Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yardım edermisiniz lütfeennn:(

dragonfly85

Önerilen İletiler

bluetoothumla verilen cd yi yükledim.bluetooth umla telefonumdan bilgisayara aktarım yapbiliorum.fakat bilg.dan telefona göndermek istediğimde gönder diorum bluetooth seçiorum telefonumu bulmuo.nokia pc suit indirdim yine bişi deişmedi ayarlarına bakıyorum bluetoothun yapabilceğim bi ayar yok sanırım...napmam gerekiyo bileniniz varsa çok memnun olucam...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cevap verdiğin ve ilgilendiğin için teşekkür ederim ama sorun şuki telefondan aktardığım bi resmi tekarar göndermek istiyorum telefona yani boyutta bi prob yok.zaten telefonu bulmuo gönderirken bende annamadım ne olduğunu neyapacağımı bilemiyorum...gönderme işleminide resmin üstüne sağ ile tıklayıp gönder bluetooth diorum işte sonra telefon aramaya başlıyor fakat görmüyor telefonu...:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

arkadaşım bluetoothu yüklediysen başka bir şey yapmana gerek yok aşağıdaki nokia linkini tıkla orada nokia pc suitin son sürümü var hemde türkçe ve ücretsiz ayrıca kullanım klavuzuda var bunlar sana gayet yardımcı olacaktır

nokia pc suit ve kullanımı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

onuda yükledim fakat yine fayda etmedi saol yinede... ;)

arkadaşım pc suiti yüklediysen com bağlantı noktalarını yapılandırman lazım sonra başlat çubuğundaki mRouter menüsünden bluetooth cihazına bağlan deyip beklemen lazım ama önce telefonunu pc suite tanıtman gerekir ayrıca mRouter menüsünden özellikleri tıklayıp com bağlantı noktalarını oradan seçebilirsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

dostum sorunun nokia pc suitle çözülmez senin ayrıca pc suit bulutut la sağlılı bir şekilde kullanılmıyor bizzat ve defalarca denedim bunu oldu ama berbat

şimdi bulutut programını yüklediysen aygıt yöneticisine git orda aygıtı bul güncelle dediysen

ve ayrıca göndereceğin dosyaya sağ tıklayınca bulutut diyorsun fakat sana gönderecen dosyayı bul aygıtı bul gibi bir pencere açmaması lazım direk yollaması gerekiyor

ekranın sağ köşesinde mavi kırmızı bulutut işaretini görmüyorsan tam yükleme yapmamışsın demektir

sana yardımıcı olabilirim ama tam olarak anlamam lazım

istersen beni bulabilirsin eğer istersen

msn adresim bu: [email protected]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

bilgisayardan blue soleil programı içinden telefonunu ara bulduğu zaman üzerine çift tıkla telefona onay gelecektir orada da bi şifre ister telefondaki şifre ile bilgisayardaki şifre aynı olması lazım örn. şifreyi 1 olarak ayarla ikisine de tanıt sorunun ortadan kalkacaktır çünkü telefondan pc ye atabiliyorsan pc telefonunu tanyor demektir kolay gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.