Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

pkk'ya CHP'den destek

berceste

Önerilen İletiler

bir milletvekilinin roj tv ye açıklama yapmasını, nasıl CHP den PKK'ya desttek oalrak sunabildiğine şaşırdım ben bu şahsın. eminim o milletvekili yine CHP den ihraç edilri ve eminim yine AKP ye geçer. tıpkı, diğerleri gibi.

insan da biraz akıl olur biraz izan olur.

Bizde bunu diyoruz zaten ihraç edilmeli we OY korkusu ile bu tür zihniyette Ki insanların PARTİ kanalıyla mecliste HALKI temsiL etmesini istemiyoruz....

HAngi PARTi olursa olsun bu....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

PKK'ya bir destek de CHP'den geldi

CHP Hakkári Milletvekili Esat Canan, hükümetin kapatılması için çalıştığı PKK’nın yayın organı Roj TV’ye demeç verip, Şemdinli olaylarını değerlendirdi. Canan, ‘Sonuçta Roj TV de Güneydoğu halkına hitap eden, oranın kültürünü tanıtan, müziğini çalan bir televizyon’ dedi.

başlığa bakınca baya cidd bişeymiş gibi görünüyor.Ama cumhuriyetin ilk partisi olan CHP böyle bi şey yapması mümkün değil ancak buna karalama kampanyası derim ben...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu zamanında akit gazetesinin yaptığı yayınlara benziyor misal bir kere CHP li sabri ergül mecliste RP li Şevki Yılmaz için "deyyusu ekber dışarı" diye döviz açmıştı.

Ertesi günkü akit gazetesinin beşer santim yüksekliğinde harflerle sür manşeti şu " SABRİ ERGÜL DHKP-C'Lİ" yani chp milletvekili meclsite döviz açmış. o eylemi de DHKP-C tarzı örgtüler yaparmış o yüzden Sabri Ergül de DHKP-C'liymiş. buna haber değil bir mantığın son spazmları denebilridi . farkı yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BAk ya CHP yi sawunacam diyerekten ROJ tw ye öwgüler yapan wekili koruyor...CYRANO yanlışmı anladım yoksa korumuyormusun..

Deyyusu ekber demiş ne war Ki bunda Büyük deyyuz demiş alla lla doğaldır...Bunu şefki deyyusu düşünsün almanyada biz değil...

GOLGi arkadaşim PARTİNİn düşünceleri ilkelerini Kötü amaçla kullanan insanlar olmazmı Kimse ATATÜRKÜN kurduğu partite laf etmiyor...SADECE bir wekilin bu tür söylemlerine sessiz kalmasına kızıyorum...ATATÜRK olsa idi o wekili ne yapardı sence ihraç mi ederdi yoksa korurmuydu...Lütfen bunuda bir düşün...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir kanalda yapılan açıklama pkk yanlısı olmaya neden oluyor , ABD ile işbirliği yapıp ülkeyi satmak ,laikliği yok etmek cumhuriyeti yıkmak ne oluyor bende bunu merak ediyorum....bırakın bu saçmalıkları kardeşim......ATATÜRK ün partisinide karalamayın.....bi tek o kaldı zaten...ATAnın tüm miraslarını yok ettiniz..... -_-

saygılar.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

BAk ya CHP yi sawunacam diyerekten ROJ tw ye öwgüler yapan wekili koruyor...CYRANO yanlışmı anladım yoksa korumuyormusun..

Deyyusu ekber demiş ne war Ki bunda Büyük deyyuz demiş alla lla doğaldır...Bunu şefki deyyusu düşünsün almanyada biz değil...

GOLGi arkadaşim PARTİNİn düşünceleri ilkelerini Kötü amaçla kullanan insanlar olmazmı Kimse ATATÜRKÜN kurduğu partite laf etmiyor...SADECE bir wekilin bu tür söylemlerine sessiz kalmasına kızıyorum...ATATÜRK olsa idi o wekili ne yapardı sence ihraç mi ederdi yoksa korurmuydu...Lütfen bunuda bir düşün...

