Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

HEYHAT!

diloş

29 üye oy verdi

1. 1. Kadınları mı anlamak zor yoksa erkekleri mi?

• Kadınları
      19
    • Erkekleri
      10

Önerilen İletiler

10 yıl yapma hocam ya napıyorsun :( bu arada büyümsün ablamsın Diloş :):P ama kurufasulya gerçekten güzel oluyor :D

bu karafasülyeye sizi bu denli çeken şey nedir?... :lol:

şeklimi..tadımı..kokusumu..gaz yapıcı özelliğimi? :ermm:

nedir yani?

bu sorum ciddidir zazagrin ve senden cevap bekliyorum...

not:aklı başında kazak kardeşlerini kınaman sebebiyle söz konusu süre 20 yıla çıkmıştır.. :w00t: benimle tartışma..kararım değişmeyeceği gibi süre dahada uzayacaktır :glare:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu karafasülyeye sizi bu denli çeken şey nedir?... :lol:

şeklimi..tadımı..kokusumu..gaz yapıcı özelliğimi? :ermm:

nedir yani?

bu sorum ciddidir zazagrin ve senden cevap bekliyorum...

not:aklı başında kazak kardeşlerini kınaman sebebiyle söz konusu süre 20 yıla çıkmıştır.. :w00t: benimle tartışma..kararım değişmeyeceği gibi süre dahada uzayacaktır :glare:

Efendim şimdi kuru fasulye güzel yemektir güzel olanı severiz biz; bakın tarihimize.(Diloş bana böyle bir benzetme yaptırdın ya ne diyim )

Fazla ayrıntıya girmemek lazımdır teknik konular dışında(bayanlarda ki teknik noktaysa zekadır bence oyun kurmak değil) ve romantikleşmek için mum ışığına ihtiyaç yoktur sevdiğimizin gözlerine bakmamız yeterlidir ve görmek istediğimiz şeyse imzamdaki resmimde yazıyor

not:hiç hafifletici sebeb yok mu yahu mahkemede bile sanığın iyi halini göz önüne alıyorlar (sakın bana pişmanmısın diye sorma) bunları yapmak banada yazık kazak kardeşlerimide yazık değilmi ayrıca beratimi istiyorum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Efendim şimdi kuru fasulye güzel yemektir güzel olanı severiz biz; bakın tarihimize.(Diloş bana böyle bir benzetme yaptırdın ya ne diyim )

Fazla ayrıntıya girmemek lazımdır teknik konular dışında(bayanlarda ki teknik noktaysa zekadır bence oyun kurmak değil) ve romantikleşmek için mum ışığına ihtiyaç yoktur sevdiğimizin gözlerine bakmamız yeterlidir ve görmek istediğimiz şeyse imzamdaki resmimde yazıyor

not:hiç hafifletici sebeb yok mu yahu mahkemede bile sanığın iyi halini göz önüne alıyorlar (sakın bana pişmanmısın diye sorma) bunları yapmak banada yazık kazak kardeşlerimide yazık değilmi ayrıca beratimi istiyorum :D

yani.. kurufasülye ile güzele olan yaklaşımınız arasında kurduğun bağ gerçekten gözlerimi yaşarttı :ermm::blink::lol:

ve bu bağdan...mum ışıklı romantizm konusuna zıplayışın..ve bu iki konu arasında senin dahi asla kuramayacağın bağlantı hakkındaysa :w00t: yorum yapmama hakkımı kullanıyorum :wacko::unsure:-_-

not:beraatini talep etmişsin...ancak yukarda yaptığın açıklamalarda hafifletici hiçbir sebep bulamadığım gibi seni şööle bir beş sene kadarda rehabilitasyon terapisine almaya karar verdim..e..anca..itiraz istemem :P:lol::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani.. kurufasülye ile güzele olan yaklaşımınız arasında kurduğun bağ gerçekten gözlerimi yaşarttı :ermm::blink::lol:

ve bu bağdan...mum ışıklı romantizm konusuna zıplayışın..ve bu iki konu arasında senin dahi asla kuramayacağın bağlantı hakkındaysa :w00t: yorum yapmama hakkımı kullanıyorum :wacko::unsure:-_-

not:beraatini talep etmişsin...ancak yukarda yaptığın açıklamalarda hafifletici hiçbir sebep bulamadığım gibi seni şööle bir beş sene kadarda rehabilitasyon terapisine almaya karar verdim..e..anca..itiraz istemem :P:lol::D

