Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

neden kabul etmiyoruz

cuneytsoy

Önerilen İletiler

aldığımız bir muhabbet kuşunu bile olduğu gibi kabul edemiyouz

ona kelimeler öğretip insansılaştırmaya çalışıyoruz

onun sadece bir muhabbet kuşu olduğunu kabul etmeye bile tahammülümüz yok

bu kadın erkek ilişkilerinde de böyle

aslında ne kendimizi ne de karşımızdakini olduğu gibi kabullenemiyoruz

hayatımız hep ilk an yalanları ile dolu

hadi bakalım pamuk eller zeka küpüne

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kabullenemiyoruz çünki bir insanın nasıl olmasını istiyorsak o insana o kılıfı giydirmeye çalışıyoruz..doğru değil ama bazen gerekli..kız olsun erkek olsun bu değişmiyor.ben bile erkek arkadaşımın (mesela) yakışıklı olmadığını, doğru söylemediğini , ve bunlara benzer çok şeyi yapmadığını ve olmadığını biliyorum..ama gel görki ben onu nasıl görmek istiyorsam öyle görüyorum..kafamdaki o ideal ansandaki olması gereken herşeyi onda bulmaya çalışıyorum yada ben dediğin gibi bir kuşa konuşmayı öğretiyorum..

bilmiyorum anlatabildimmi?

saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

toplumumzuda kadınlar sokağa çıksalar birielri peşelrine takılır.cep tel lerini ellerine alsalar gizli numradan kurtulmazlar. velhasılı kelam, çok aşırı ilgi görürler. alternatif çok olunca kimseyi lduğu gibi kabul etmek gibi bir zorunlulukları olmaz.nasıl olsa adam çok daha iyisi de çıkacak, ben nden onun istediği kadın olayım buna mecbur değilim, o benim istediğim adam olsun der kestirip atar kadınımız.

erkeğimiz ise köprüyü geçene kadar pohpohlamak zorunda olduğnu çok iyi bilir. mcburen kadının istediği erkeği oynar. çünkü bunu yapmazsa hoşlandığı kadını ilyas salman tipli birinin alıp götüreceğii ve arkasından aval aval bakacağını bizzat yaşayarak görmüştür.o yüzden kadının istediği adamı oynamak zorundadır. erkek ben buyum beni olduğum gibi kabul et derse, kadından kibarca "peşimde senin gibi 30 tane var istediğim adam olamıyorsan güle güle seni olduğun gibi kabul etmek zorunda deilim " der.(bunu her erkek bir şekilde yaşamıştır.hatta erkek olmanın en sıkıcı tarafı kadının istediği adam olmak zorunda kalmaktır.bunu yapmazsak biiz seçmezler.)

sonuç olarak insanlar seçenekleri olduğu takdirde , kimseyi olduğu gibi kabullenmek zorunda değillerdir.

kendine seçenek yaratabilen yani bu anlamda güçlü olan her zaman güçsüz olanı hr zaman çiğner.

(evlilik dışı flörtümsü ilşkilerde peşinde 30 kişi olan kadının peşinde 2 kişi olan erkeği çiğ çiğ yemesi sorunsalı.) sadece bu bile evlenme sebebidir erkek için.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

toplumumzuda kadınlar sokağa çıksalar birielri peşelrine takılır.cep tel lerini ellerine alsalar gizli numradan kurtulmazlar. velhasılı kelam, çok aşırı ilgi görürler. alternatif çok olunca kimseyi lduğu gibi kabul etmek gibi bir zorunlulukları olmaz.nasıl olsa adam çok daha iyisi de çıkacak, ben nden onun istediği kadın olayım buna mecbur değilim, o benim istediğim adam olsun der kestirip atar kadınımız.

erkeğimiz ise köprüyü geçene kadar pohpohlamak zorunda olduğnu çok iyi bilir. mcburen kadının istediği erkeği oynar. çünkü bunu yapmazsa hoşlandığı kadını ilyas salman tipli birinin alıp götüreceğii ve arkasından aval aval bakacağını bizzat yaşayarak görmüştür.o yüzden kadının istediği adamı oynamak zorundadır. erkek ben buyum beni olduğum gibi kabul et derse, kadından kibarca "peşimde senin gibi 30 tane var istediğim adam olamıyorsan güle güle seni olduğun gibi kabul etmek zorunda deilim " der.(bunu her erkek bir şekilde yaşamıştır.hatta erkek olmanın en sıkıcı tarafı kadının istediği adam olmak zorunda kalmaktır.bunu yapmazsak biiz seçmezler.)

sonuç olarak insanlar seçenekleri olduğu takdirde , kimseyi olduğu gibi kabullenmek zorunda değillerdir.

kendine seçenek yaratabilen yani bu anlamda güçlü olan her zaman güçsüz olanı hr zaman çiğner.

