Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bursercanın Röportajı

Misafir Fibonacci

Önerilen İletiler

1> Nickinin anlamı veya hikâyesi nedir?

C:Nickimin başındaki ilk 3 harf ablamın isminin ilk 3 harfi oluyor.Benım ismimde yanına yaması oluyo tabı

2>Yaş=23(24 den 9 gün almışım biggrin.gif)

Kilo=64

Boy=1.67 cm

3>Burcun nedir ve burcunun en belırgın hangı ozellıgını tasıyorsun?

C:Terazi.En belirgin özelliği adaletli olması,duygusal olması ve karasız kalması.

4>Memleket neresi? "Memleketimin ..... sevmiyorum/hoşlanmıyorum " dediğin şeyler neler?

C:Doğunun parisi Türkiyenin Sibiryası olarak tanımlanıyor benim şehrim Tabi tahmin etmişsinizdir Erzurum.Ben sıcağı doğayla birlikte yaşamayı çok seviyorum ama bu olay bızım burda maalesef ımkansız.O yüzden soğunu sevmiyom.

5>Mesleğin nedir iyi veya kötü yönleri nelerdir?

C:Öğrenciliğin ara geçiş dönemindeyiz o yüzden bende bilmiyom ne olduğunu biggrin.gif İyi yanını bulamadım daha ama kötü yana baya bi fazla.Örneğin artık hastaneler bize bakmıyor orda bile istenmeyen evlat olduk

6>Bir iş yerinin patronu olsaydın personellerinden ilk isteğin ne olurdu?

C:işlerini severek yapsınlar.Patronlarından(O ben oluyorum tongue.gif) yeri geldiğinde dertleşebilsinler.Yeri geldiğinde fazla mesai yapsınlar yerı geldıgınde evlerıne erkenden gitsinler.Bu sistem Türkiyede bir şirkette var ismin yazmıyacam reklam olur vede iş başvuruları cok fazla olur

7>Büyük bir firmanın sahibi olsaydın ve personellerinin maaşlarını ödeyemeyecek duruma gelseydin hangi yöntemi kullanarak bu durumda personellerini daha iyi çalıştırırdın?(personel durumdan haberdar )

C:İlk önce tahmin ediyorumki büyük şirketlerın yaptığı gibi hazineyi kontrol eder ne kadar daha bizi götrebüileceğine bakar.onun üzerinde olasılıklar sunarım.Bu olasılıklarne olursa olsun zarardan kar etme olayı olsada bu olasılgın en iyisini bulmam lazım.Ve daha sonra personellerıme bu durum toplantıda acıklardım.Ve çalışmalarını tetıklemek için bazı sunumlar sunardım kendılerıne.Tabı onlarında memnun olacagı bır sunum olurdu.Bende yalan dolan olmaz biggrin.gif Sunduklarımdan yine bişe cıkmazsa o zaman toplantıda ağlardım oyy anammmm oyyy derdım biggrin.gif Bu da tutmazsa yapcak bişe yok

8>Hobi ve fobileriniz neler?

C:Hobim=elektronık cihazları kurcalama içini acıp bakmak ve sonra kapatamazsam işimin bittiğini bilmek . İstatistik çıkarmak.

Fobim:yükseklık korkum var-mışşş bende sonradan farkettim .

9>"Şu ana kadar gördüğüm en mükemmel teknoloji" dediğin ürün var mı?

c:Bu soruyu annelerımıze sorsak sanırım ılk başta verecekelerı cevap çamaşır makınesı olurdu.Benim aklıma gelmedı en mükemmel teknoloji bende anneme sordum biggrin.gif

10>Hayatında başına gelmesinden en çok korktuğun şey nedir?

c:Kardeşimi kaybetmek olurdu.

11>Kuralların ve prensiplerin nelerdir?

C:Elimdeki işi yaparken ilk önce plan oluşturmak ve bu oluşan planın tahmını değerlerini çıkarıp bu planın bana zararı mı karı mı olduğunu öğrenmek.Adaletli olmayı-olunmasını.

12>Gelecege yönelik planlarınız nelerdir?

C:İlk önce şu anki öğrencilik ara devresini kapatıp gerçek bir öğrenci litaratüründe olmak.İyi bir eş iyi bir baba olmak.

