Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Tarih 10.04.2017 at 13:10 , Misafir şarkıyı bulun dedi:

bir klip ariyorum. yeni bir klip eski değil. 

klipte bir tane gelinlik giymiş bayan arabanın önüne atlıyor araba duruyor ve beyaz saçlı genç bir adam düğünden kaçan kızı arabasına alarak bir dağ evi gbi bir eve götürüyor. vde kız duş falan alıyor erkek havlu veriyor. erkek kendi elbiselerinden veriyor. daha sonra kahve falan içiyorlar bu şekilde zaman geçerken kızı  buluyorlar ve erkeğe iyi bi dayak atıyorlar hikaye böyle.. 

olmayacak bir hayal yaz çıkıyor bu şarkı çok güzeldi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba bir şarkı arıyorum. Sözleri aklımda değil. Yabancı bir şarkıydı. Klip animasyon ve şarkı başladığında rtim ile birlikte kız kulaklığını takıp yürümeye başlıyordu. Club tarzı bir müzikti.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Tarih 11.05.2020 at 12:54 , Hayalde Saklı dedi:

ARKADAŞLAR KAÇ SENEDEN BERİDİR ARIYORUM AMA BULAMIYORUM. BİR KADIN BARDA UZUN  MİKROFONU ELİNDE TUTUYOR  BİR ŞARKI SÖYLÜYOR SONRA BAL DÖKÜYOR MİKROFONA . KADIN ŞARKIYI SÖYLÜYOR BARDAN ÇIKIYOR SİYAH BİR ARABAYA BİNİYOR VE KIZ İLE GİDİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN.

Tom boxer ft antonia - morena

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 16.05.2020 at 22:24 , jardine16 dedi:

Merhabalar

Ben 1997-2000 yılında tahmin ettiğim R&B hiphop rap tarzı bir şarkı. Klibinde uzun sakallı bir zenci şarkıyı söyleyen solist ve başından sonuna Amerikan polis kılığındaydı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 

Bu olabilir mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Tarih 21.02.2016 at 18:08 , Misafir Qwerty dedi:

Bi klip vardi çölde bi cocuk sarki calarken oldugu yerde oynayip duruyordu ve sarki bitene kadar çocuk yaslanmis oluyordu oynadigi yerde kum oyulmuş falan hatta zenci bi çocuk tu yanlis hatırlamıyorsam:)

Sarkinin basinda colde dans eden bi cocuk var ve sarki
Bitene kadar ihtiyarlasiyo ve en son oynadigi yerde mezari oluyo adamin arkadaslar bastan sona oynuyodu adam orada kum oyuluyodu hatta bilen var mi bunu acaba?

Bunu bende arıyorum ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Tarih 09.10.2016 at 23:06 , Misafir birisi dedi:

Merhaba arkadaşlar benim aradığım klip yabancı bir klip . Videoda bir adam ameliyat masasından aşağı düşüyor cehenneme. Orada kafatasları var. Yavaş yavaş adamın da suratı değişiyor ve en sonunda adam şeytan oluyor. Bu şarkıyı bulabilirseniz sevinirim . Teşekkürler

Panic at the disco - emperors new clothes

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 11.10.2016 at 22:28 , Misafir Kıvırcık dedi:

Bi kıvırcık saçlı kız var sevgilisini sabah bırakıp gidiyor. Erkek onu takibe başlıyor kızın elinde bi fotoğraf makinesi var. Sürekli çekim yapıyor. Kızı çocuk en son bi eylemin ortasında buluyo.

Tarih 11.10.2016 at 22:28 , Misafir Kıvırcık dedi:

Bi kıvırcık saçlı kız var sevgilisini sabah bırakıp gidiyor. Erkek onu takibe başlıyor kızın elinde bi fotoğraf makinesi var. Sürekli çekim yapıyor. Kızı çocuk en son bi eylemin ortasında buluyo.

