Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aldatılan Kadın Ne Yapmalı ?

L_U_C_İ_F_E_R

Önerilen İletiler

Arkadaşlar sizce aldatılmış olan bir kadın ne yapmalı ?

Eğer gerçekten seviyorsa affetmelimi ?

Yoksa o da karşılık olarak aynı şekildemi davranmalı?

Yada hiç bir şey yapmamalı direk ilişkisini bitirmelimi?

Nedenleri ile birlikte cvp larınızı bekliyorum.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

böyle bişey benim başıma gelse kesinlikle atardım evden...

erkektir yapar affedeyim diye birşey sözkonusu dahi olamaz...

tabi başımdan geçmediği için bu kadar rahat konuşabiliyorum/konuşabiliyoruz...

aslında karar aldatılan kadının yaşam koşullarına bağlıdır...

her kadın ayrılmayı göze alamaz ki türkiye böyle örnekler fazlasıyla var... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insan olan eşini aldatmaz diye söze başlamak istiyorum.sevgili monalisa'nın terketmeli cevabına katılıyorum ama bazı

hallerde bunun hiçte kolay olmadığını hatırlatmak isterim.bir bayanın ekonomik yönden bağımsız olmadığını düşündüğümüzde

yada çocukları olduğu için onların böyle bir kararda meydana gelebilecek psikolojik rahatsızlıklara sebep olmamak için belki

göz bile yumabilir.ekonomik engel belki giderilebilir ama ya çocuklar...??? işte hep onlar ?????????.halk arasında söylenen bir

söz var, biraz avami ama doğru bana göre.Bekara karı boşaması kolaydır diye.Allah hiçbir zaman böyle ********* ve insana yakış

mayan davranışı seygileyen kişiyle o kutsal görev olarak bildiğimiz aileyi kurdurmasın.Kutsalığın farkında olan kişilerle

buluştursun bizi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insan olan eşini aldatmaz diye söze başlamak istiyorum.sevgili monalisa'nın terketmeli cevabına katılıyorum ama bazı

hallerde bunun hiçte kolay olmadığını hatırlatmak isterim.bir bayanın ekonomik yönden bağımsız olmadığını düşündüğümüzde

yada çocukları olduğu için onların böyle bir kararda meydana gelebilecek psikolojik rahatsızlıklara sebep olmamak için belki

göz bile yumabilir.ekonomik engel belki giderilebilir ama ya çocuklar...??? işte hep onlar ?????????.halk arasında söylenen bir

söz var, biraz avami ama doğru bana göre.Bekara karı boşaması kolaydır diye.Allah hiçbir zaman böyle ********* ve insana yakış

mayan davranışı seygileyen kişiyle o kutsal görev olarak bildiğimiz aileyi kurdurmasın.Kutsalığın farkında olan kişilerle

buluştursun bizi.

aminnnnn

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğer kadının değer yargıları var ise ve bu sevgisinin aşkının önüne geçmemiş ise, bir daha dönmemek üzere terk etmeli :clover:

+ 1 :clover:

Yapacak en iyi şey aldatanı unutmak ve yoluna devam etmek...Her zaman söylediğim bişey var '' Aladatan sadece kendini aldatır,karşısındakini değil ''

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğer kadının değer yargıları var ise ve bu sevgisinin aşkının önüne geçmemiş ise, bir daha dönmemek üzere terk etmeli :clover:

+ 1 :clover:

Yapacak en iyi şey aldatanı unutmak ve yoluna devam etmek...Her zaman söylediğim bişey var '' Aladatan sadece kendini aldatır,karşısındakini değil ''

+2 :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben size çok güzel bir şarkının sözleriyle vereyim yanıtını..

kim dokunduysa sana

Kim dokunduysa sana

Yapma , dokunma

Kim dokunduysa sana ... ona git

Nerde unuttuysan beni ... orda kal

Ezdirmem kendimi sana

�Yaptım çünkü aşık oldum� deme , konuşma

Ona öyle demezler buralarda

Alem inansa sözüne ben inanmam

Beş para eder mi varlığın ?

