Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

XP NİZİ ORJİNAL YAPMAK BU KADAR KOLAY OLMADI

bocekcıl

Önerilen İletiler

İŞTE UZUN SÜRE BEKLEMENİN ARDINDAN bocek1433TEKRAR YAYINDA VE BEN SİZLERE BU KAPANMA SIRASINDA BU PROGRAMI ARADIM BULDUM VE UPLOAD ETTİM!

BİLİYORUMKİ BİR ÇOĞUNUZUN XP Sİ KORSAN DÜŞÜNDÜM Kİ HEPİNİZİN İŞİNE ÇOK YARAYACAKTIR..

BU PROGRAMI KURAMAYACAĞINIZI DÜŞÜNMEDİĞİMDEN HİÇ ANLATMIYORUM ÇÜNKÜ İÇERİSİNDE HER TÜRLÜ ANLATIM MEVCUTTUR..

BEN DAHA ÇOK PROGRAMIN İÇERİĞİ HAKKINDA BİLGİ VEREYİM BU SÜPER ÖTESİ PROGRAM SAYESİNDE KORSAN XPNİZ ORJİNALE DÖNÜYOR BU DA DEMEK OLUYORKİ ARTIK XP GÜNCELLEMELERİNİ BUNDAN SONRA YAPABİLİRSİNİZ BU DEMEK OLUYORKİ WİNDOWS MEDİA PLAYER 11'İ YÜKLEYE BİLİRSİNİZ YANİ BU DEMEK OLUYOR XP NİZ ARTIK YASAL DURUMA GELİYOR...

BÖYLE BİR ÇALIŞMANIN SABİT KONU HALİNE GELMESİNİ SAYINJ ADMİNDEN RİCA EDİYORUM ÇÜNKÜ BUNU TÜM turkish-media ÜYELERİ GÖRMEYİ HAK EDİYOR...

Tarih: Düzenleyen: cloud
Telif haklarına aykırı linkler hemen kaldırılır... Turkish-Media.Com Forum Yönetimi
  • Beğen 3
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

yalnız bu yöntemle orjinal yapınca, güncellemeleri kapatın. çünkü güncellemelerle beraber korsan yazılım uyarı programı diye bir yama geliyor. ve sonradan onu silemiyorsunuz. XP niz orjinal görünsede, office veyahut başka herhangi bir program lisanssız olunca yama sizi sürekli uyarıyor. Ama öyle böyle değil her on saniyede bir. Oldukça sinir bozucu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.