Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Tarih 17.12.2021 at 05:18 , Arıyorum41 dedi:

Yabancı  erkek solistin söylediği birbirinden habersiz iki hayatı olan bir kadın ve erkek arasında geçen bir klip kadın bale sanatçısı ve diğer balerin kızlar tarafından dışlanıyor fakat ailesi babası tarafından seviliyor erkek ise dövüşçü annesi tarafından hiç sevilmiyor bu iki hayatı anlatan bir klibi arıyorum 

Yaziyi okuyunca aklima direkt The script-hall of fame sarkisi geldi ondan baskasi olamaz heralde  

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Merhaba bir klip arıyorum. Tahminim 1999-2000 yılları arası olmalı. Klipte hızmalı bir kadın, şarkı çok yumuşak soft bir parça. Klibin sonlarına doğru bir sürü ampullerin yanıp söndüğünü ve hatta kadının ampullerin altına yattığını hatırlıyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Tarih 27.01.2018 at 00:25 , Misafir Fatih dedi:

Selam millet

Ben de bir klip arıyorum 

Klip animasyon 

Bir çocuk ve bir köpek var 

Çocuk ve köpeği göklerde yıldızların arasında uçuyorlardı.

Sözlerinde tek hatırladığım stupid kelimesi geçiyordu 

10 12 yıl önce power TV numberone TV gibi kanallarda sürekli çalıyordu

Lütfen bu klibi bana bulun.. lutfeeeen...

bob sinclair world hold on

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Tarih 26.01.2021 at 00:56 , Misafir Htc dedi:

Ya yabancı bir şarkı var kaç saattir onu hatırlamaya çalışıyorum. Sadece siyahilerin oynadığı ve gün batımı renklerinde olan bir klipti. Mırıldandığımda sanki şarkının adı here ı am gibi geliyor ama arattığımda bulamıyorum aradığım şarkıyı. 2003-2004-2005 yılı çıkışlı olabilir.

Nico& Vinz  Am I Wrong

Sarki bu olabilirmi klip anlattiginiz tarife uyuyor ama emin degilim birde sarki 2013 cikisli olmasi lazim 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

bende youtube listemden kalktığı için kaybettiğim bi şarkı arıyorum klipte sarışın bi kızla başlıyor o kız ve bi erkek araçta yan yana oluyor  şapkalı küçük bi erkek çocuğu da var sonra başka bi kadın ve erkek ıslak bi şekilde dans ediyor birlikte öyle bitiyor 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Ben de bir klip arıyorum 2000lerin başında dönen ince sesli erkek bir şarkıcı, saçları sarı veya kumral omuzlarına kadar uzun düz. klibinde siyah zeminde arkada ekran var, kırmızı dar elbiseli kızlar dans ediyor. Adam da siyah gömlek ya da takım gibi bişey giyiyor. başında şapka ya da şeytan kulaklı şapka ya da taç var.

Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 18.05.2015 at 02:15 , Misafir Missy dedi:

Merhaba bir klip arıyorum,

Yabancı bir klip genç sarışın bir adam , karlı bir yolda giysilerini çıkararak yürüyor ve ucurum gibi biryerde sadece botlarıyla şarkı söylüyor ve sonra o yuksek tepeden denize atlıyor,,, çok tesekkürler

james blunt you are beautiful olabilir mi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 27.08.2015 at 16:28 , Misafir ferrari1905 dedi:

Herkese merhaba. 2006-2007 yıllarında meşhur olan bir klip arıyorum kırmızı bir bikini ile kırmızı bir arabayı köpükle yıkayan ve üstünde dans eden bir kadın şarkıcı vardı aynı anda da bir bar içerisinde dans yapıyorlardı klibin sonlarına doğru gitar çalan yaşlı bir kovboy tarzında bi adam vardı şarkıcı onu öpüodu falan bu klibi bulmamda yardımcı olursanız sevinirim. 

