Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ingilterede Egitim

erkanmek

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaslar...

Eyer Ingiltereye gidecekseniz bircogunuzun kafasinda sorular olduguna eminim. Cunku bunlari bende yasamistim ve Ingiltereye gittigim acenta besparada etmezdi herseyi kendim buldum. Ve simdi Ingiltereye gidicek arkadaslarin bunlari cekmesini istemiyorum. Eyer bir sorunuz olursa bunu elimden geldigi kadariyla cevaplayabilirim...Ben cok gereksiz bir acenta ile gittigim icin bosu bosuna 1 yilimi kaybettim. ve bunuda sizlerin yasamasini istemiorm... Su anda Manchester Uni de Mekatronik Muh. okuyorum.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de gıtmeden acenta acenta dolastım.universte son senemde ıcıgını cıcıgını sordum deneyımli tanışlarıma.acenta sizinle okul arasında kopruyu ıyı kurmalı.bana ozel yer ve okulu bulduk cunku cok soru sordum.shangı acente hangı ulke benımıcın hangısehırhangı yurt nıye bılmemne soooordum.ve ahanda gıttım geldım yıne gıdıcem.gozumuz yolumuzz acıkolsunn.bournemouth a gıdenınz varmı.yukseklısansa orda baslamayı dusunuom.hukuk mezunuyum.ama y. lısansımı baska alanda yapmak ıstıorum.tıcaret psikolojı insankaynakları hakları..cok alan var henuz kararvermısdeılımm :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Merhaba Arkadaslar...

Eyer Ingiltereye gidecekseniz bircogunuzun kafasinda sorular olduguna eminim. Cunku bunlari bende yasamistim ve Ingiltereye gittigim acenta besparada etmezdi herseyi kendim buldum. Ve simdi Ingiltereye gidicek arkadaslarin bunlari cekmesini istemiyorum. Eyer bir sorunuz olursa bunu elimden geldigi kadariyla cevaplayabilirim...Ben cok gereksiz bir acenta ile gittigim icin bosu bosuna 1 yilimi kaybettim. ve bunuda sizlerin yasamasini istemiorm... Su anda Manchester Uni de Mekatronik Muh. okuyorum.....

merhaba arkadaşım...

Yazındna anladığım kadarıyla canın çok yanmış . geçmiş olsun. bende gitmeyi planlıyorum. ama ben sadece genel ingilizce için gidecem. aile yanında konaklamayı düşünüyorum. ve 24 yada 36 haftalık program alayım şeklinde düşünmekteyim. burda temel yapmak için özel ders alıyorum. sence nasıl bir kara vermeliyim. birde orda günlük yaşam nasıl tutar olarak . part time iş bulabilrmiyim. ayrıca mail adresim [email protected]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Arkadaslar uzun bir suredir ingiltere'de yasayan biri olarak sorulariniza birebir yanitlamak isterdim ancak konuyla ilgili hepimize kaynak olabilecegini dusundugum bir sitenin linkini vermek istiyorum. www.hemeningiltere.com ingiltereye gelmek isteyen arkadaslarin tum sorularina cevap bulabileceklerini dusundugum bir site.ingiltereye gelmeden once siteyi dikkatlice okudugumuzda sanirim aklimizda soru isareti kalmayacak.Ayrica ingiltereye gelmeyi dusunen arkadaslarin en buyuk sıkıntısı sanirim is bulmak bu konuyla ilgilide ingilterde turk ogrenciler icin hazirlanmis www.ingilteredeisimkani.com ve www.studentjobsinlondon.com sitelerini ziyaret edebilrsiniz.ingiltereye gelmek isteyenlerin ve is arayan arkadaslarin DIKKATINE!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.