Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bunların hepsi senin yüzünden

yesilsu

Önerilen İletiler

bukadar üstüme gelmeseydin, biraz anlamaya çalışsaydın ne olurdu beni? her insan geçmişinde hatalar yapar sende yaptın, bende! ben bugüne kadar sana bir tek soru bile sormadım çünkü güveniyordum sana ki ogün beni hiçe sayıp ağzına geleni saydın bana..ve bıraktın..bıraktığın halde neden hala arayıp bana onca şey söyledin? intihar etmeme değer miydi senin için? ben ölümden döndüm onca gün hastanede yattım ve birgün gelmedin yanıma..herkese sordum hastaneye gelenlere,'geldimi' diye ama maalesef... ogün anladım beni sevmediğini..ogün yıkıldı birkez daha tüm ümitlerim..şimdimutsuz,yalnız ve çaresizim...psikiyatrisin verdiği ilaçlarda işe yaramıyor...sende benim hatalarımdan biriydin..canımı senin uğruna verecek kadar sevdim ama senBENİ GÖRMEYE GELECEK KADAR BİLE SEVMEDİN!' :angry::(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
bukadar üstüme gelmeseydin, biraz anlamaya çalışsaydın ne olurdu beni? her insan geçmişinde hatalar yapar sende yaptın, bende! ben bugüne kadar sana bir tek soru bile sormadım çünkü güveniyordum sana ki ogün beni hiçe sayıp ağzına geleni saydın bana..ve bıraktın..bıraktığın halde neden hala arayıp bana onca şey söyledin? intihar etmeme değer miydi senin için? ben ölümden döndüm onca gün hastanede yattım ve birgün gelmedin yanıma..herkese sordum hastaneye gelenlere,'geldimi' diye ama maalesef... ogün anladım beni sevmediğini..ogün yıkıldı birkez daha tüm ümitlerim..şimdimutsuz,yalnız ve çaresizim...psikiyatrisin verdiği ilaçlarda işe yaramıyor...sende benim hatalarımdan biriydin..canımı senin uğruna verecek kadar sevdim ama senBENİ GÖRMEYE GELECEK KADAR BİLE SEVMEDİN!' :angry::(

........... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

zeynep sen hatanın en buyuğunu yapmışsın bir başkası için canını hiçe saymıssın

ama hatalar insanlar içindir yapılmaz dıe bişey yok ...önemli olan hata olduğunu anlaman gördüğüm kadarıyla sen hala yaptığın hatanın farkında deılsın "bılmıyorum" dediğine göre öle deilmi....inşallah bunun gerçekten çok buyuk bır yanlış olduğunu anlaman gec olmaz..intihar yerıne başka çözümler mutlaka vardır..herkes senın gıbı sevgılısınden ayrıldıe intihar ederse dunyada ınsan kalmazdı heralde çünkü her insanın sevdiği vardır bı okadarda SEVDİĞİNDEN AYRILAN İNSAN sonucunu sen düşün ...senı okadar seven varken sen bır kişi seni sevmiyor dıe gıt intihar et ya geride bıraktıkların onların hiçmi değeri yok seniniçin bunu yapman demek seni sevenlerin senin hiç umrunda olmadığın anlamına gelir bence ..inşallah bunlarıda bir düşünüp öle intiharı denersin(inşallah denemezsin bidaha)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yesilsu,ne yani bunu hayalperest nickli ***** icin mi yaptin?Yahu onun icin olunur mu?Sacmalama lutfen...Bu kadar basit mi olmek?Daha yasin kac bilmiyorum ama hayat bizim...Elbet oleceksin ama yasadigin aninda tadini cikar...

yok canım hayalperesti tanımıyorum bile ;)

kenan zaten bidaha yapmam canım :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.