korumak veya savunmak degıl önemlı olan dogruları söylemek degıl ıyı o zaman sen öyle yap haksızda sen ol haklı cıkar kendını olurmu -_- ne olmuş yanı roj tv ye demec vermışse partının amaclarını kötuyemı cıkarmış demektır sadece chp mılet vekılımı demec vermış baska turk partılılerı veya v.s vermemiş mi birimden duymuşsun almış basını gıdıyorsun guney doguya tv santıcıları vermee onu verme bunu verme sonrada kandılerı tv acsın neden acıyorsunuz dıyorsunuz oranın halkına yönelık yayın yapıyor ve orada olay oldugu ıcın demec vermış olamazmı ..

ben sana bişey dıyecem dogru söylerrsın umarım dun ben tv den haberlerı ızledım ve haberde ne vardıı kurtlar vadıı vardııı öpüşmee sahnesııı 1 saat onu anlatı ve 10 dk yılbasıyı anlatıı sen ne anladın bu haberdenn bana mantıklı bı sey söylermısınn haberlermi bu turkıyenın bu kadar sorunu varken kurtlar vadısımı gundemde :))))))))))))))))) neyse allahım yarabii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir kanalda yapılan açıklama pkk yanlısı olmaya neden oluyor , ABD ile işbirliği yapıp ülkeyi satmak ,laikliği yok etmek cumhuriyeti yıkmak ne oluyor bende bunu merak ediyorum....bırakın bu saçmalıkları kardeşim......ATATÜRK ün partisinide karalamayın.....bi tek o kaldı zaten...ATAnın tüm miraslarını yok ettiniz..... -_-

saygılar.... :clover:

MADEM ÖYLE CHP YE SAHİP ÇIKIN MEVECUT CHP YÖNETİCİLERİ NEKADAR ATATÜRK ÇİZGİSİNDE İNSANLAR

ATATÜRKÜN HANGİ HEDEFİNE SAHİP ÇIKIYORLAR

MİLLETTEN KOPUK MİLLETE RAĞMEN SİYASET ANLAYIŞIYLA NEKADAR ATATÜRKE YAKIŞIR ÇALIŞIYORLAR....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herşey değişiyor kim demiş aynı kalacak diye.kaldıki bu bir siyasi parti oy toplamak adına değişken olmak zorunda.keşke chp de Atatürk'ün partisi olarak kalmayı başarabilseydi.solda adamakıllı bir parti kalmadı bence.kimin neyi savunduğu bile belli değil.sanki sadece muhalefet olmak yetiyor gibi fazlası için emek harcanmıyor.

ama ne olursa olsun Atatürk'ün partisine bu karalama yapılmamalıdır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herşey değişiyor kim demiş aynı kalacak diye.kaldıki bu bir siyasi parti oy toplamak adına değişken olmak zorunda.keşke chp de Atatürk'ün partisi olarak kalmayı başarabilseydi.solda adamakıllı bir parti kalmadı bence.kimin neyi savunduğu bile belli değil.sanki sadece muhalefet olmak yetiyor gibi fazlası için emek harcanmıyor.

ama ne olursa olsun Atatürk'ün partisine bu karalama yapılmamalıdır.

ama ne olursa olsun ATATÜRKÜN partisindeki siyasetciler bukadar tutarsız olmamalıdırlar.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yağız bu topicte iddia edilen şey chp nin ynalış politika izleyip izlemediği değildir. CHP den pkk ya destek olduğu iddiasıdır. şiddetle kınananda budur.

saygısızlık oalrak görülen şey chp nin politikalarının eleştirilmesi değil bende çok eleştiririm. ama Atatürk'ün partisine böyle çirkin ve kabuledilemez iddialar yapmak, berbat bir şeydir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MADEM ÖYLE CHP YE SAHİP ÇIKIN MEVECUT CHP YÖNETİCİLERİ NEKADAR ATATÜRK ÇİZGİSİNDE İNSANLAR

ATATÜRKÜN HANGİ HEDEFİNE SAHİP ÇIKIYORLAR

MİLLETTEN KOPUK MİLLETE RAĞMEN SİYASET ANLAYIŞIYLA NEKADAR ATATÜRKE YAKIŞIR ÇALIŞIYORLAR....

yağız bu topicte iddia edilen şey chp nin ynalış politika izleyip izlemediği değildir. CHP den pkk ya destek olduğu iddiasıdır. şiddetle kınananda budur.

saygısızlık oalrak görülen şey chp nin politikalarının eleştirilmesi değil bende çok eleştiririm. ama Atatürk'ün partisine böyle çirkin ve kabuledilemez iddialar yapmak, berbat bir şeydir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.