Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eski Sevgiliye Mektup

Misafir maydalin

Önerilen İletiler

ben artık susuyorum sana diyecek gerçektende bişey bulamıyorum

15911[/snapback]

Sevgili kardeşim seni kırdıysam özür dilerim. Şimdi şaka bir yana. Olan oldu.. yapcak birşey yok.. Bu konuda boşa kürek çekmeye de gerek yok.. Çünkü en sevmediğim şey başıma geldi. Bir bayan tarafından ilişkiye son verilen mesaj. Ben buna gelemem dostum.. Gelen varsa da anlından öperim..

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 364
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Yoo öyle demek istemiyorum. Eğer erkek son verirse bayan da aynını yapabilir. Bu tamamen kişilik meselesi. Benim zoruma gitti.. bu konularda çok hassasım. bu güne kadar da böyle bir terkedilme başıma gelmiş değil. Şok oldum, alışkın değilim. sitem değildi. stemini bilirim Gül' ün. Ha bu arada kardeş, gül dediğim kişi milkyway ona bu ismi ben vermiştim. O gül hala bende saklı....

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek tarafindan bitmeli, kiz tarafindan baslatilmali ne bu yaaaa....????

böyle seyler öyle canimi SIKIO ki anlatamam, su üc günlük dünyada sevmenin sevilmenin tadini cikarmak varken, böyle seylere mi takiliosunuz?

yapmayin Allah askina!!!!

Deger vermiosaniz o ayri, ama böyle sacma sapan detaylara önem vermeyin, nolur!

Gülünü seven dikenine katlanmali, cok klasik bi cümle ama sapina kadar dogru abi ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

sen milkynin şu yazdıklarında pişmanlık sezmiyormusun ? oda sevmiş belli oda buruk başka bir yerde ona sormadan martı benzetmesi yaptım ya aynen öyle bekliyor ama sen bunu göremiyorsun

(martı benzetmesi için özür dilerim milky)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek tarafindan bitmeli, kiz tarafindan baslatilmali ne bu yaaaa....????

böyle seyler öyle canimi SIKIO ki anlatamam, su üc günlük dünyada sevmenin sevilmenin tadini cikarmak varken, böyle seylere mi takiliosunuz?

yapmayin Allah askina!!!!

Deger vermiosaniz o ayri, ama böyle sacma sapan detaylara önem vermeyin, nolur!

Gülünü seven dikenine katlanmali, cok klasik bi cümle ama sapina kadar dogru abi ;)

15919[/snapback]

Ben biten bir şeyden bahsediyorum alaturka. Kimin başlatacağından değil. Başlamayacakki kim başlatsa..

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

kendi adımamı konuşayım bilmiyorum ama sanırım biz erkekler sevmeyide bilmiyoruz elimize yüzümüze bulaştırıyoruz herşeyi bugün bunu iyi anladım (kızlarda pek farklı değil bizden onuda belirteyim avrupa görmüşler hariç :P )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN
Avrupa görmüşilerde aşk dahamı bilinçli oluyor. Napsak batılılaşsakmı..??:...)))

Saygılar neşeli dostum..

15970[/snapback]

o kadarını bilemem de bizim bu konuda sınıfta kaldığımız doğru kendi adıma konuşayım benim bu konuda sınıfta kaldığım..

Tarih: Düzenleyen: TheLastofMohicaN
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

askin avrupa görmekle ne alakasi var, bana biri bunu izah edebilir mi?

sadece yürek isi, kim daha yürekli ve cesur ise o tilsimi degerlendirmesini bilir...

ve güzel duygular herzaman peydahlanmaz, degerini bilmek lazim, sevin sevebildiginiz kadar arkadaslar, sinifi gecmek, veya kalmak derdi olmasin....

gurur olmasin, korku olmasin, düzen olmasin.... dermisim :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu durumda yüreksiz, korkak, tırsık, pısırık mısırıkmı oluyorum alaturka..??

Saygılar...

15990[/snapback]

valla bu defa lafa sana diildi, ortaya konustum, belki hepimiz icin gecerli...

ask ask dioruz, ama yasamaya gelince tirsioruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Abi benim konu daha sıcak şuan o bakımdan alındım. Ayrıca alınmasamda basbaya sevemeyenlere yada bu işi eline yüzüne bulaştıranlara diyo. Bizde biraz o kategorideyiz vesselam.. o bakımdan alınmamak elde değil.. Hatta alınmayı boş ver bu bahsettiği benim...))))

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.