Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ruyalarimizi yorumliyalim mi?

Önerilen İletiler

• 8 ay sonra...

merhaba arkadaşlar

ben gördüğüm bir rüyanın yorumunu çok merak ediyorum . int üzerinden parça parça baktım hiçbir şey anlamadım. ve buraya yazmak istiyorum lütfen cevabını geciktirmeyin .

rüyamda köyün mezarlığındayım . ve musalla taşının üstünde ayakta duruyorum. sonra bir amca atı ile geliyor önce beni düşürmeye çalışıyor ama düşmüyorum. sonra bakıyorum bu amca bayılmaya başlıyor o at üzerinde bayılıyor uyandırıyorum gene bayılıyor. sonra bu amcayı yerde görüyorum atıda yanında amcanın suratına su sepiyorum elimde uyansın diye ama uyanmıyor baygın yatıyor hemen mezarlığın üstünde bir bahçe var oraya gidiyorum orda bizim komşuyu kayısı ile uraşırken göryorum ( komşu şehirden komşu köy ile alakası yok ) bana yardım etmesini bir adamın bayıldığını söylüyorum ama yardım etmiyor. bende seni delikanlı sanmıştım diyorum ve hızla gidiyorum ordan ( komşu aynı zamanda bayan biri ) ve yukarı çıktıkça şehirden bir mahalleye giriyorum. ordan yardım çağırıyorum 2-3 tane 20 25 yaşlarındaki gençlerden yarım istiyorum onlarda kabul ediyorlar ve hemen mezarlığa geliyorum ama gördüğüm manzara çok kötüydü . bir kaç kişi dedemle dayımın mezarının başıdna duruyor ve mezarlık kalabalık gelirkende düşünüyorum diyorum ben biliyorum orda amca bayılmıştı be yardım çağırmaya gittim diye . sonra bakıyorum adam kefen içinde gömüyorlar. annem ile babam bakma diyorlar oraya onlarda yönünü dönüyor gözümü kapatıyorlar . ve en sonunda da dedem sanki dirilmiş. öldüğünü rüyamda da biliyorum dedemin ama o amca gömülürken dedem de yanıma geliyordu . sanki öbür taraftan izin almış gelmiş gibi...

bunu tabiri çok zordur bence yarım edin lütfen :(:(:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

At gormek:

Bolluğun, bereketin, zenginliğin simgesidir. hayatta çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını sonunda bulacağınız anlamına gelir. gösterişli bir at görmek büyük bir işin başına geçmeye ve mutluluğa, yüklü at görmek, iflas edileceğine, savaş atı görmek, düşmanın zararına uğramayacağına, at yarışı, sabırsızlığa, atın nallanır görmek, bir hastalığa tutulmaya işarettir. At genellikle murada ermek anlamındadır.

Ruyada mezar görmek; kötü olayların meydana geleceğine, mezar kazdığını görmek; ev yapmaya veya ölüme, mezardan çıkmak; üzüntülerin sona ereceğine mezarcı görmek; günlerinizi boş ve faydasız işlerle geçireceğinize ve hileli bir işe gireceğinize dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.

TAşI Rüyada bir mezar taşını okumak; kibirli ve lüzumsuz grurunuzdan vazgeçmediğiniz taktirde çok üzüleceğinize işarettir

Rüyada bahçe görmek, çok güzel, mutlu, Sağlıklı, başarılı bir döneme girildiğini, isteklerin yerine geleceğini belirtir.

Birine yardım etmek, iş hayatında yükselip, hep çıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder. Eğer rüyanızda size yardım ediliyorsa, gerçek yaşamda da bir iyi arkadaşınız size yardım edecek demektir.

Rüyada kefen görmek, avret mahallini örtmege isarettir. Bazen bu rüya islerini gizli tutmaya veya bekar için emsali olmayan bir kimseyle evlenmeye isarettir. Rüyada kefen giydigini gören kimse, zina yapmaya çagrilir. Ancak bunu kabul etmez. Rüyada ölülerin kefene sarildigi gibi kefene sarildigini gören kimsenin, ölecegine isarettir. Eger kefen basini ve ayagini örtmemis ise, o kimsenin dinindeki bozukluga isarettir. Rüyada ölü üzerinde kefenin az görülmesi, rüya sahibinin tövbe etmeye yaklasmasina ve ölü üzerinde kefenin çok görülmesi, rüya sahibinin tövbe etmekten çok uzak bulunmasina isaretir.

