Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Rüya Gerçek Oldu, Fifa 2006 Türkçe Spiker Yaması

LaRsiE_

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

death, 27 Şubat, 2006 - 03.05 tarihinde yazmış

işte fifa 2006 nın kurulumu (video anlatımlı) arkadasımız flash destekli bir anlatım bırakmıs. bilgisayardan iyi anlamama ragmen ben bile zor buldum nasıl açılacağını. yinede GechE arkadasımız iyi bir iş çıkarmış.bu yama için sahsen tşk ederim. şimdi aşağıdaki dosyayı indirip. media playerle açmanız yeterli.ayrıca aşağıya türkçe yazı yamasını da bıraktım iyi oyunlar…

VİDEOLU ANLATIM

http://rapidshare.de/files/14229809/fifa_0...rulumu.wmv.html

TÜRKÇE YAMA

http://rapidshare.de/files/7076056/06_TR.exe.html

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam kardesime su turkce ceviriyi bulmus olana ama bir sorunum var,ne mi 4 parcali olan bu seyin sadece ilk parcasi iniyor,ve ondan sonra sayfa acilmasina ragmen geri sayim oluyor ve inmiyor...bana bir yol gosterin cunku FIFA serilerinin en buyuk favorisi ve en buyuk bagimlilarindan birisiyim ve turkce oynama firsatinin olusu da benim icin cok onemli,,size soyle diyeyim FIFA serilerini ben 1996 yilindan beri oynamaktayim ve lutfen bana yardim edin

LUTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

selam kardesime su turkce ceviriyi bulmus olana ama bir sorunum var,ne mi 4 parcali olan bu seyin sadece ilk parcasi iniyor,ve ondan sonra sayfa acilmasina ragmen geri sayim oluyor ve inmiyor...bana bir yol gosterin cunku FIFA serilerinin en buyuk favorisi ve en buyuk bagimlilarindan birisiyim ve turkce oynama firsatinin olusu da benim icin cok onemli,,size soyle diyeyim FIFA serilerini ben 1996 yilindan beri oynamaktayim ve lutfen bana yardim edin

LUTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :blushing:

arkadasım ilk partiyi indirdikten sonra C:\Documents and Settings\ kullanıcı adın... \ cokies

klosörüne gir ve ordaki bütün dosyaları sil. daha sonra modemini kapat aç. bu işlemi bütün partlar için sırayla uygula. böylece hepisini sınır olmadan indirebilrisin. yani hergün birini indirmene gerek yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.