dediğim gibi fasulye den de benzetme yaptırdın ya ,sen yap bakalım fasulyenden bir benzetme bakalım ne çıkacak çünkü fasulyenden bir benzetme yapmak inanki zor oluyor :) keşke temayı daha iyi bir şey seçyemişsin ne yapalım eldekilerle anca bu çıkıyor zıplama konusuysa dikatini çekerim bak paragraf başı yapmışım ve tekrar yaızyorum romantikleşmek için mum ışığına ihtiyaç yoktur sevdiğimizin gözlerine bakmamız yeterlidir ve görmek istediğimiz şeyse imzamdaki resmimde yazıyor

not : raporum var karışmam terapi iflah etmez beni artık :P:D

böyle giderse ben kazakistana göçecem nasılsa 10 yılda bir af çıkıyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dediğim gibi fasulye den de benzetme yaptırdın ya ,sen yap bakalım fasulyenden bir benzetme bakalım ne çıkacak çünkü fasulyenden bir benzetme yapmak inanki zor oluyor :) keşke temayı daha iyi bir şey seçyemişsin ne yapalım eldekilerle anca bu çıkıyor zıplama konusuysa dikatini çekerim bak paragraf başı yapmışım ve tekrar yaızyorum romantikleşmek için mum ışığına ihtiyaç yoktur sevdiğimizin gözlerine bakmamız yeterlidir ve görmek istediğimiz şeyse imzamdaki resmimde yazıyor

not : raporum var karışmam terapi iflah etmez beni artık :P:D

böyle giderse ben kazakistana göçecem nasılsa 10 yılda bir af çıkıyor

yaw..bu temayı sen seçtin, ben değil :blink:

alakasız mevzuuya zıplama hadisesinde ise dimek paragraf başı yapmıştın ha :w00t: hay Allah, gözümden kaçmış :wassat: bu herşeyi açıklıyor oysa ki:grin:

bu arada avatarın çok sevimli :clover: ...canım süreklide yüklenilmez ki bi insana...arada bi nefes aldırcaksın..işkenceyi uzatmak için yaşatmak gerek di mi? :w00t:

rapor ne üzerineydi kardeş? :unsure: tam açıklıyıcı olmamışta... :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadınları anlamak mümkün mü?

Öperseniz beyfendi değilsinizdir, öpmezseniz adam değilsiniz.

İltifat edersiniz yalan der, etmezseniz bırakır gider.

Her isteğine evet derseniz karaktersiz olursunuz, karşı çıkarsanız anlayışsız.

Çok yanına giderseniz usandım der, az giderseniz küser.

İyi giyinirseniz çapkınsın der, dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.

Kıskanırsınız huyun kötü der, kıskanmazsınız sevmiyorsun der.

Siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar, kendisi bir saat gecikirse bunda ne var der.

Arkadaşınızla buluşursunuz adı ihmal olur, o buluşur "Bizim kızlar" olur.

Siz başka kadına bakacak olsanız gözleriniz oyulur, başka bir adam ona baktığında adı hayranlık konur.

Konuştuğunuz anda dinlemenizi ister, dinlediğiniz anda "Neden konuşmuyorsun?" der

Kısacası... Sade ama çok karışık. Çok güzelse nadiren sadıktır, Çok sadıksa da nadiren güzel...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hissediyor anlıyor fakat anlatamıyoruz :üstüneydi canım :blushing:

bu kızların hepsi zalim canım :D en zayıf anda adamı çarpıveriyorlar çok ayıp işkence falan

hımmm peki.. -_- valla dooru diyosun..sadist olurlar biraz..amman dikkat :lol:

Kadınları anlamak mümkün mü?

Öperseniz beyfendi değilsinizdir, öpmezseniz adam değilsiniz.

İltifat edersiniz yalan der, etmezseniz bırakır gider.

Her isteğine evet derseniz karaktersiz olursunuz, karşı çıkarsanız anlayışsız.

Çok yanına giderseniz usandım der, az giderseniz küser.

İyi giyinirseniz çapkınsın der, dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.

Kıskanırsınız huyun kötü der, kıskanmazsınız sevmiyorsun der.

Siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar, kendisi bir saat gecikirse bunda ne var der.

Arkadaşınızla buluşursunuz adı ihmal olur, o buluşur "Bizim kızlar" olur.