(evlilik dışı flörtümsü ilşkilerde peşinde 30 kişi olan kadının peşinde 2 kişi olan erkeği çiğ çiğ yemesi sorunsalı.) sadece bu bile evlenme sebebidir erkek için.

Sende peşinde otuz kiş olan bayanla ilişki kurma olur biter.illada tuturmuşsun bir empati valla bu akılla senin peşşinde yarımtane bile bayan olmaz.(ıyhhhh gına getirdin her forumda aynı sorunları yaşatıyorsun )anlamıyorum türk kadınları öcü değil böööö yapıp adam korkutmuyor sen karşındakini insan katogorisinde gör pardonya sen rusları o katogoriye sokuyordun unutmuşummm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sende peşinde otuz kiş olan bayanla ilişki kurma olur biter.illada tuturmuşsun bir empati valla bu akılla senin peşşinde yarımtane bile bayan olmaz.(ıyhhhh gına getirdin her forumda aynı sorunları yaşatıyorsun )anlamıyorum türk kadınları öcü değil böööö yapıp adam korkutmuyor sen karşındakini insan katogorisinde gör pardonya sen rusları o katogoriye sokuyordun unutmuşummm

gel kıss seni bi öpim valla çok doğru söledin ben oyüzden ona yazmıyorum zaten asabiyim mazeretim var bide o allllaaaaaaaaahhhhhhhhhh yaktı beni yani

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol::lol: e hade öp bariim

ahanda geldim muckkk bende öpemm...

canım ya karşısındakini olduğu gibi kabul etmiyor yok TSE yok İSO bilmem kaç modellerinde bayan arkadaşlar arıyor.

diyoruz abeyyy o dediğin bayanlar yoktur burda.Burdakiler adam gibi adam tipi bayanlar(ay bu şimdi illa beyzadede yanlış anlama huyu varya bunuda yanlış anlar)(forumda değil haaa türkiyede) valla üzülüyorum seninle evleniceğin haline yok yani kim o şanslı bayan tatyanamı helgamı valla merak ettim yazarsın dimii kardeşş.....bide kaç saat sürdüğünü yok yani 1 saati geçerse evliliğin şaşırıcamda.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birinden hoşlanırken peşinde kaç kişi var diye sayamıyoruz.sadece hoşlanıyoruz. öyle bir lüksümüz yok. olsa hoşlanmayız heralde.

sen de her forumda empati kurmak zorunda değiliz diyerek ne kadar haklı olduğumu kendi ağzınla doğrulamış oldun.çok teşekkür ederim sağol. başka sizüm yoktur hakim bey.

.kırk yılın başı türk kadınından hoşlanmak gibi bi talihsizliğe kapılırsak sonu acısonla biter.türk kadını hiç bir emek harcamadan ve seçerek erkek bulduğu için erkek olarak bile değil, insan olarak değerimiz o kadardır.ı canı istemediyse yanına bile yaklaştırmaz.tabi ki öcü türk kadını. ne sandın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahanda geldim muckkk bende öpemm...

canım ya karşısındakini olduğu gibi kabul etmiyor yok TSE yok İSO bilmem kaç modellerinde bayan arkadaşlar arıyor.

diyoruz abeyyy o dediğin bayanlar yoktur burda.Burdakiler adam gibi adam tipi bayanlar(ay bu şimdi illa beyzadede yanlış anlama huyu varya bunuda yanlış anlar)(forumda değil haaa türkiyede) valla üzülüyorum seninle evleniceğin haline yok yani kim o şanslı bayan tatyanamı helgamı valla merak ettim yazarsın dimii kardeşş.....bide kaç saat sürdüğünü yok yani 1 saati geçerse evliliğin şaşırıcamda.

yok karşımdakini olduğum gibi kabul etmiyormuşum da falan da fişmekan da...

evet kriterelrim var doğru.1.70 in altında olmamalı.55 kg altında olmamalı,tek eşliliğe eğilimli olmalı ve empati kuracak ince zekaya sahip olmalı.hepsi bu.

sen artık buna tse mi dersin, ıso 9001 mi dersin, kopenhag kriterleri mi dersin. maaastricht kriterleri mi dersin ne dersen de.