Raging

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 22.02.2018 at 23:35 , G)-(OST dedi:

Bende bir klip arıyorum uzun zamandır 

2 kadın söylüyordu karlı fırtınalı bir havada bir tır (kamyon) kullanıyorlar kadını biri tırın üstüne çıkıyordu falan 

Tatu - Not gonna her us olabilir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu klibi bulun nolur artık ya yıllardır ariyom. Üç tane Sudan li ya da Yemenli adam darbuka çalıyorlar. 2006 yılı olması lazım o sıralar çok meşhurdu. Adamların gözlükleri vardı beyaz giyinmişlerdi darbuka çalıp şarkı söylüyorlardı. Nolur bulun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende bir klip arıyorum. 2006 vs.o yıllarda olması lazım.bir tane eski ingiliz mahkemelerindeki yargıçlar gibi giyinmiş beyaz peruk takmış bir kemancı yüzü maskeli keman çalıyor.müzik hızlı bir müzik.sanki cem adrian ın klibiydi diye hatırlıyorum ama yanılıyorum galiba çünkü bulamadım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Ya yabancı bir şarkı var kaç saattir onu hatırlamaya çalışıyorum. Sadece siyahilerin oynadığı ve gün batımı renklerinde olan bir klipti. Mırıldandığımda sanki şarkının adı here ı am gibi geliyor ama arattığımda bulamıyorum aradığım şarkıyı. 2003-2004-2005 yılı çıkışlı olabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar selamlar 24 yaşındayım 

Çocukluğumdan yarım yamalak hatırladığım bir klip ve şarkı 2000 yıllarda olması lazim bir adam piano çalıyor devamlı adamı gösteriyor gözlük var gözünde kör de olabilir bu adam fabrika gibi bı yer camlar kırılıyor falan şarkı ilerledikçe yükseliyor lütfen yardımcı olun..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Klipteki adam yerden yüksekte yolda uçarak gidiyordu klibin sonunda ise araba veya kamyon çarparak bitiyordu 

sarışın ve turuncu bir takım elbise giyiyordu sanırsam ve eli veya yüzü mavi olabilir.

şarkının2010 lardan sonra çıkması muhtemel yabancı ve slow bir şarkıydı.

başka bir yerde şarkıda günlerin geçtiği söylenmiş doğru mu bilmiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yabancı eski 2010ların bir şarkısı sürekli number one da çıkıyordu

Baştan sona klipte havada asılı kalan bir adam  yolda gidiyor klibin sonunda ise araba veya kamyon çarpıyor ve bitiyor 

Şarkıcı sarışın ve takım elbise giyiyor ve eli yüzü veya saçı mavi (tam emin değilim) 

başka yerde şarkıda günler geçtiği söylenmiş 

lütfen yardımcı olur musunuz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir klip arıyorum, klipte şarkıyı söyleyen adam barmen. Barda yanına bir adam geliyor onunla konuşuyor sonra başka bir kadın geliyor onunla konuşuyor o kadın o adamın sevgilisi çıkıyor şarkıcı kırmızı olması lazım ceket var üstünde 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 24.02.2018 at 20:09 , Misafir kenan dedi:

klibinde helikopter olan (hatta solist helikopterden söylüyordu sanırım) rock şarkısını arıyorum. gözler baya siyah sürmeliydi. solist kadın mı erkek mi pek anlaşılmıyordu. ama muhtemelen kadındı sesinden dolayı. gözler kara saçlar o biçim eski bir rock şarkısı. helikopter veya uçaktı. çok büyük ihtimal helikopter

Tokio hotel monsoon

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum. Fransızca bir parça idi rap söylüyor arada. Adam zenci normalde fakat bir sabah uyandığında kendini beyaz olarak görüyor. Ve başından maceralar geçiyor. Dağınık saçlı bir adamdı. Teşekkürler 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bir klip arıyorum.

Sanıyorum 5-6 yıl önce çıkmıştı. Eski bir amerikan arabası kullanan bir kadın otoparktan çıkıyor. Otopark çıkış kapısındaki kabinde sivil kıyafetli erkek güvenlik (biletçide olabilir) ile karşılaşıyor. Sonrasında bir patlama yada kaza oluyor zaman tekrar yaşanıyor yani dejavu oluyor. Değişik bir durum vardı. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.