Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kışlada cep telefonu serbestmi

Önerilen İletiler

serbest değil ama gizlice sok içeriye ama yakalanma sakın. nerde konuşacaksın biliyormusun ankesörlü telefon kulübesinde :grin: ben öyle yaptım bizzat. sıraya giriyordum kulübenin önünde sonra kapısını kapatıyordum kulübenin ve konuşuyordum. gizlice şarj et ve sakın telefonu içtimalarda yanında götürme pat diye durduk yere arama yapabiliyorlar. Askerliktende korkma git paşalar gibi yap gel. hayırlı teskereler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

serbest serbest hatta laptop ta serbest sabaha kadar msn de takıl :D aklıma askerden bir anı geldi bir astsubay bir erin telefonun numarasını öğreniyor askere kışladayken ceptelefonundan arıyor asker de eğitim alanında istirahat vakti telefon çalıyor bizimki alo diyor astsubay kendini tanıtıyor bizimki emredin komutanım diyor gerisimi bildiğiniz gibi komik durumlar sende yakalınırsan emredin komutanım dersin telefondan görüşürsünüz artık :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

acemi birliklerinde göz yumulmuyor ama usta birliğinde yakalatsan bile en fazla telefonu alırlar 2 hafta çarşıya çıkarmazlar, terhis olurken telefonunu alırısn.

ama çok olay çıkan belalı bir yerde jandarma karakolu ya da muhabere merkezi gibi kritik bir yerde yapıyorsan 2 hafta çarşının kitlenmesiyle paçayı kurtaramazsın.askerliğini uzatırlar.nadiren de olsa sopa yeme ihtimalin bile var.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.