Siz başka kadına bakacak olsanız gözleriniz oyulur, başka bir adam ona baktığında adı hayranlık konur.

Konuştuğunuz anda dinlemenizi ister, dinlediğiniz anda "Neden konuşmuyorsun?" der

Kısacası... Sade ama çok karışık. Çok güzelse nadiren sadıktır, Çok sadıksa da nadiren güzel...

yani şimdi Sayman'ın gözüyle bakarsak..haksız mı?..bu kadın milletini anlamak sahiden zor...çelişkili mahlukatlarız vesselam :lol: ...ananemin tabiriyle ; "bir şele..bir bele..!!!" :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Size katilmamaktayim cunku ben bir sorun olunca direcman konulun kapatilmasindan yanayimdir...

Bunu uzatip lastik yapanda genelde erkekelerdir....

Bende tam bunu söylicektim aslında...

Seni anlayamamamın en bariz nedeni de sanırım bu zaten...

Diğer Bayanlardan farklısın...

Hemde Çooook...

Ve bende konuşmaktan yanaydım aslında...

Neyse...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gENELde olaylari buyutmeyen biriyim ve genelde klasik kadin portresinede sadik kalmam bu nedenden dolayi...

Bir film vardi isledin mi?

Kadinlar ne ister diye?

Mell Gibson'un bas rolunu oynadigi,adam kadinlarin beyninden geceni okuyordu...

O filmi izledigimde ben bunu istemezdim dedim

cunku kadinlar erkeklerden cok kendi cinsleri hakkinda konusurlar..

Bana, olayları büyütmemekten ziyade "Umursamaz"mışsın gibi geliyor ama...

O filmi izledim, ve sırf seni anlamak için öyle bir yeteneğe sahip olmak isterdim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
Bu arada arkadaşın kısmen doğru söylemiş...zaman zaman kendimizi anlayamadığımız zamanlar olur...ama bu erkeklerde de böyledir...insana has bi durum yani... ;)

çok doğru diloş -_-

şu aralar ben boyleyim kendimi hiç anlayamıyorum ........ :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BUrdaki mavi gozlu dev Nazim Hikmettir...

ONU terkeden karisina yazmistir...

Benim en beyendigipm siir de bu

sozleri okadar guzel ki

ezbere bilirim...

O kimseyi asip kesmek istememistir.....

AKSINE BU OLAYDAN SONRA onu taniyanlar bilirki Nazim

kadinlara daha da yaklasmis,ve cok kadini sevmis....

Rusyaya gitmeden once Feraye varmis....

Ki Ferayeye mektuplari okursaniz cok beyenceginizede eminim...

Cok duygu yuklu....

Hayatta en çok hayıflandığım şey,

Can Yücel'i çok sevip okumama rağmen,

Nazım Hikmet'i okumamamdır...

Benim için büyük eksiklik,

Ve bunu hep hissedeceğim galiba...

Ancak mutlaka en kısa zamanda alıp okuyacağım...

İzmir/Kemer Altı'nda, eski bir kitapçıda,

Yıllanmış kitaplarını gördüm...

Hepsini alacağım... :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Dünyayı erkekler yönetiyo,

Erkekleri kadınlar...

Erkekler, binlerce yıl kafalarını İnsanları Yönetmeye ve Güce çalıştırmışlar ve bu yüzden bu unsurlara hakim olmuşlar.

Kadınlar, binlerce yıl kafalarını Erkekleri Yönetmeye çalıştırmışlar ve bu yüzden erkeklere hakim olmuşlar.

Olay bundan ibaret.

Erkeklerin çabuk çözülebillmesinin nedeni de bu. Erkekler hakimiyetlerini sergilemekten hoşlanılar. yani hakimiyet alametlerini. kıza sevgisiyle hükmedebileceğine inanıyosa erkek sevgisini açıkça gösterir ama işe yaramıcanı düşünüyosa sevgisini saklar. erkek bi kıza hangi şekilde yaklaşıyosa, o şekli hakimiyet unsuru olarak görüyodur. mesela kız çiçeğe karşı hassas mı, her şeyde içek alır. onun kılıc olur yani o, silahı olur...