13>Hayatında örnek aldıgın kisiler kimlerdir ve neden örnek alıyorsun?

C:Örnek almam gereken yerlerini alırım kopyası olmam asla kimsenin.Başarılı olanları örnek alırım.

14>Giyim tarzın/kullandığın parfüm?

C:Çok klasik giyerim.yani biri getirse cuval giydirse bişe demem onuda giyerim . Koyu renkli giysiler giyerim genelde.öyle zengin değiliz açık parfüm kullanıyoruz biz =73 nolu Sansiro

15>Hayatın boyunca isteyipte ulaşamadığın bir şey var mı?

C:Evet hemde psikolojimi alt edecek kadar.Hala onun savaşını vermekteyim...

16>En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?

C:Cevremden söylenenlere göre cok cana yakınmışım,çekici bi sesim varmışşşşş(bende inanamıyorum),Cok dikkatli izleyiciyimdir.Yanlış yapılan şeyi hemen görürüm.(örn.=flımlerde)

En kötü huyum çok merhametli olmam.Düşünün ki pazarda bı tablacının satısı olmadıgını gordugumde ve malının kötu oldugunu bıldıgım halde gidip ondan alış verısımı yapmam gibi.Birde cok takıntılıyımdır olaylar karsısında.

17>Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?

C:Bağışlarım ama asla unutmam.Kin tutmam ıcın cok önemlı bır olay olması gerek.

18>Sporla aranız nasıl hangı spor cesıtlerıyle ılgılenıyorsunuz?

C:Ufacıkken topun peşinden koşardık.Futboldan başkası pek çekmiyor beni.

19>En sevdigin filmler-diziler hangileridir ve sende iz bırakanlar oldu mu?

C:Seven paunds(7 yaşam) en cok etkılendıgım flımler arasında-Yarından Sonra..... daha da varda aklıma ilk gelenler bunlar.

20>Favori TV programların nedir ve senı ceken özellıklerı nelerdır?

C:Yok tv izlemiyorum çok nadir haberlere bakarım.

21>Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?

C: Tüm forum ezberledi ya tabı ki MANTIIII, sonracığıma patates kızartması

22>Hangi takımı tutuyorsun? Tuttugun takım için her seyi göze alır mısın?

C:Galatasaray.Hayır asla göze almam benım ıcın koşmuyolar sonucta.

23>Kımın kıtabını'' hayatta okumam'' dersınız?

C:Tv ekranlarına yapışıp kalan sanatçıların kitapların okumam.

24>Hıc bır guc bana "..... "nın fılmını ızlettıremez? dersınız.

C:Öyle bi flimle karşılaşdığımı hatırlamıyorum.

25>En çok hangi konularda inatçı veya kıskanç olabiliyorsun?

C:Doğru olduğuna emın olduğum konularda inatçıyım.

26>Kendinizi hangi konuda eleştirirsiniz ?

C:Neden olmuyor diye kendimi sorgularım.Kendimle çok konuşurum.

27>Yaptığın en büyük çılgınlık nedir şimdi olsa yine yapar mısın ?

C:En en büyüğü amasyaya ailemden gizlice gidip 2 gece otelde kalmak.En heyecanlı ve acı verıcı 2 gündü benim için.

28>Evde yokluğunu hissettiğin şey?

C:Ablammmmmm

29>Hiç birini dövdün mü/Sebebi neydi ?

C:Evet bizim akrabalardan birini dövmüştüm.Nedenini hatırlamıyorum ama çok yobazdı yaf haketmiştir biggrin.gif

30>Geceleri ayıcık vb. -seylerle (oyuncakla) uyuyormusun?O oyuncak vb. seyın ısmı var mı nedır?

C:Yok.Sardunyamın dediği gibi kocamla yatıyorum olur mu o aklıma geldı biggrin.gif

31>Hani derler ya hayatımın dönüm noktası diye senin de öyle bir dönüm noktan- hayatını bir anda değiştiren bir olay oldu mu?

C:Daha olmadığını düşünüyorum ama sanırım olacak, bekliyoruz

32>Küresel ısınma hakkında ne düsünüyorsun? Senin aldıgın önlemler var mı?

