Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

:::::Çarpımları 2450:::::

ѕєcwσσ™

Önerilen İletiler

la adamı gelir gelmez sogutmayın forumdan

daha ikinci konumda bi sürü tepki

göz yumun biraz ew sahibisiniz -_- -_-

Kasdettiğin ''si'' notasından önce gelen ''la '' değilse ardından ''sol'' gelecek haberin olsun..:devil:

Zeka bölümünde olduğunun bilincine var..;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tmm anladım ben sizi forum kuruldugundan beri böle resmi misiniz yani hiç mi samimiyet olusmadı

baktım gerci diger konulara tesekkürler tebrikler övgüler var ama bütün msjlar yapmacık

bi kardeslik olusmamıs

neyse eski köye yeni adet getiremeyizz böle dewam o zaman bende size uyuyum

bişi daha (pardon "bir şey" demem gerekiyodu) zeka bölümünün diğier bölümlerden farkı neki burda oldugumun bilincine varıcam??

bisey anlamadım....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tmm anladım ben sizi forum kuruldugundan beri böle resmi misiniz yani hiç mi samimiyet olusmadı

baktım gerci diger konulara tesekkürler tebrikler övgüler var ama bütün msjlar yapmacık

bi kardeslik olusmamıs

neyse eski köye yeni adet getiremeyizz böle dewam o zaman bende size uyuyum

bişi daha (pardon "bir şey" demem gerekiyodu) zeka bölümünün diğier bölümlerden farkı neki burda oldugumun bilincine varıcam??

bisey anlamadım....

samimiyet için önce zaman gerekir... Birbirini tanımak, tanıdığını da anlamak... Diğer mesajlara bakmışsan, burada insanların yapmacık olmadığını çok iyi görmüş olman lazımdı... Ben sana sayayım mesela, Taurus benim bu forumdaki en iyi dostlarımdan birisi... canım, arkadaşım... Bodrumlu, abim kadar sevdiğim bir insan.... Çok değerli... Arada leylayı görmüşsündür, kardeşimden ayırt etmem... Ayşegül ablammmmm canımmmm, enerji kaynağım, ilyada en saygı duydugum insanlardan birtanesi ki bunlar sadece forumun buraya da takılan uyeleri, anı defterleri bölümüne git, diger sevdiklerimi, birbirini sevenleri ve saygıya verilen, dostluğa verilen değeri orada da gör... Ayrıca senden istediğimiz resmi olman degildi, tabiiki samimi olunur, kardeş olunur, dost olunur, ama once saygılı davranmak lazım, biz birbirimizle la, ula, ulan vs. tarzı kelimelerle konusmayız, burada bizden küçük veya bizden büyük insanlar var, saygının ve sevginin çerçevesi önemlidir. Bizim forumumuzun en önemli özelliği budur... hatta sırf insanların birbirleriyle bu ilişkilerinden ve seviyeli sohbetlerinden dolayı başka forum yöneticilerinin gelip de bizim forumu inceledikleri, bunu nasıl yaptığımızı öğrenmeye çalıştıkları bile oldu burada... O nedenle eger kendine ve bize biraz zaman tanırsan sen de okuduğun ve yapmacık diye degerlendirdigin iletilerin yapmacık olmadığını farkedeceksin... tartışma bölümlerine bak, orada birbiriyle aynı fikirde olmayan, hatta birbirine ters düşen insanları da göreceksin ama hiçbiri digerine ne hakaret eder, ne rencide eder, ne de kalbini kırar... Bir de sana forum oyunları bölümünü öneririm, orada cok eglenecegine eminim, asıl dostlukların kurulduğu ve ilerlediği bölüm orasıdır... Asıl insanlar oradan birbirlerini tanırlar ve orada kaynaşırlar... Bunlar sana yeni bir üye olduğun için sunmuş olduğum önerilerimdir, tavsiye ya da akıl verme olarak düşünmezsen sevinirim... Cunku sana akıl vermek benim haddime düşmez... Hoşçakal...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.