Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

okulumuzun halini görün

Önerilen İletiler

merhaba arkadaşlar.ben Mardin ili Kızıltepe ilçesi Aşağıazıklı köyünde bir öğretmenim.okulumuzun durumunu göstermek için bir site hazırladık..sizlerden ricam bu siteyi ziyaret etmeniz ve bu konuda yardım ve fikirlerinizi sunmanızdır.şimdiden teşekkürler

http://aazikli.sitemynet.com

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba..

Okulunuzun fotoğraflarını görünce içim burkuldu.. Siz öğretmenlere sonsuz teşekkür ederim böylesi şartlarda bile sevgiyle ve inançla eğitim vererek umutları aydınlık tutmaya çalıştığınız için..!

Maddi açıdan yapabileceğimiz birşey ne yazık ki yok ama 'Küçük Eller Yardım Grubu' olarak öğrencilerimize kitaplar, kırtasiye malzemeleri, kıyafetler ile yardımcı olabiliriz..

Bağlantıya geçmek için msn ve mail adreslerimiz;

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tayfur bey ile görüşüldü, Köy halkının durumları iyiymiş yani giysi yardımı göndermeyeceğiz bu sebepten. Okulun hali içler acısı gerçekten maddi olarak yardım edemiyoruz ancak edebilecek yerler ile irtibat kurmaya çalışacağız. Okulun tavan sıvası çöküşü esnasında tenefüstelermiş büyük bir kaza önlenmiş ve köylü bu halde bile çocuklarını düşünmeyip Devlet yapsın mantığında ısrarcılarmış!

Devlet değiliz ama bu Ülkede yaşayan gençler olarak elimizden geleni yapacağız...

Bu tür durumlar karşısında içim burkulmanın yanında öfkeleniyorum da. Diliyorum orada okuyan çocukları bu mantığın dışında yetiştirmeyi başarır Öğretmenlerimiz. Onların işi çok zor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.