beni kim kolay beğenmiş de ben kimi niye kolay beğeneyim.onların kriterleri varsa benim de olmalı.bu insan olarak beni hakkım.buradakilere bi lafımız yok. tanıamdığımız bilmediğimiz insana ne diyebiliriz ki..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kim yakmış,niye yakmış,naaptık ya,aaaa kalbimi kırıyosunuz ama.

sen bence istisnasın..çünkü çok yanlış düşünüyosun senin düşündüğün gibi düşünen çok kıs var..yani erkeklerden ilgi görmediğini idda eden ahanda biri benimm :P ama sana tavsiyem aş artık kendini.. kendini ve beni bu sıkıntıdan kurtar.kalbini kırmak amaçlı değil bu yazdıklarım ama biraz doğru düşün demek istediğim.. ok?

saygılarımla

sevgiyle kal

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok karşımdakini olduğum gibi kabul etmiyormuşum da falan da fişmekan da...

evet kriterelrim var doğru.1.70 in altında olmamalı.55 kg altında olmamalı,tek eşliliğe eğilimli olmalı ve empati kuracak ince zekaya sahip olmalı.hepsi bu.

sen artık buna tse mi dersin, ıso 9001 mi dersin, kopenhag kriterleri mi dersin. maaastricht kriterleri mi dersin ne dersen de.

beni kim kolay beğenmiş de ben kimi niye kolay beğeneyim.onların kriterleri varsa benim de olmalı.bu insan olarak beni hakkım.buradakilere bi lafımız yok. tanıamdığımız bilmediğimiz insana ne diyebiliriz ki..

Zorrr doğru seni kim beğenmişte sen beğeniceksin tartışılır bence hiç böyle tartışma ortamı yaratma zararlı çıkabilirsin demedi deme adama yazdıklarını okuturlar sonra.

Hmm kriter mevzusundada valla istersen senin adını koycağın bir kriter hani aşılması zor kanunlar falan :) yoksa allah muhafaza kadın alayından biri yanına yaklaşır bööööö demek için. sende korkarsı :P

Saygılar hürmetten doğar Nehir....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birinden hoşlanırken peşinde kaç kişi var diye sayamıyoruz.sadece hoşlanıyoruz. öyle bir lüksümüz yok. olsa hoşlanmayız heralde.

sen de her forumda empati kurmak zorunda değiliz diyerek ne kadar haklı olduğumu kendi ağzınla doğrulamış oldun.çok teşekkür ederim sağol. başka sizüm yoktur hakim bey.

.kırk yılın başı türk kadınından hoşlanmak gibi bi talihsizliğe kapılırsak sonu acısonla biter.türk kadını hiç bir emek harcamadan ve seçerek erkek bulduğu için erkek olarak bile değil, insan olarak değerimiz o kadardır.ı canı istemediyse yanına bile yaklaştırmaz.tabi ki öcü türk kadını. ne sandın.

valla ben bişey demedim savcı bey sizin söylediklerinizi tahlil ediyoruzda ortaya böyle vahim bir tablo çıkıyor

hem sen kendin ağzınla söylemişsin biz kadınların peşindeki adamlarımı sayıyoruz valla sanırsam kanımca saymış gibisiniz

yoksa otuz sayısı rast gele söylenmemiştir herhal.Ya sen ne istiyon yurdum kadınındannn aaa yeter ya türk kadını kimseyi peşinden koşturmaz senin koştuklarının uyruğunu bilemem ne bu şimdi pire için yorgan yak olmadı yetinme evide yak dikkat et içerde kalma yanarsın. :excl:

ya hiç bir sevgi emeksiz oluşmamıştır ya sen gerçekten sevilmemiş yada hep aldatmışsın hayatındakileri yoksa az buçuk sevip sevilmiş olsan böyle şeyler yazmaz olayların diğer yönlerini düşünürsün negatif bir insansın açıkcası seni kimse değiştiremez vahim bir durum daha sen busaatten sonrada değişemezsin böylee bekar bekar gezer birilerinin peşindeki erkek sayılarını ceteresini tutarsınn.

dostça kal kardeşşş ümitsizsin nediyim zorr dur gider ayak korkutayım bööööööööö. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen bence istisnasın..çünkü çok yanlış düşünüyosun senin düşündüğün gibi düşünen çok kıs var..yani erkeklerden ilgi görmediğini idda eden ahanda biri benimm :P ama sana tavsiyem aş artık kendini.. kendini ve beni bu sıkıntıdan kurtar.kalbini kırmak amaçlı değil bu yazdıklarım ama biraz doğru düşün demek istediğim.. ok?

