Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

terkeden erkek birgün pişman olur mu?

sibel79

Önerilen İletiler

Misafir bahadir ahmet

Arkadaslar ayni durum benimde basima geldi daha cok sicak. Bir bayan arkadasla hayatimda ilk kez bir iliski denedik ve kisa surdu sikinca ayrildik sonra tekrar denedik bu sefer ayni camiadan baska bir hatun icin ayrildim oo zamanlar dusunmedim ama ilk bayan ark icin daha iyi oldugunu dusundum. O zamanki isteklerimi karsilayamiyacakti derken 2010 da ark baslayan ikinci hatunun hovardaliklarindan sikilip 2012 de ayrildim daha sonra iliskiye girdik, bundan sonra sadece iliski gibi veya  tarzinda derken ondanda tamamen baglantilarimi kopardim ayni zamanda camia ilede bu aralar ilk bayan arkadasi falan dusundugum yok 2014 kasim ayi turk filmi gibi 18 milyon kisilik ist sehrinde ayni dersanenin tek sinifina dustuk ales icin simdi hatunla konusmadik gecen hafta sonu ders gorduk ben erkenden ciktim dersten veya derse gec geldim konusmak zorunda kalmayalim diye abi kizla arada 3 kez goz goze geldik boyle bi aci yok kizi gercekten sevdigimi farkettim komada yattim kolum cikti hasereyim biraz cok kavgaya girdim dayak attim dayak yedim boyle bi aci gormedim amk senetide imzaladik ayrilamiyorumuz zoraki 8 ay birlikteyiz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

erkek arkadaşım vardı çıkıyorduk ve aynı sınıfta olmadığımdan dolayı bir kız ona sevdiğini söyleyip çıkma teklifi ediyo ve erkek arkadaşımın kafası karıştığı için bndn ayrıldı ve 2,3 senedir çıkıyoruz geri dönermi bu olay dün oldu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir acı çeken bir kız

Olurr kardeşimm olurr 

peki arkadaşım bnm erkek arkadaşım var hatta çıkıyorduk aynı sınıfta değilim bn a o b şubede Seher diye bir kız sevdiğini söylemiş ve ona çıkma teklifi etmiş sevgilimin kafasını karıştırmış oysaki biz 3 senedir çıkıyoruz ve biz çıktığımız halde gelip erkek arkadaşıma çıkma teklifi ediyor bnden ayrılıyo sence geri gelip çıkma teklifi edermi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana yardım edin lütfen uzakta olan 2 aylık sevgilim vardı çok ilgisizdi ağzıma geleni saydim o da whatsaptan faceden her yerden engelledi ne yapcam bilmiyorum ocaktada samsuna gelcekti çok güzel şeyler hayal ediyordum lütfen bana yardım edin lütfen. .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eski sevgilimi unutamiyorum cook seviyodk birbirimizi benim ona cok yanlsim dokundu sadece talan soyledim oldu erkeklerle gorusme diodu sinif arkadaslarmla surekli gorusuyuniwersite ordm ailem bildi cocuk birakti ama seviyodk birbirimizi uc yil.gecti aradan uniwersite kazandm facede fotolarina bakiyorum unutmus mudur cunku cok sey yasadik evlenecektk yinede rabbim hayirlisini eylesin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnan daha 17 yasındayım ve ılk defa gecen sene bırıyle cıktım ilkimdi yani ilişkimiz cok guzeldı bı kişi yanı 3. kişi yuzunden 1 ay boyunca ilişkimiz biz cok yıprandık daha sonrasında bana artık bı secım yap yoruldum senı kaybetme korkusuyla yasamaktan dedı bnde vazgectım 3. kişiden ama oncedende vazgecmeme sebebım sevdıgım için degıldı sadece zor gunler gecıyordu ve yanında olmak ıstemiştim herneyse vazgectım 3. kişiden mutluyduk vazgecmenın ustunden 2 hafta sonra annesı dogum yaptı bı kardesı olmuştu 2. gun evıne gıttım cıcek felan yaptırıp annesıyle anneannesıyle tanıştım elını felan optum bırbırımıze alışmış aıle gıbıydık daha sonra karnelerımızı aldık 3 ay tatıle gırdık amcam hastalandı hastane kaldı 4 ay boyunca ve o sure zarfında cocuklarına ben bakıyo onlarda kalıyodum dedıgım gıbı 3 ay tatıle gırdık 1,5 ay devam ettırdık ve o 1,5 ay ıcerısınde buluşmadık en son onların evınde gorusmustuk bı gun yıne konusuyoduk guzel bişekılde telefonu kapattık felan 5 dk sonra uzun bı ayrılık mesajı attı ve ayrılma sebebı eskı konular ıste ben sana o cocugu bırak dedım bırakmadın benım cok zoruma gıttı gıbı seyler soyledı yanı takıntılıgı gururu ve akılsızlığı yuzunden bıttı 4 aylık ılışkımız 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim de 2 yillik bi iliskim vardi sebepsizce bitti ben de numarami degstrdm face mdn twitr ne varsa kaldirdim seni terkediyosa bi erkek blörf bile olsa ondan hayir Gelmez devgili hemcislerim acinizi cekin hesaplasin kadetinizle sonrada yolunuza bakin vi cdaninizi butun kalbinizi kurutun inanin beklemek aciyi kanatan yere goge sigdrmayan insani hayatindan vazgeciren en acimadiz seydir kararli olun ve basrcaginiza inanin Allaha dua edin hayirlisini isteyin guzellerim dogru kadin olun ahinizi fersah fersah ceksinler bizde gercek mutlulugu yakalayalim icimizdeki umut geri döner mi degil dogru adami bulurmuyum olsun :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz kızlar için önemli olan onun dönmüş olmasıdır.. ne şekilde döndüğü önemli değildir yani en azında çoğu için bu böyledir wink.gif

