şey abi seviyorum onu kıyamıyorum. Burda benim bi suçum yoktu. Sonra bana mesaj attı. Bütün konustuklarınızı duydum. İyi ki senden ayrılmışım bitti dedi. Bi daha mesaj atmadı. Ben ona o günkü durumu anlatan bir mesaj çektim. Yine geri dönmedi. 1 gün bekledim hala ses seda yoktu. facebook falan kulanmıyordu. Kullanan arkadaşlarının hepsini mesaj attım beni tanıyan tanımayan. ben onu çok seviyorum bunu ona söylermisin gbisinden. Ve şuan hala geri dönmedi. Ne yapmayalım

kim nederse desin. kimi peşinden koşma acizliğini gösterme der, kimi sevgini göster peşinden koş der. Onu tanıyan en iyi sensin. O yüzden kararını tanıdığın yada tanıdığına inandığın kişiye göre ver. Çünkü tanıdığını zanettip , yaptığın geri döndürme çabalarından sonra geri dönmezse yıkılan yine sen olacaksın. Ama hayat devam ediyor. Tabiki çok seviyorsan ve buna inanıyorsan şansını dene. Ama kendini fazla harap etme. Bende yaşadım bunu. Gideni geri getirmek için neler yaptım. Ama olmayınca olmuyor. Çünkü ne yazıkki bazı insanlar sevgisini çok ince iplerle bağlıyorlar. Koptumuda birdaha kopan iplerin uçlarını bağlayamıyorsun. Benim çok sevdiğim ve çok sevdiğine inandığım kişi hiç birşey belli etmeden birgün aniden ayrıldı. Çok çabaladım ama geri kazanamadım. Bende hataki geri kazanamadım diye düşündüm bazen. Uzun lafın kısası ; onu en iyi tanıyan sensin. yapacaklarını iyi düşün. ama kendini rezil etmeden. kendi saygını kaybettemeden.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bnm de ayrildigim sozlum vardi 3ay oldu ayrilali cok uzuluyorum bu 3 ayda cok yanyana gelldik konustuk ama niyeti barismak degil sevdigini soyluyor bana ne yaptigini anlayamadim bir turlu 15 20 gun geciyo ariyo yada bn ariyorum napiyosun diye sordugu sorular hep ayni kimle konusuyosun ne giydin makyaj yaptinmi hep ayni sorular bundan iki hafta once aradi koonusalim dedi is yerinden birisi mesaj atmis ona eski sozlun birisyle gorusyo konusuyo diye bana bunu sordu iyi sekilde ayrildik nolcak boyle dedim yok dedi bnde mesaj attim birdaha hic birsekilde arayip sormicam dedim bana cok cektirdn 3 sene dedim yinede hakkim helal olsun dedim yollafm ve cp vermedi neden sizce

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3 gün önce 1 bucuk yılliķ ilişkim bitti cok kavga ediyoduk ben hep ara verelim diyodum o da hep hayir falan diyodu sonra ben özür diliyodum falan yine ben sinirlendim ve konusmayalim dedim ama kafamizi topladiktan sonra geri dönecegimi biliyodu sonra tamamen bitsin dedi ayrildik simfi uzulmuyorum hicbir sry yapmadim mesaj falanda atmadim ortak arkadasimiz var ona her gun nasil iyi mi nasil neler konustunuz diye soruyomus kafasinda tamamen bitiren erkek boyle seyler sorar mi? Ortak arkadasimizda sesi cok iyi geliyodu demis oda iyi tamam demis bozulunca hep bu cevabi verirdi sizce ne yapmaya calisiyor ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba benim 1/5 aydir ciktigim bir cocuk vardi ve surekli aramizda kavga oluyordu ve bununda tek sebebi bizim iliskimizi umursamamasidi umirsuyom demisti seni onemsiyorum demisti ama cok rahatti hemde fazlasiyla ve benim ve muratin aramizda rahatligi ve gelecek yuzunden surekli kavga oldu ne kdar deger versemde rahatligi beni hayli yormustu beni durmadan ona ayrilalim degismiceksen ddedim ama o degisecegini soyledi ama degismedi beni degil arkafaslarini isini tercih etti ve onca laflardan sonra ara verelim dedi ben ara vermektense bitirelim dedim cunku bir sans daha olursa seni uzerim dedi neyapicambilmiyorum ozledim ayrildim icin pismanim sizce hoslandigim oglanda pismanmidir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bugün terkedildim hic bisey yoktu bi anda bitirmek istedi sonra para yuzunden dedi seni seviyorum dedi gurur yapmadim bu nedenleyse eger ben bırakmıyorum dedim birakma dedi bugun buluştukkafam karışık mesajlasmaktan sıkıldım dedi mesajlasmayalim sadece iyi uada kötü bisey oldugunsa yazalim dedi bende kalktim gittim cok seviyorum ama duygularimla oynamasi bu istekleri bana gore değil beni oldugum gibi kabul edermi heri dönermi aybi okulda ayni sinftayiz bide

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bir umut ya işte dönüp pisman olmasini hala bekliyorum. Hala seviyorum mu bilmiyorum ama çok merak ediyorum bazen özlüyorum ins beni hatirliyodur bazen üzülüp ozluyodur merak edip pişman oluyodur. Ins kopekler gibi doner.en cok istedigim dualarimdualarimdan biri. Amin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.