saygılarımla

sevgiyle kal

siz bana vermediniz ama ben size taktik verebilirim.İNSANİYET NEAMINA...erkeklerden niye ilgi görmüyosun peki sen? NEDİR YANİ?

bunun tahminen 2 sebebi olabilir.

ya çekici değilsindir.(buna çözümler bulunabilir)

ya da çekicisindrei ama yanına yaklaşılmayacak kadar zorsundur.adamların moralini bozuyosundur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla ben bişey demedim savcı bey sizin söylediklerinizi tahlil ediyoruzda ortaya böyle vahim bir tablo çıkıyor

hem sen kendin ağzınla söylemişsin biz kadınların peşindeki adamlarımı sayıyoruz valla sanırsam kanımca saymış gibisiniz

yoksa otuz sayısı rast gele söylenmemiştir herhal.Ya sen ne istiyon yurdum kadınındannn aaa yeter ya türk kadını kimseyi peşinden koşturmaz senin koştuklarının uyruğunu bilemem ne bu şimdi pire için yorgan yak olmadı yetinme evide yak dikkat et içerde kalma yanarsın. :excl:

ya hiç bir sevgi emeksiz oluşmamıştır ya sen gerçekten sevilmemiş yada hep aldatmışsın hayatındakileri yoksa az buçuk sevip sevilmiş olsan böyle şeyler yazmaz olayların diğer yönlerini düşünürsün negatif bir insansın açıkcası seni kimse değiştiremez vahim bir durum daha sen busaatten sonrada değişemezsin böylee bekar bekar gezer birilerinin peşindeki erkek sayılarını ceteresini tutarsınn.

dostça kal kardeşşş ümitsizsin nediyim zorr dur gider ayak korkutayım bööööööööö. :D

30 tecrübelerime dayanarak verdiğim tahmini rakam.kiminde fazla kimind azdır.

hiç bir sevgi emeksiz oluşmamışsa o zaman neden ben bir kızla tanışmak için bile 2,5 yıl uğraşıorum da, kadınlar niye hiç bir emek harcmadan hiç bir bedel ödemeden sevgili ya da eş sahibi oluyor, bu adaletsizlik.havadan gelen adama da o kadar değer verirler.

evet beklentim yok yudum kadınından. bu kadar zor oldukları sürece rusları tercih edicem. kına yaksınlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

duygusal manada yaklaştığımız her insanı hemen allayıp pulluyoruz

aslında bu hepimizin yaptığı bir hata

aşkın olması şart değil

sadece duygusallık bile insanın gözünü kör ediyor

gözümüzü kör etmiyor..sevgi açlığı denen şey karşına çıkan her insanı pürüpak aydınlatırsa..sende kendi yalanına inanırsan olucağı bu..

hiç bir sevgi emeksiz oluşmamışsa o zaman neden ben bir kızla tanışmak için bile 2,5 yıl uğraşıorum da, kadınlar niye hiç bir emek harcmadan hiç bir bedel ödemeden sevgili ya da eş sahibi oluyor, bu adaletsizlik.havadan gelen adama da o kadar değer verirler.

evet beklentim yok yudum kadınından. bu kadar zor oldukları sürece rusları tercih edicem. kına yaksınlar.

taunus sana bir tavsiye..karşındakini suçlamayı bırakıp..dönüp birazda kendine bakarsan sorunlarını çözmek için bir adım atmış olucağın gibi..kendini tekrardan da kurtulursun en azından..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tecrüben hep ulaşamadığın kadınların arkasındaki erkek sayısını saymak sa sen bu işe bayağ bayağ baş koymuşsun daha ömürün uzun olsun saymayada devam edersin.

kızla neden tanışamdığını bilmiyorum kahin değilim ama senin becerinin olmadığı(ya şimdi kızarsın ama öyle 2,5 yıl azbir süre değil kabulet yanii -_- ) kesin vede katii.....

yudum kadınına gelince amann ne olurr bekleme onlardan bişey hayır kadınların saadetiyle oynama daha çıkma teklifini 2,5 yılda yapmışsın kimbilir evliliği kaçyılda yaparsın.....(ninelerime yazık olur o açıdan)

kına mevzusunda çok kötüsün biz ruslara bişiy mi dedik ne güzel milletti eğlendiriyorlar hoş biraz alın bölgesinde alerji yapsada valla senin bileceğin karışamayız..... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.