Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BÜTÜN FENERBAHÇELİLER BURAYA

silent8601

Önerilen İletiler

size cevap vermeye tenezzül etmiyolarda ondan...

daha iki gün önce avrupa şampiyonu olcaz derken ne çabuk gs galibiyetleriyle avunur oldunuz

MİLAN'ı hatırlatırım

ya siz milan değilsiniz ama nedense fb yenilince kendiniz yenmiş gibi seviniyonuz neden acaba yoksa hiç bizi yenememenizden mi :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burda mesele sevinmek sevinmemek olayı değil...kendini avrupa şampiyonu ilan eden bi takımın takımdan saymadıkları gs galibiyetine sevinmeleri garip olan şey

ben vestel manisa galibiyetine de sevindim ne var yane :P

avrupa takımıysanız aynı başarıyı bi daha gösterin bakalım görelim büyüklüğünüzü. öle söyleyip durması değil.

boşveer salla ya

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

[ :shuriken: bizim tafaftarlarımız holigan değil bir kere bunu öğrenin sizin taraftarlarınız gibi futbolcularını tartaklamıyor bu arada necatiye çok üzüldüm galatasaraylılar geçmiş olsun bu türk futboluna yapılmış bir harekettir galatasaraylılar hala farkında değiller :shuriken::shuriken: gerekirse biz necatiye sahip çıkarız siz merak etmeyin SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

[ :shuriken: bizim tafaftarlarımız holigan değil bir kere bunu öğrenin sizin taraftarlarınız gibi futbolcularını tartaklamıyor bu arada necatiye çok üzüldüm galatasaraylılar geçmiş olsun bu türk futboluna yapılmış bir harekettir galatasaraylılar hala farkında değiller :shuriken::shuriken: gerekirse biz necatiye sahip çıkarız siz merak etmeyin SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ

necatiiiiiiiii :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o mılan muhabbetını acan arkadasa sorarım: bız mılanı samı yenın cımlerıne gommedık mı ha? cvp versene olum? gommedıkmı? madrıdı gommedık mı? bı de kalkmıs yok bıze 4 atrsa sıze su kadar atar..utan be..hadı ordan..

yav gubuzlanmayın hadi bidaha yapında aynı şeyleri bi görüyüm bakıyım aslanım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.