Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Flaş,flaş,şok,şok işte üyelerin küçüklük resimleri

suheda

Önerilen İletiler

hahahayttttt.... :lol::lol::lol: valla süpersin şikerim..kız nirden buldun bu resmini siyahx'in...valla karizması konuşturmuş kendini yine.. :lol:

leylamep4.jpg

bu bitanecik mavi düğmem..güzel Leylam..şu şirinliğe bi bakın..minik balerinim benim :wub::hug:

frozenoc3.jpg

bu da rapunzelimiz..yani Frozenim..küçük hemşire..şimdilerde daha ziyade hasta ediyor kendisi :lol::wub::hug:

frozenoc3.jpg

siyahx kardiş..itfaiyeciliğe özeniyormuş o yıllar..sonradan karanlık işlere merak sardı maalesef :lol:

sardunyamsr4.jpg

veeeee..işte huzurlarınızda sarmaşığım..Sardunyam bilgisayar başında yine fazla mesai yapmış..bakarmısınız şu haline :wub::hug:

canim pembe dugmem benim :wub: nihayet guzel bir resmimi gorebildim burda,tombul balerin..

Sardunyam'i simdilik goremiyorum ama hemsire Frozen de cok tatliymis hani :wub: ee kimin torunu :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 61
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

hahahayttttt.... :lol::lol::lol: valla süpersin şikerim..kız nirden buldun bu resmini siyahx'in...valla karizması konuşturmuş kendini yine.. :lol:

leylamep4.jpg

bu bitanecik mavi düğmem..güzel Leylam..şu şirinliğe bi bakın..minik balerinim benim :wub::hug:

frozenoc3.jpg

bu da rapunzelimiz..yani Frozenim..küçük hemşire..şimdilerde daha ziyade hasta ediyor kendisi :lol::wub::hug:

frozenoc3.jpg

siyahx kardiş..itfaiyeciliğe özeniyormuş o yıllar..sonradan karanlık işlere merak sardı maalesef :lol:

sardunyamsr4.jpg

veeeee..işte huzurlarınızda sarmaşığım..Sardunyam bilgisayar başında yine fazla mesai yapmış..bakarmısınız şu haline :wub::hug:

canem benim sanırsam kankam ve ben aynıyız... :w00t::hug::wub:

canim pembe dugmem benim :wub: nihayet guzel bir resmimi gorebildim burda,tombul balerin..

Sardunyam'i simdilik goremiyorum ama hemsire Frozen de cok tatliymis hani :wub: ee kimin torunu :whistling:

nenelerin bidenesi.... :wub: tıpkım sana benziyoz..kankam ve ben :w00t::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bayağıdır bakmıyodum almış başını gitmiş burası :D

bu diloş ve ben dayak atan ben yiyen diloş :whistling:

siyahdiloss4.jpg

Buda kankam kankamı çok kızdırmışlar :lol:

frozenzc8.jpg

Sardunyam ablam kuşlar bile ablamı çok seviyor :w00t:

sardunyahi5.jpg

süheda sanırım yoruma gerek yok :devil::D

sheedayz3.jpg

leylam herzamanki gibi sakin sakin oynuyo :D

lrlamlx0.jpg

vee jön :w00t:

jnqa7.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

416165406c7265bae6fhh9.jpg

Pişşt Kankii;Resmimizi çekiyorlar,gülümse..;) (Mine,ve Gece'm)

Anam bis pek bi datlıymışıs kıs kankim :w00t::lol::wub: Tşkler abicim :hug:

T520050907143127545.jpg

ya banane kankim olmadan gitmemmmmmm, ya kankim de gelcek, ya da bir adım bile atmıycam (gece yağmurum)

Yuk kıs Gloriam kankim olmadan da gidebilerem ben :rolleyes::w00t::lol: Tşkler cnm :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.