Yazdiklarimi okuyun belki yardimi olur. Ruya gordumuzu hatirliyorsak demektirki kafamiza takilan Problemleri bize ruyamizda gosterip bir yol da gosteriliyor ama genelde de anlama geldini bilemiyoruz :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

At gormek:

Bolluğun, bereketin, zenginliğin simgesidir. hayatta çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını sonunda bulacağınız anlamına gelir. gösterişli bir at görmek büyük bir işin başına geçmeye ve mutluluğa, yüklü at görmek, iflas edileceğine, savaş atı görmek, düşmanın zararına uğramayacağına, at yarışı, sabırsızlığa, atın nallanır görmek, bir hastalığa tutulmaya işarettir. At genellikle murada ermek anlamındadır.

Ruyada mezar görmek; kötü olayların meydana geleceğine, mezar kazdığını görmek; ev yapmaya veya ölüme, mezardan çıkmak; üzüntülerin sona ereceğine mezarcı görmek; günlerinizi boş ve faydasız işlerle geçireceğinize ve hileli bir işe gireceğinize dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.

TAşI Rüyada bir mezar taşını okumak; kibirli ve lüzumsuz grurunuzdan vazgeçmediğiniz taktirde çok üzüleceğinize işarettir

Rüyada bahçe görmek, çok güzel, mutlu, Sağlıklı, başarılı bir döneme girildiğini, isteklerin yerine geleceğini belirtir.

Birine yardım etmek, iş hayatında yükselip, hep çıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder. Eğer rüyanızda size yardım ediliyorsa, gerçek yaşamda da bir iyi arkadaşınız size yardım edecek demektir.

Rüyada kefen görmek, avret mahallini örtmege isarettir. Bazen bu rüya islerini gizli tutmaya veya bekar için emsali olmayan bir kimseyle evlenmeye isarettir. Rüyada kefen giydigini gören kimse, zina yapmaya çagrilir. Ancak bunu kabul etmez. Rüyada ölülerin kefene sarildigi gibi kefene sarildigini gören kimsenin, ölecegine isarettir. Eger kefen basini ve ayagini örtmemis ise, o kimsenin dinindeki bozukluga isarettir. Rüyada ölü üzerinde kefenin az görülmesi, rüya sahibinin tövbe etmeye yaklasmasina ve ölü üzerinde kefenin çok görülmesi, rüya sahibinin tövbe etmekten çok uzak bulunmasina isaretir.

Yazdiklarimi okuyun belki yardimi olur. Ruya gordumuzu hatirliyorsak demektirki kafamiza takilan Problemleri bize ruyamizda gosterip bir yol da gosteriliyor ama genelde de anlama geldini bilemiyoruz :sweatingbullets:

çok sağolun kardeş okuduklarımdan daha kapsamlıydı bu daha iyiydi bu ellerine sağlık kardeşim ;)^_^^_^:P:P ellerinize sağlık :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir rüya gördüm belki burada rüya tabiri bilen bir olur diye söylüyorum.Kesinlikle abartı yok(gerçi rüya zaten başlı başına bir abartıdır ) neyse rüyamda Şeyh Saiti gördüm.Tayyip Erdoğan la halay çekiyordu.Şeyh Sait sonra yoruldu bir kenara oturdu.Dizlerinin dibinede Tayyip Erdoğan oturdu.Bir mutluydular sonra.Göktürklüler geldi...Sonra annem geldi ben uyandım

şimdi siz inanmazsınız bu rüyama ama çok haber seyretmekten oluyor bence valla gördüm yaaa....

ben bunu dipnotun oraya yazmıştım yorumlayan çıkmadı.Gerçekten gördüm diyorum .....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Rüyada dans görmek

bu ruyalar iyi yorulmazlar. ancak ruyasında guzel bir yerde, çok tatlı bir muzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir kısmet var demektir.dans hatalı dusunceler, duygular nedeniyle sıkıntıların gelecegini belirtir. ruyasında dans ettigini gören kimse zor duruma dusecektir.

Halay'a baktim ama birsey bulamadim :D Basbakan'la ilgili birsey bulamadim ama genelde "unlu" gormek iyi degildir :P

belkide gercekten son zamanlarda Tayyip Erdoğan la ilgili haber gorduyseniz ve okuduysaniz bilincaltinda kalmis olabilir ve sizde o yuzden ruyanizda gormus olabilirsiniz.

ben de cok ilginc bir ruya gordum. Koz kocam bir Domuz (bildimiz pembe olan) hapiz iscindeydi bende ona iki tane yumurta gibi hab goturmusdum ve Domuz bana gulumseydi. Sonra ordan giderken de AT besimden beni kovaladi agac'ca ciktim birkac hatirlamadim seyleri gordum ve en son Burger King'i gordum orda bana 35 $ ellime verdiler ( bozuk para yoktu). Kafama takilan Domuz. Gulunce cokta tatliydi aslinda... :lol:

ve kocamandi buyuklu belki bir arslan kadar vardi....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.