bende tabiki oturup kös kös gelmesini beklesin demiyorum.. çok klişe olucak ama zaman gerçekten herşeyin ilacı.. zamanla arkadaş hem o çocuğu unutucak hem de o çocuk pişman olup geri adım atıcak işte böle bişi yani stuart.gif

ben yedıgım ıhanetı unutamıyorum sad.png onuda unutuyorum zaten yavas yavas ama ıhanetnı asla unutamıyorumm vee gun gelır pişman oldugunda kı ıllahı olur bu seferde bana yol verdıgı gıbı ben ona asfalt yaptıracam maksat kı rahat yol alsınn 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaslar bende 1 hafta once terkedilmis bir kizim. Terk etme sebebi de benim onu cok sikmammis artik buna izin vermicekmis ve cok bunaltmisim bogmusum onu msjla bitti dedi bitti kafasini dinlemek istiyormus artik suan bir de askerde biz cok buyuk kavgalar ettik ama yinede birakamamistik birbirimizi ben 1 haftadir deli gibi agliyorum icim yaniyo uzuntuden sizce uzuluyomudur oda pisman olurmu donmek istermi ve de ne kadar surede donmek ister lutfen cevap verin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir mariya sonmez

Hepiniz cok iyi yorumlar yapmissinz fakat kimilleri pisman olmaz demis, kimileri ise pisman olur demissinz buna cok katilmiyorum acikcasi her insan bir gun pisman olur ama bu durumu yansitmaz bunu anlayamayiz belkide ama en azindn bakislarindan bize ne demek  istedgini anliyablrz hani derler ya gozler kalbin aynasidr diye asil amac bu zaten.... Ama terkeden erkek ise bence geri donmesi zordur ben ihtimal vermiorm.Bende terk edildim ayni ortamda surekli bulunmamiza ragmen ona bir kere bile yuzune bakip konustrmadim konustrmamda buda bnm prensiplerimden biri acikcasi askimdan oluyorda olsam gene konustrmam bnmle knsmak istese dahi... Bence  onceden cok yuz verdgmz icin terk edildik belkide deger vermesydik  terk eden biz olurduk suan  fikrime katilip katilmamaniz sizn bilicegnz bir sey saygi duyarm .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Annem ve babam ayrı ve ikisininde hayatında biri var annem evli değil . erkek arkadasim bu nedenden dolayı olmiycak kendimi buna inandirdim dedi fakat beni çok seviyor çok değer veriyordu. Birinin onu kötü biri olarak bilmesi onun için en kötü şey. Son msaji ben attim ve bir daha dönmedi gideli 5 gün oldu döner mi merak ediyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben zorla telefonu açtırdım bıktım aramaktan neyse zoraki görüştük ve hiç konuşmadı hiç bişey demedi; sevmiyorum ayrılıyorum şudur budur HİÇ BİR ŞEY tek kelime bile YOK ! face den falanda silmiyodu öyle geçti bi süre bende bekledim silsin ama onu da yapmadı ya da yapamadı mı bilmem sonra ben sildim bunları geçtim boş geliyor artık işte terketti gitti. Sadece azıcık üzüldün mü diye sormak istiyorum ya bi gün karşıma çıkarsa, o kadar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir canısııı  :))