C:Bugün izlediğim bir belgesel kanalındaki kasırgalar anlatılırken kasırgaların izlemesi gereken kemeri geçip bir çok eyaleti vurduğunu söylüyordu ve bunun altında yine küresel ısınmanın yattığı söylenince bu olayın boyutunu daha iyi anlıyorum.Şu anda aldığım en iyi önlem elektrik-su gereginden fazla kullanmamak.

33>Peki günümüz gençlerini nasıl yorumlarsın senin gözünde nasıllar ne yorum yaparsın...??

C:Bilmiyorum ben liseden mezun olmadan önce de varmıydı ama dışardan bakınca mezun olduktan sonra özellikle kızların baya bi giyim kuşam tavırlarının değiştiğini görüyorum.Bunları görünce aklıma hep gelen şey "ben yaşlandım mı acaba".Bazı gençleri görünce acıyorum çünkü kendi olmaktan ziyade başkalarının kopyası olmayı onun gibi giyinip konuşmayı bir marifetmiş gibi görüyorlar.Ne derseniz diyin bunu yapan geçlerin %99 u kız tavlamak için kullanıyor.Ve gençlerde hala hayattaki anlamını bilmeyen şu anki amacının ne olduğunu bilmeyen ,sadece bugünü yaşayıp yarına bakarız düşüncelerine sahip olan,gelecekleri konusunda asla tereddüt etmeyen(çünkü düşünecek hayatları yok)kişilikler olması.Bazen ben mi yanlış düşünüyorum diye soruyorum kendime.Bu konuda çok dertliyim kusura bakamyın smile.gif

37>Turkısh-Medıa forumda tanısmak istedigin üyeler var mı?

C:Var-dı.Angel-Mavi olmayan gökyüzü-Didem ablam.Bunlar benim gördüklerim Angel ile reelde görüşemedik sadece.Reelde tanışmak istediklerim arasında birce-jön-erbay-seth-gloria-İlyada abla-godzilla-denizkızı ve birde adminler veeee tabiki Yayamaz kayımcayı unutmamayız o benim herşeyim ya küsmeyın ama ilk başta yayamazla görüşmek isterim

38>Forumda degıstırılmesını ıstedıgın bır yer/bir önerin var mı?

C:Şu giriş bölümü beni rahatsız ediyor.Eskiden giriş yeri anasayfanın üstündeydi şimdi ise GİRİŞ butonunu tıkladıktan sonra giriş yapabiliyoruz.Bence bu forum anasayfanın üstünde olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bakın sayın Fibonacci, bakın da örnek alın :)

En kötü huyum çok merhametli olmam.Düşünün ki pazarda bı tablacının satısı olmadıgını gordugumde ve malının kötu oldugunu bıldıgım halde gidip ondan alış verısımı yapmam gibi.

bu kadar cok soru nasıl cevaplanır...sercan iyi dayanabilmişsin onca soruya :)

Fobim:yükseklık korkum var-mışşş bende sonradan farkettim .

Ne zaman ve nerede anladın :unsure:

Güzel bir röportaj olmuş teşekkürler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bakın sayın Fibonacci, bakın da örnek alın :)

bu kadar cok soru nasıl cevaplanır...sercan iyi dayanabilmişsin onca soruya :)

Ne zaman ve nerede anladın :unsure:

Güzel bir röportaj olmuş teşekkürler :clover:

Ya bizim burda bi saat kulesi vardi tarihi bi yer.Oranun surlarına çıktık baya bi yürüyorum sorun yok .Neyse inmeye geldi sıra baktım başım dolanıyo :D ne oluyo demeden arkadaşlarımı çagırdım tutun elimden diye :lol::sweatingbullets: öye zorla indik ama benimde kalbime indi tabi :D Bu ilk anladığım yer korkumun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

38>Forumda degıstırılmesını ıstedıgın bır yer/bir önerin var mı?

C:Şu giriş bölümü beni rahatsız ediyor.Eskiden giriş yeri anasayfanın üstündeydi şimdi ise GİRİŞ butonunu tıkladıktan sonra giriş yapabiliyoruz.Bence bu forum anasayfanın üstünde olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Bu isteğini Chatmaster'a ilettim zamanı olunca bir göz atacak bir şey yapabilirse yapacak.... :)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.