Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Selam Arkadaşlar

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...

Merhaba Tüm Türkiye'lilere;

Benim uzun zamandır aradığım düzeyli site sonunda karşımda işte.Sadece tanışmak yetmiyo ama.Sitenin genel amacı da paylaşımların artması olduğuna göre,hep beraber dertleşme günü ilan edelim haftanın bir gününü ne dersiniz?Sizden gelicek cevapları bekliyorum.

Haydi pamuk eller tuşlara... :rolleyes:

Tarih: Düzenleyen: caladium_bicolor
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim uzun zamandır aradığım düzeyli site sonunda karşımda işte.Sadece tanışmak yetmiyo ama.Sitenin genel amacı da paylaşımların artması olduğuna göre,hepberaber dertleşme günü ilan edelim haftanın bir gününü ne dersiniz?Sizden gelicek cevapları bekliyorum.

hoşgeldin arkadaş...burayı biraz tanıdıktan sonra, paylaşmak için tek bir günü beklemenin anlamsız oldugunu anlayacagından eminim...:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim uzun zamandır aradığım düzeyli site sonunda karşımda işte.Sadece tanışmak yetmiyo ama.Sitenin genel amacı da paylaşımların artması olduğuna göre,hep beraber dertleşme günü ilan edelim haftanın bir gününü ne dersiniz?Sizden gelicek cevapları bekliyorum.

benim derdim hiç bitmezki bir gün yetmez yani.... ;)

bu arada hoş geldin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hoşgeldin arkadaş...burayı biraz tanıdıktan sonra, paylaşmak için tek bir günü beklemenin anlamsız oldugunu anlayacagından eminim...:clover:

Anlıyorum tabi.Ama'lar o kadar fazlaki hayatımda;hep bahane bulmaktan yorgun düştüğüm için farkına varmak için çoooook geç kalmış oluyorum.

Kestirmeden giriş yaptım,hoşbulduk diyeyim hemen.

Benim hikayemin başlangıcı çok gerilerde kaldı.Sonlardan bahsetmek gerek bu yüzden.Uzun uzun konuşuruz.Byeeeee gece ağır ağır ilerliyo ve uyku geldi hemencecik. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim derdim hiç bitmezki bir gün yetmez yani.... ;)

bu arada hoş geldin.

Hoşbuldum arkadaşım.Hemen cevap yazmanıza çok mutlu oldum,teşekkür ederim.

Dertler mi çok yoksa biz mi herşeyi dert ediniyoruz bilmemki!!! :(

Fakat hayat dupduru da yaşanmazdı dert olmasaydı.Hiçbir arayışa girmeksizin hep iki ayak üzerinde düşünmeden dolaşır,dolaşırrr,dolaşırrrrrrr dururduk.En iyisi derman arayıp bulmak ve yeni hayatlar keşfetmek.

Ben bu ortamı çok sevdim ve dertleşmeye ihtiyacı olan her İNSANI dinlemeye hazırım.Bende de çok dert var.Şükür Tanrı'm hep zamanında veriyo,zamanında geri alıyo. :blushing:

Örneğin şu son 2 aydır annemden ayrıyım ve melemeye başladım 2 haftadır. :wacko: Babama anlatamıyorumki herşeyi.Adamcağız da neye yetişeceğini şaşırdı.Ben de kendimi derslere verdim,vizeleri sorunsuz bitirdim.Finallere başlıcam ama hangi moralle.Yılbaşı gecesi evdeyim ve babamla birlikte kısa bir yemek seramonisinden sonra odamda eğlenceye devam edicem. :angry2: Bu durumda bana tavsiye edebileceğin birşey var mı?Daha da anlatmaya devam etsem neler var neler...

Şimdiden çok itici olmayayım en iyisi.Sizde neler var?Hadi anlatın beraber çözüm arayalım.

Dertler hafifleyince da özel ilgi ve yetenek alanlarına giriş yaparız.Ne dersiniz? :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşbuldum arkadaşım.Hemen cevap yazmanıza çok mutlu oldum,teşekkür ederim.

Dertler mi çok yoksa biz mi herşeyi dert ediniyoruz bilmemki!!! :(

Fakat hayat dupduru da yaşanmazdı dert olmasaydı.Hiçbir arayışa girmeksizin hep iki ayak üzerinde düşünmeden dolaşır,dolaşırrr,dolaşırrrrrrr dururduk.En iyisi derman arayıp bulmak ve yeni hayatlar keşfetmek.

Ben bu ortamı çok sevdim ve dertleşmeye ihtiyacı olan her İNSANI dinlemeye hazırım.Bende de çok dert var.Şükür Tanrı'm hep zamanında veriyo,zamanında geri alıyo. :blushing:

Örneğin şu son 2 aydır annemden ayrıyım ve melemeye başladım 2 haftadır. :wacko: Babama anlatamıyorumki herşeyi.Adamcağız da neye yetişeceğini şaşırdı.Ben de kendimi derslere verdim,vizeleri sorunsuz bitirdim.Finallere başlıcam ama hangi moralle.Yılbaşı gecesi evdeyim ve babamla birlikte kısa bir yemek seramonisinden sonra odamda eğlenceye devam edicem. :angry2: Bu durumda bana tavsiye edebileceğin birşey var mı?Daha da anlatmaya devam etsem neler var neler...

Şimdiden çok itici olmayayım en iyisi.Sizde neler var?Hadi anlatın beraber çözüm arayalım.

Dertler hafifleyince da özel ilgi ve yetenek alanlarına giriş yaparız.Ne dersiniz? :sweatingbullets:

YAHU NE MU SENİN DERDİN..NEYSE EĞER CİDDEN BİRİLERİYLE BİŞİLER PAYLAŞMAKSA NİYETİN HAVADAN SUDANA YADA BAŞKA BİR YERE TOPİC AÇ ORDA PAYLAŞALIM SIKINTILARIMIZI...OK

SEVGİLER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hos geldin caladium bicolor (nikte bi alem ha ;) )

hadi o gün bugün olsun, yine uyukum yokta :(

Selam!Hayırdır UYKU ile küs müsünüz?Kim girdi aranıza.

Mutlaka biri dedikodu yapmıştır. :fear:

İnşallah sizi özler de geri döner hemen yanınıza. :closedeyes:

Bu arada nick güzel değil mi? :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.