Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yaza kadar zayıflayın..........

Misafir kleopatra.07

Önerilen İletiler

• Cevaplar 60
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

evet arkadaşlar suhedanın bir iletisi ile başlamış olduğum diyeti yaklaşık olarak 35-40 gün yaptım ve 5 kilo kadar kilo verdim....buradan bana fikir verdiği için suhedaya teşekkür ederim..... :clover:

sayın Tegeriin boşing'in bu iletisi ise bundan sonraki kilo kontrolümde bana rehber olacak......çünkü tıkabasa yememeyi öğrendim.....evet herşey ye ama doymadan kalk...presibim bu oldu...... teşekürler...... :clover:

bu konuda fikirleri ile yardımcı olan herkese teşekürler........ :clover::clover: ben amacıma ulaştım.....kedime daha çok saygım var........ :)

Rica ederim arkadaşım diyorum ya benden başka herkesin işine yaradı bu rejim fikri.

Ayrıca herşeyden yiyip az yemek fikrini bende söylemiştim,ben geçen yıl o sayede bir ayda 8 kilo vermiştim,ama sproda yapmıştım sporun desteği inkar edilemez fakat yemek konusunda dikkatini ve sporu bırakınca verilen tüm kilolar aynı hızla geri alınıyor önemli olan az yemek alışkanlığını edinip sürdürebilmek..

Ahh birde ben başlayabilsem,bir başlasam gerisi gelicekteee....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende yaza incecik giriyorum,girmem de lazımdı .çünkü kardeşimin düğünü var ve düğün kıyafetlerinı giymek için ince olmak gerekıyo malum :whistling:

şuheda şu dıyeti sen de yapsan bence :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

yaza deniz kenarına inmeye fazla zaman kalmadı :) diyete başlamanın , kışın aldığımız kiloları atmanın tam zamanı :blush:

ama ben bir itirafta bulunayım aç kalınca çok mutsuz oluyorum -_-

karar veremedim

........ aç kalmakmı yoksa yiyip mutlu olmak mı olmalı tercih.........

yada kilo ne kadar mutlu ediyor ediyormu demeliyim :P

benim kilo almam annemi müthiş mutlu ediyor onu biliyorum :laughing:

burada bu konuyu gündeme getirmek ne kadar doğru bilmem , herkes zayıflıktan şikayetçiyken. -_-

neyse benim gibi azcık fasla kilolular :sweatingbullets: hadi hep beraber başlıyalım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
:clover::) haydi hep beraber kilolarımızı kontrol edelim.. :):clover:

sevgili arkadaşlar bu topiği açmak suheda'nın bloğunu okuyunca aklıma geldi.....yarından başlamak üzere kendince fazla kilosu olduğunu düşünenler diyete başlasın...ve her hafta sonu veya belirli bir günde buraya ne kadar kilo verdiğimizi yazıp paylaşalım..........katılmak isteyenler belirtirse iyi olur ...... ;)

ewet ben katılırım 65 kiloyum ben 173 boyum ama yaza süper girmek istiyorum.. araştırdım bugün nette yarın başlıyorum rejime harbi başlamak isteyenler toplansın buraya... kilo önemli kim ne derse desim ben 92 den 65 düştüm durdum bu aralar rejimi bıraktım çünkü şimdi tekrardan başlıyorum...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.