Ki yokluğun beni acıtsın

Alem eğilsin önünde , ben eğilmem

Yapma , dokunma

Ezdirmem kendimi sana

Sen öğrettin bana ağlamayı

Başıma yastık basıp hıçkırmayı

Alem affetse seni ben affetmem

Onlar gibi değilim ben

Adam olmadı hala benden

Adam kölen olsun senin , ben olmam

Yapma , dokunma

Ezdirmem kendimi sana

emre aydın

bir açılım daha getirmek isterim..çocuk için katlanıyorum diyenlerde sadece kendilerine bahane üretmektedirler..haklı bir sebep arayıp kendini çaresiz göstermek çabasından başka birşey olamaz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

duruma göre değişir bu mesele

çünkü her insan anlık hatalar yapabiliyor gerçektende pişmansa yaptığına buna inanabilirseniz milletin dediği ve diyeceklerini sevdiği için duymaması gerekir.

milletin dediği önemli değilde ya içimizi yiyen kurtlar nolacak -_- hayatında ben varken ben onu düşünüp onun için yaşarken o gidipte beni unutsun,aklından bir anlıkta olsa ne kadarlık bilemeyizde aşkta olabilir bu beni çıkarsın ve başkasıyla bişeyler yaşasın :blink::crying: inanmaya çalışırım kendimi kandırmaya,ama ne o benim sevdiğimdir artık nede ben onu gerçekten sevenimdir :( evlilik yürüsün diye çok şeye katlanılır belki ama katlanılır sadece...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

milletin dediği önemli değilde ya içimizi yiyen kurtlar nolacak -_- hayatında ben varken ben onu düşünüp onun için yaşarken o gidipte beni unutsun,aklından bir anlıkta olsa ne kadarlık bilemeyizde aşkta olabilir bu beni çıkarsın ve başkasıyla bişeyler yaşasın :blink::crying: inanmaya çalışırım kendimi kandırmaya,ama ne o benim sevdiğimdir artık nede ben onu gerçekten sevenimdir :( evlilik yürüsün diye çok şeye katlanılır belki ama katlanılır sadece...

ama gerçekten pişmansa demiştim ya ve buna inanabilirsen dedim. Böyle bir durumda gerçekten pişman ise oda senin kadar üzülür hatta sendende çok üzülür ve ayrıca suçlulukta duyar kendini paralar durur. Hatta ve hatta büyük bir çıkmaza girer.

tabiki ona aferim demeyeceksin biraz sıkıntı çekeceksin ama seviyorsa diyoruzya seviyorsa hem bunu yapıp hemde ayrıldığınızı düşünün acı ikiye katlanıyor onu demek istedim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla başımdan geçmiş olduğu için rahat mı konuşurum,saçmalarmıyım bilmiyorum ama açıklama getiriyim -_-

beni önce aldatmış tabi benim bundan haberim yok,vicdanı rahat bırakmadı beni terketti,sonra dayanamadı 1 ay sonra geri döndü,tabi ben bu dünüşten sonra aldatıldığımı öğrendim ve bu seferde ben birdaha geri dönüşü olmadığını söyleyip ayrıldım -_- üzülmedim açıkcası,birde aldatıldığım kadını! hesaba katarsak hiç üzülmedim diyebiliyorum. ama başından geçmiş biri olarak bana izaha açık bir konu gibi gelmiyor,karşıdaki insanın gururunu kırıyor,ve aldatanı alçaltıyor -_-:getlost:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

aldatılan kadın derhal aldatmalı :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
böyle bişey benim başıma gelse kesinlikle atardım evden...

erkektir yapar affedeyim diye birşey sözkonusu dahi olamaz...

tabi başımdan geçmediği için bu kadar rahat konuşabiliyorum/konuşabiliyoruz...

aslında karar aldatılan kadının yaşam koşullarına bağlıdır...

her kadın ayrılmayı göze alamaz ki türkiye böyle örnekler fazlasıyla var... :clover:

er devam ederse iliskiler o zaman naypalım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Domuzbağı

Aşk herşeyi affeder mi

Dersin zamanla geçer mi

Güzel günlerin hatrına

Aşk herşeyi affeder mi

Çok üzgünüm istemeden

Seni dün gece aldattım

Kim olduğu mühim değil

Sana bağlanmaktan kaçtım

Çok üzgünüm istemeden

Bir bakışa aldandım

İnan bana bütün sabah

Pişmanlıktan ağladım

İsteksiz olmadı farkettim

Yaşlarım akmadı yalan söyledim

Aşk beni affetmez sen söyledin

Derdime tasama cevap verdin

Korku değil aslında pişmanlık

Bağlılık bu oyun da bir aptallık

Kumarbaz ruhumla seni aldattım

Bu oyunu aslında ben kazandım

Aşk herşeyi affeder mi

Dersin zamanla geçer mi

Güzel günlerin hatrına

Aşk herşeyi affeder mi

Aşk hep bizi es geçer mi

Derdim tasama çare olur mu

O gece olanların her biri

Affedilir ve gelir geçer mi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.