These boots are made for walking mi ki

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 16.10.2015 at 10:03 , Misafir naze-hüdaa dedi:

Merhaba benim aradığım klip baya eski , sanırım 20 yıl öncesine ait 4 melez bayandan oluşan bi grubun bi parçasıydı ,eskiden sanki kral tv de çıkardı ve ben hatırlıyorum çok severek dinlerdim , klip bi ormanda geçiyordu yağmur yağıyor her biri ayrı biyerde slow bi parça çok hoştu ,bulamadım malesef :((

Tarih 19.12.2015 at 21:12 , Misafir kedici dedi:

merhaba... bundan çok uzun zaman önce dinlediğim bir  şarkı vardı klibi hatrlıyorum sarışın üzerinde kırmızı bikini olan bir kadın çimlerde yatıyordu gökten de bebekler yağıyordu ama şarkıyı da bi türlü hatırlayamıyorum takıntı haline geldi.. yardımlarınız için emeği geçenlere teşekkür ederim şimdiden

Birincisi destiny's child survivor diye düşünüyorum ikinci de Natasha Bedingfield I wanna have ur babies

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 27.01.2018 at 09:25 , Misafir Fatih dedi:

Selam millet

Ben de bir klip arıyorum 

Klip animasyon 

Bir çocuk ve bir köpek var 

Çocuk ve köpeği göklerde yıldızların arasında uçuyorlardı.

Sözlerinde tek hatırladığım stupid kelimesi geçiyordu 

10 12 yıl önce power TV numberone TV gibi kanallarda sürekli çalıyordu

Lütfen bu klibi bana bulun.. lutfeeeen...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 22.01.2016 at 23:20 , Misafir Ozgaa dedi:

Merhaba arkadaslar bende bi klip ariyorum. İngilizce bir sarki. Klipte bir kadin ve erkek arkadasi var ama kadin tek tek baska erkekleri ölduruyordu

no dubt it s my life da da kadın erkekleri öldürüyor bi bak istersen aradığın belki odur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 24.04.2016 at 21:05 , Misafir atmaca-atmaca dedi:

Slm yabancı bir klip ariyorum... merdivenlerden inip disko ya giriyor sonra sahneye çıkıp elinde baston ile dans edip şarkıya başlıyor hatta ufak bir çocukta ona dans ederken eşlik ediyor. Yabancı bi klip 90 ile 2000 yılları arasında olmasi gerekiyor... şarkıyı esmer bi sanatçı söylüyor hatta zenci

jennifer lopez get right

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 24.05.2016 at 18:29 , Misafir deniz dedi:

Selam arkadaslar ven bir sarki ariyorum bulamadim kilipte bir bayan yabanci sarkici amazon ormani gibi bir ormanda hayvanlar filan var kilipte filim ayagina pembe oje suruyor aslanla birlikte duruyor bagiriyor filan sonrada yanlis hatirlamiyorsam aslanin boynuna tasma geciriyor arkadaslar bu sarki 2-3 yil once cok populerdi sarkicinin saclari kilipte sariydi hatirlayabildiklerim bukadar yardim ederseniz sevinirim ..

katy perry roar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 02.02.2022 at 20:37 , Misafir Mehmet ATSA dedi:

Merhaba bir klip arıyorum. Tahminim 1999-2000 yılları arası olmalı. Klipte hızmalı bir kadın, şarkı çok yumuşak soft bir parça. Klibin sonlarına doğru bir sürü ampullerin yanıp söndüğünü ve hatta kadının ampullerin altına yattığını hatırlıyorum.

Joan Osborne - One Of Us mi acaba

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

selamlar 1-2  yıl önce dinlediğim bir yabancı şarkı var klibe dair herseyi hatırlıyorum. şarkı çok hareketliydi animasyon klipti bir zenci adam ve bir kısa beyaz bir adam bir kasabaya gidiyoe konser icin gidicekleri yeri insanlara soruyorlar ama ufak ufak kisilerin iskelet gada ölü olduğu görüyorlar sirke geldiklerinde ecel arabalarini yakıyor ve bunlarda iskelet bir şekilde sirkte sürekli şarkı söylemeye başlıyor. Bu klip hangi şarkıya ait...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhabalar, yıllar öncesinden bir klipi arıyorum. 90'lar sonu 2000'ler başı. Şarkı sözsüzdü ve bir Türk grubuna aitti. Nekropsi benzeri bir grup. Klipte bir odanın ortasında bulunan bir kamera sürekli olarak 360 derece dönüyordu ve hem oda içinden hem de pencereden görüntüleri görebiliyordunuz. Söz yoktu ama sürekli olarak yaaeeoo benzeri sesler geliyordu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.