Ama kızlar bu silahın belli edilmesinin hakimiyet demek olmadığını bilirler. her zaman gizli tutarlar şifrelerini. hiç bi enigma çözemez onları. ben bile çözemem :). kafalarının içinde kırk tilki dolaşır ve kırkınında kuyruğu birbirine değmez. ama çok açık olan şey, kadınlar binlerce yıldır erkekleri yönetmek için kafalarını çalıştırmışlar ve erkeklerin tüm şifrelerini çözmüşler. işte ben kadınların bunu yaptığını anlamayan erkek atalarımıza bu yüzden çok kızıyorum. kafaları basmamış bi türlü.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dünyayı erkekler yönetiyo,

Erkekleri kadınlar...

Erkekler, binlerce yıl kafalarını İnsanları Yönetmeye ve Güce çalıştırmışlar ve bu yüzden bu unsurlara hakim olmuşlar.

Kadınlar, binlerce yıl kafalarını Erkekleri Yönetmeye çalıştırmışlar ve bu yüzden erkeklere hakim olmuşlar.

Olay bundan ibaret.

Erkeklerin çabuk çözülebillmesinin nedeni de bu. Erkekler hakimiyetlerini sergilemekten hoşlanılar. yani hakimiyet alametlerini. kıza sevgisiyle hükmedebileceğine inanıyosa erkek sevgisini açıkça gösterir ama işe yaramıcanı düşünüyosa sevgisini saklar. erkek bi kıza hangi şekilde yaklaşıyosa, o şekli hakimiyet unsuru olarak görüyodur. mesela kız çiçeğe karşı hassas mı, her şeyde içek alır. onun kılıc olur yani o, silahı olur...

Ama kızlar bu silahın belli edilmesinin hakimiyet demek olmadığını bilirler. her zaman gizli tutarlar şifrelerini. hiç bi enigma çözemez onları. ben bile çözemem :). kafalarının içinde kırk tilki dolaşır ve kırkınında kuyruğu birbirine değmez. ama çok açık olan şey, kadınlar binlerce yıldır erkekleri yönetmek için kafalarını çalıştırmışlar ve erkeklerin tüm şifrelerini çözmüşler. işte ben kadınların bunu yaptığını anlamayan erkek atalarımıza bu yüzden çok kızıyorum. kafaları basmamış bi türlü.

selam..konu ney tam olarak bilmiyorum ama..mevzu belliki kadın erkek muhabbeti..yumurtamı tavuktan..tavukmu yumurtadan..ama emin olduğum bir konu varki..şimdiki aklımla..kadınlar mazoşist..çoğu zaman yakındıkları şeye tapındıklarını gördüm....geçmişte yine konusu olmuştu..forumda bi yazı yazmıştım..aşağıda alıntı olarak koydum..bu benim bakış açım tabi..bilimsel yönleride yok değil hani..daha bi çok eklemeler de yapabilirim ..uzatmak istemiyorum..bazı şeyleri kabullenmek lazım..mesela kadınları.. :w00t:

..:derki; her kadın bir erkeğin altında ezilmek ister.genel anlam da erkeğinin gücünü hissetmek ister. gerçi hiç bir zaman kavrayamazlar ya o da ayrı dava.kadının edilgenliği, erkeğin se etkenliği doğalarından gelen birşey.bilirmisin erkeği seçen biryerde kadındır.diğer canlılar alemine baktığında da bunu görürsün.bir çok erkek aslan arasında dişi aslan en güçlü ve en yırtıcısını seçer.sonuçta seçer.kadının kokusu bile erkeği harekete geçirir.erkeğin, dişi karşısındaki zayıf halidir.ve bayanlar bunu öyle güzel kullanır ki.üremeye bile baksana hareketli olan sperm dir ve kendi arasında savaşanda..dişi yumurtası ise durağan..ve yine en güçlü yada hızlı sperm kazanır..

kadının durağanlığı,erkeğin hareketliliği karşısında bir avantajdır.iç güdüsel olrak erkeğin kadın karşısındaki zaafiyeti (açlığı) çoğu zaman felaketi olmuştur.. kısacası erkeklerin kendilerini kontrol edemedikleri ortamlarda kadın çok tehlikelidir..

düşünsene havva ana bile yasak elmayı adem baba ya yedirtip cennetten kovdurmuş.. :stuart:

ama ben yine de kadınları severim.felsefede de geçer ya zıtlıkların birlik ilkesi.kadın olmasa idi biz erkekler kendimizi nasıl var ederdik...gerçi dini anlamda biz kadınları erkeğin sol kaburga kemiğinden yarattık der ama. neysee... kadınlara sorsan..ellerinin artığıyız.. :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.