bence sal çok takma  aynı ben gibi bende 7 ay çıktığım çocuğun bi mesajıyla ayrıldım sal dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır mantığıyla bak dönerse acı çektirme sırasının sana geldiğini unutma smile.png)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım yanılıyorsunuz seven insanda silip atabilir ben yaşadığım için biliyorum smile.png hiçbir neden yokken terketti beni engelledi heryerden üniversite hayatım bitiyordu az kalsın sınavlarım rezalet durumdaydı, günlerce yemek yiyemedim,saçlarımı kazıtmaya kalkıştım, kahroldum, kalbimde korkunç bir acı sürekli profilini kontrol ediyordum..Zaten çocukluk aşkı bizimkisi ve aramızda kilometrelerce mesafe var 19 saat gibi bir yol yani..sonra 1 ay geçti geçmedi engeli kaldırdı bu. bu sefer ben engelledim onu ama başka bir hesaptan takip ediyordum onu,resimlerine bakmadan duramıyordum..üzerinden 6 geçti bi kızla kapak fotoğrafını gördüm, yıkıldım, kızla çıkmaya başlamışlar, sonra bi ortak arkadaşımız gitti yanına sordu ne çabuk unuttun çocukluk aşkını ve başkasıyla çıkıyosun diye o da unutmadım her gün profiline bakıyorum falan filan diye zırlamaya başlamış sonra akşam yazdı bana faceten..Hem kızla çıkıyo hem de ben sana aşığım diyo sonra kızdan ayrıldı benim yanıma geldi 19 saatlik yolu geldi ayaklarıma kapandı, yalvardı, hatta teyzesi bile telefonla konuştu benimle..Zor da olsa affettim onu, eskisinden daha iyi oldu her şey... Ha gelgelelim yine ayrıldık ama diyeceğim şudur eğer sevmişse geri dönüyor tıpış tıpış köpek gibi wink.png))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir yaralı yürek

sad.png arkadaşlar sizi çok iyi anlıyorum bende sebepsiz yere terkedildim hiç bişeyyokken bitirdi dayanamıyorum buacının tarifi yok daha dün evlencez diyodu birden ayrıldı çok zor canıma kıymayı düşünüyorum ama günah biliyorum kafayı yicem insan sebepsiz yere gidermi ben onu sevmekten başka bişey yapmadım mesaj attım neden diye sordum seni mutlu edemem diyo benim hiçbişeyde gözümyok sadece onu istiyorum hayatımda arıyorum açmıyo mesajlarıma cevap yazmıyo kaçıyo napcam ben çok zor buacının tarifi yok

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir misafir deniizzz

sizi çok iyi anlıyorum arkadaşlar bende sebepsiz yere terkedildim hergün ağlıyorum gözlerimde yaş kalmadı daha dün evlencez diyodu biranda bitti dedi canıma  kıymayı düşünüyorum dayanamıyorum canım yanıyo  teksuçum canımı vercek kadar çok sevmek benim hiç suçumyok  arıyorum açmıyo mesajlara cevap vermiyo konuşmuyo bunasıl bişeysad.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir yaralı kalp

Merhaba arkadaşlar bende dün ayrıldım benden ayrıldı 1.bucuk senedir birlikteydik ...çok şey yaşadık annelerimiz tanıştı .. ne kavgaları ettik ama sabah oldumu asla kavgayı uzatmazdık dün bitti.. çok değişmişti nedenini sordum sanırım sıkılmış benden .. ben onun huzurunu bozuyormuşum bana tapardı güya ne yeminler etti ne yalanlar söyledi herşeyine katlandım Sus dedi sustum konuş dedi konuştum kuklası gibiydim.. annem bile bu insan evlenince seni mutlu etmez diyor haklıda bende bunun farkındaym ama ne yapayım ki gönül bu ... onu çok seviyorum öyle çok seviyorum ki bana şimdi dese gel benim için Öl dese hiç düşünmem bile koşa koşa giderim. . Biliyorum gelecek ama o gelince ben ben olur muyum bilmiyoRum... Keşke benim gibi sevseydi beni ama işte buda benim kaderim ne yapayım ki ...bir saniye bile olsun çıkmıyor aklımdan acaba nerde ne yapıyor oda beni Düşünüyor mu??? Keşke şimdi bana gelse ... :-( :-(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.