Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Siyahx aramızdan ayrıldı......

suheda

Önerilen İletiler

he he he :shifty: ...resmi görmüyorum ama bu çok güzel bi haber Suhedacım..dimek nihayet izini buldular hastaneden :lol: ...uzun zamandır bu anı bekliyordum canım :whistling: ..mirak etme siyah x kardiş..seni ziyarete geliciim... :w00t::grin:

Deliyim ne yapsam yeridir.sen beni ziyarete gelde odunu ye kafana :devil:

siyahxim ne oldu sana, seni kimler aldı, kimler götürüyor seni attaya? :rolleyes::blink::wassat::w00t:

döferim ben onları, de gedin yaww, bırakın kardeşimi :angry::wassat:

Sen merak etme canım ablam beni fazla tutamazlar orda ben birazdan tüyer gelirim :hug:

:lol:

Çok iyi olmuş :grin:

Sende takıl tertip ozaman bana :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

he he he :shifty: ...resmi görmüyorum ama bu çok güzel bi haber Suhedacım..dimek nihayet izini buldular hastaneden :lol: ...uzun zamandır bu anı bekliyordum canım :whistling: ..mirak etme siyah x kardiş..seni ziyarete geliciim... :w00t::grin:

Nasıl ya resmi görmüyormusun? :o ama asıl önemli olan resimdi işin espirisi orda,bir şekilde sana göstermem lazım bu resmi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:w00t: siz onların beni orada tutabileceklerinimi zannediyosunuz :D

Kankam nerdesin fiuvv fiiiiiuuuuvvvvv cik cik cik :w00t: gel çabık beni götürüyolar kurtar beni :lol: :lol:

siyahx i götürmeye çalışanların frozenle karşılaşmalarından sonraki son halleri744c7810665b7c14ae39e2eadba87d9e.gif

:w00t:

buda onlara emir veren çoktandır ikamet ettiği yerde kafayı eyi bi sıyıran suedanın görüntüsü...anlayın artık kim delü :P:w00t:

uploaded_70725001942aa6734990be.gif

kankam sen heç meraklanma takipteyim... :devil: seni götüremezler ben varken... :getlost:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl ya resmi görmüyormusun? :o ama asıl önemli olan resimdi işin espirisi orda,bir şekilde sana göstermem lazım bu resmi

suhedecım..şikerim..resmi şu anda görmekteyim..ama işin asıl ilginç kısmı şu..daha resmi görmeden yaptığım yorumu okur musun?...yani dimek başka bişey dilesem olcakmış..neyse bu gelişme de hiç fena diil aslında...yalnız o hastanede çalışan personelin haline şimdiden üzülüyorum :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

siyahx i götürmeye çalışanların frozenle karşılaşmalarından sonraki son halleri744c7810665b7c14ae39e2eadba87d9e.gif

buda onlara emir veren çoktandır ikamet ettiği yerde kafayı eyi bi sıyıran suedanın görüntüsü...anlayın artık kim delü :P:w00t:

kankam sen heç meraklanma takipteyim... :devil: seni götüremezler ben varken... :getlost:

Frozen açarım bak sanada bir topic -_- görürsün sordunmu kankana suheda senle neden uğraşıyor diye gitte bak bana avatar olarak uygun gördüğü resme bakalım ondan sonra gene böyle savunurmusun onu hani kadın dayanışması :sweatingbullets:

diloşcuğum sen yanımdasın değilmi :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Duydunuz dimi kankamı hadi sıkıysanız dokununda bana yolsun saçınızı başınızı :D

Bu arada süheda'nın bir fotoğrafı geçti elime ve sizlerle paylaşmak istedim :whistling:

2004052211085248050bbaimb5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Duydunuz dimi kankamı hadi sıkıysanız dokununda bana yolsun saçınızı başınızı :D

Bu arada süheda'nın bir fotoğrafı geçti elime ve sizlerle paylaşmak istedim :whistling:

2004052211085248050bbaimb5.jpg

Lütfen kendi resimlerini benim diye yayınlama gördüğün gibi resimde ki kadın kılığında poz vermiş bir erkek,bu halk bunu yemez. :w00t:

Ayrıca kankanın arkasına saklanmayı sana hiç yakıştıramadım :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Frozen açarım bak sanada bir topic -_- görürsün sordunmu kankana suheda senle neden uğraşıyor diye gitte bak bana avatar olarak uygun gördüğü resme bakalım ondan sonra gene böyle savunurmusun onu hani kadın dayanışması :sweatingbullets:

diloşcuğum sen yanımdasın değilmi :hug:

şüphesiz ki yanındayım Suhedacım :w00t: Frozenin kankası söz konusu olduğunda, kadın hakkı filan dinlemeyeceğine emin olabilirsin -_- ama ben sana yeterim mirak etme şikerim... :lol::kiss:

Lütfen kendi resimlerini benim diye yayınlama gördüğün gibi resimde ki kadın kılığında poz vermiş bir erkek,bu halk bunu yemez. :w00t:

valla halk bunu yermi yemez mi bilemem ama ben yemedim :w00t: benim yemeyeceğim taa en başından belliydi zati :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şüphesiz ki yanındayım Suhedacım :w00t: Frozenin kankası söz konusu olduğunda, kadın hakkı filan dinlemeyeceğine emin olabilirsin -_- ama ben sana yeterim mirak etme şikerim... :lol::kiss:

valla halk bunu yermi yemez mi bilemem ama ben yemedim :w00t: benim yemeyeceğim taa en başından belliydi zati :grin:

avatar_1910.gif diloş gııı ne mır mır konuşuyon...zati dişlerin yok... :w00t::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gısss o suheda ...kankam koymuş o resmi....intikam mı alıyon...o zaman çabala gıss kopya çekme...halk yemez bunları diloşum... :w00t:

hem zati bu kadın çok zayıf ben daha iriyim canem benim... :w00t:

:blink: daha neler!!! :wacko: hani be o resim??? :unsure: kandırıkçı.. :chris::glare::whistling: yav..yoksa ön sayfalarda bi yerlerde mi? :ermm: herniyse..öyle bilem olsa siyahx kardiş senin resmini suhedacığımın resmi olarak bize yutturmaya kalkışmış olabilir...emme bu halk, yemez bunu da :w00t::grin::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankamın arkasına saklanmak benim için şereftir görün aramızdaki dayanışmayıda örnek alın -_- siz kankamla beni birbirimize düşürmek istiyosunuz ama yemezler :w00t:

sen sus hırkıs seni benim resimleri aşırtıp durma daha kaç kez ikaz edicem seni biraz yaratıcı ol kendin yarat bişeyler :w00t:

forum oyunlarında...üsttekine bir avatar diye bi bölüm var...hani senin resmi aşırdığın topic gısssss :w00t: ...anladın sen onuuuu :getlost: halk çoktan anladı zati... :laughing:

kankam bu diloş iyice azıttı habire resimlerimi yürütüp kendininmiş gibi sunuyo :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:w00t: :w00t: anam beter bişeysiniz siz ya, ölmeyin emi...

:blushing: kankamla biz bir bütünüz :)

Teker,teker gelin heyyyttt Diloş kalkanımla kılıcımı getir sende zırhını giy artık,sıcak savaş başladı :getlost::shifty:

Sardunyam bacım safını belli et.. :sweatingbullets:

heyyyyyyyyyyyyytttttttt savulun ben geldim 130ev5fp4.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.