Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Göz Rengi ve Karakter

modernjames

Önerilen İletiler

karakterler üzerine sayısızca araştırmalar yapılmıştır.bunlardan yalnızca birtanesi Göz renginize göre karakteriniz.

GÖZLERİN RENGİ

Siyah gözler büyük ihtiras, ateş ve coşkunluklara alamettir. Ama siyah gözlü kimseler çok zaman kurnaz olurlar.

Kahverengi gözler diğerlerini düşünen, uysal ve uyumlu ruhların aynasıdır. Ama kahverengi gözlüler bazen sadakatsiz olurlar ve işler istedikleri gibi gitmeyince sinirlenirler.

Mavi gözlüler ekseri çevreleri tarafından çok sevilir. Zaten onlar da çevrelerinin sevgisine ve takdirine çok bel bağlarlar. Vazifelerine pek düşkün değildirler.

Yeşil göz iyi bir karar verme ve kuvvetli kabiliyet göstergesidir. Yeşil gözlüler biraz kinci ve son derece kıskanç olurlar.

Kurşuniye bakan mavi gözler şairane tabiatların, romantik huyların göstergesidir. Kurşunimsi mavi gözlüler pratik işlerde başarılı olamazlar. Daha hayalci, dalgın bir hayat sürerler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

karakterler üzerine sayısızca araştırmalar yapılmıştır.bunlardan yalnızca birtanesi Göz renginize göre karakteriniz.

Yeşil göz iyi bir karar verme ve kuvvetli kabiliyet göstergesidir. Yeşil gözlüler biraz kinci ve son derece kıskanç olurlar.

İyi karar veririm vermesine ama genelde karar verene kadar çok kararsız kalıyorum :unsure:

Kuvvetli kabiliyet B)

Kinci miymişim ki :unsure: Ama olsam da belli etmem :D Kıskançlığa gelince en çok sevgülümü kıskanırım ama abartmadan, ama öyle başkasının şusu bende niye yok busu diye niye kıskaniim o kadar da deel -_-;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyi karar veririm vermesine ama genelde karar verene kadar çok kararsız kalıyorum :unsure:

Kuvvetli kabiliyet B)

Kinci miymişim ki :unsure: Ama olsam da belli etmem :D Kıskançlığa gelince en çok sevgülümü kıskanırım ama abartmadan, ama öyle başkasının şusu bende niye yok busu diye niye kıskaniim o kadar da deel -_-;)

ben araştırmacının yalancısıyım. gerisini bilemem. lakin ben çıkan sonuca yakın bir karakterdeyim. doğru olabilir sonuçlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kardeş uymuyor ,yanlış bu araştırma yanlışşşş tutmuyo neyapalım belki biraz zorlasak olur ama :w00t:

kardeş ben ne yapayım ya hu.. sende yanlış çıkabilir başkalarında da yanlış çıkabilir. ama adamlar demek bu kanıya vardıklarına göre bir bildikleri vardır sanırım. bende uyuyor gibi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

GÖZLERİN RENGİ

Kahverengi gözler diğerlerini düşünen, uysal ve uyumlu ruhların aynasıdır. Ama kahverengi gözlüler bazen sadakatsiz olurlar ve işler istedikleri gibi gitmeyince sinirlenirler.

sinirlenmek doğruda sadakatsizlik yok yani

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben yinede ibuprofen diyorum :wassat:

bence de parasetemol iidir. genelde ateşli ve yüksek ağrılarda ii geliyor diye bilirim. lakiin senin bahsettiğin ibuprofen ise daha çok romatizmal ağrılarda ve adet kramplarında kullanıldığını duymıştum belki yanılmış olabilirm. sonuçta ikiside faydalı :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Siyah gözler büyük ihtiras, ateş ve coşkunluklara alamettir.

Ama siyah gözlü kimseler çok zaman kurnaz olurlar.Bingo

Ama Öle sölendiği kadar kurnaz diilimdir

ben söylemiyorum ki:: araaştımış elalem onların yalancısıyım.. ama kurnaz değilim diyenden korkacaksın B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.