Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Dikat edersen, ne son sayfaya erismisim, nede kitabin basindayim..

Ortalarda bir yerde sayfalara bakiyorum.. degilmi..? :)

Aslinda bir düsünülür ise , buradaki konuda tanitim.

O kitapta kimbilir kimlerin hikayesi var..

Bilmedigimiz olan basi ve sonudur.

Herkesin bir hikayesi vardir kendisini tanitmaya baslasa bile bastan anlatamaz, sonunuda bilmediginden , sona hic bir vakit kelimeleri ile varmaz.

Birak o sayfalar öyle kalsin , durdurmayim :)

Okudugum her ne ise , yasanmis yada yasanacak...

O orta sayfalarda bulayim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Herhangi bir yerde, herhangi bir biçimde, olası ve varoluş karmaşasında ait olmak ve paylaşmak için aramazmıyız diğerlerini? Ve bulduğumuz yanıltırmı? Yeni bir grubun içinde paylaşmak için varım. Herkese selamlar.

hoşgeldin

karşılama komitesi birazdan burada olur

:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman efendim kimler gelmiş.

kusura bakmayın bizim ekibin mesaisi bitmiş o yüzden bizimle idare edin.sonra arkadaşları tekrar gönderirim buraya :D

neyse işte güneş kardeş sözün kısası hadi hoş geldin öyle bir doğki aydınlat bizleri kimse karanlıkta kalmasın.

:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam herkese :D nasılsınız arklar :excl: ben tuğçe sizi de daha yakından tanısak...neler yaparsınız mesela ben internetten kopamıyorum...fatura gelince babam öldürecek beni :crying:

ADSL al sınırsız olsun rahat edersin

Bu arada yeni gelen arkadaşımıza da keyifli sohbetler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman efendim kimler gelmiş.

kusura bakmayın bizim ekibin mesaisi bitmiş o yüzden bizimle idare edin.sonra arkadaşları tekrar gönderirim buraya :D

neyse işte güneş kardeş sözün kısası hadi hoş geldin öyle bir doğki aydınlat bizleri kimse karanlıkta kalmasın.

:clover::clover::clover:

Güneş her sabah doğduğunda, kötülük tanrıçası yerini bırakarak tüm mutluluk ve güzelliklere, koşarak gider güneşin karanlığa terk ettiği ıssızlıklara. Dileğim gönlü açık tüm dostların en ıssız karanlıklarda bile bir güneş olması. Ve bizleri arasına alan sizlere sevgiler. Klavyenize taş değmesin......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.