Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GİDİOOOMM

mugmuge

Önerilen İletiler

cokteşekkurederımm :clover: İNŞALLAH..ilkdefa yurtdışına cıkıcam..inşallah hayırlısıyla gider gelirim..yurtdışı deneyimi olan forum arkadaslarımdan da fikir yardımı bekliorum..mesela yurtta kalmak mı aile yanımı daha iyi..bu konuları google dan arastırdım.bikaç eğitim danışmanlığına başvurdum..tabi onlar fikir verirken kendi şirketlerini de düşünüolar......düşündüm ki forumarkadaşlarım arasında bu gibi konularda deneyimi olan forumdaşlar deneyimlerini bilgilerini paylaşsalar ne iyi olur :lol::sweatingbullets:;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cambridge i dusunuorum..dilokuluna kararveremiorum..hepsi birbiriyle yarışıo..birediğer merakettiğim sey konaklama..aile yanı mı yurt mu..bilmeyince insan koyu oluyor..kaygılıyım yanı..bu başlıgı acmamın nedeni birazolsun bilen arkadaslarımdan bilgilenmek..birazolsun kaygımı azaltmak ve cabuk kararvermek..kimse ilgilenmedi baslık havada kaldı..belki de farkedilmedi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cambridge i dusunuorum..dilokuluna kararveremiorum..hepsi birbiriyle yarışıo..birediğer merakettiğim sey konaklama..aile yanı mı yurt mu..bilmeyince insan koyu oluyor..kaygılıyım yanı..bu başlıgı acmamın nedeni birazolsun bilen arkadaslarımdan bilgilenmek..birazolsun kaygımı azaltmak ve cabuk kararvermek..kimse ilgilenmedi baslık havada kaldı..belki de farkedilmedi..

bilemem bilseydim bi şeyler solerdim :(

ilgilenen arkadaşlar olur ama hemen olacağını sanmıyorum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bu baslığı açalı bir hafta olmuştur........ ......... :angry: baktımbaktım akılverenim yokk :angry: ensonunda ben aklımı almışım dedim :innocent: ne diye actım bu tompiki dedim :sweatingbullets: kızdımkendıme yaww :chris: otur ewinde :chris:hem nediye elalemin ülkesini zenginediyon da dedim :chris: adamlar dillerini satıyorlar ya..hemmde nasıl...... :angry: gelgorki bizim burda ekmek aslanın miidesinde..git..erken kalkan yolalır cabuk git gel dedim ;) kendıkendıme B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu topiği okuyunca pazar mazar demedim arkadaşlarımı aradım

çünkü benim bi tecrübem yok ne yalan söyliim

arkadaşlarım ve abim(ki tecrübelidir) diyorlar ki::::

aile yanında kalanlar çok rahat etmişler ama hemen tümü dışlandıklarını hisetmişler, yani çoğu yemekler dışında ev sahipleriyle sohbet vs etmediklerini, odalarında kitap okuyarak zaman geçirdiklerini söölüyolar.

Dolayısyla pratiklerini geliştirmelerine pek faydası olmamış. Yurt, kamp, hostel vs.de kalanlar ise pratiklerini geliştirme konusunda memnun çok kalmışlar ve güzel zaman geçirdiklerini söylüyorlar, yani canları sıkılmamış. Sonuçta yurtta kalmak avantajlı gibi görünüyor ama sizi tanıyan biri olarak benim düşüncem şu: siz yurtta kalınca arkadaşlarla geçinemeyebilirsiniz ama evde kalınca o eve saygılı davranmanız gerektiğini bildiğinizden daha uyumlu olursunuz....uzattım yine... özelinize yazar gibi uzatttım... özür dilerim... bu topiği bizden başka kimsenin okumayacağını bildiğimden uzatttım okusa da banane zaten :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu topiği okuyunca pazar mazar demedim arkadaşlarımı aradım

çünkü benim bi tecrübem yok ne yalan söyliim

arkadaşlarım ve abim(ki tecrübelidir) diyorlar ki::::

aile yanında kalanlar çok rahat etmişler ama hemen tümü dışlandıklarını hisetmişler, yani çoğu yemekler dışında ev sahipleriyle sohbet vs etmediklerini, odalarında kitap okuyarak zaman geçirdiklerini söölüyolar.

Dolayısyla pratiklerini geliştirmelerine pek faydası olmamış. Yurt, kamp, hostel vs.de kalanlar ise pratiklerini geliştirme konusunda memnun çok kalmışlar ve güzel zaman geçirdiklerini söylüyorlar, yani canları sıkılmamış. Sonuçta yurtta kalmak avantajlı gibi görünüyor ama sizi tanıyan biri olarak benim düşüncem şu: siz yurtta kalınca arkadaşlarla geçinemeyebilirsiniz ama evde kalınca o eve saygılı davranmanız gerektiğini bildiğinizden daha uyumlu olursunuz....uzattım yine... özelinize yazar gibi uzatttım... özür dilerim... bu topiği bizden başka kimsenin okumayacağını bildiğimden uzatttım okusa da banane zaten :)

oleey olleeyy gecimsizim beeennn :) yıllardır dua ediodum ya deli doktoru oliyim ya da dedi oluyim diye.nooldum gecimsizoldum.ama ben büyüyünce dedi olmak istioduuuum :getlost::w00t: .....şaka bi yana,evet yurt dısına eğitime gidicem hayırlısıyla.b ilginiz için tesekkurediyorum. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

malta eğitim ve eğlenceyi birarada yaşamak isteyenler ve özellikle yazın gidenler için ideal..mugmuge ise akademik kariyer amaçlı gidio.ocak ayında gidiooooo............ilgilenen tüm arkadaslara teşekkurler. :clover:gerekli tüm bilgileri toplayarak kararverdim ve hersey kesinlesti. :clover: hoşçakalın arkadaslar ;):P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet, sagol arkadasım :clover: aile yanı ya da yurt ne olursa olsun mutlakansuit odada kalmamız tavsiye ediliyor........ingiliz dilini ogrenmek için ingiltere en ideali.aynı anda iki dil ogrenmek pek sağlıklı bir yöntem değil.mesela ben intermediate seviyesinde ingilizce biliyorum ama konusamıyorum.ama konusabilseydim ingilizce konusma pratiğimi hem geliştirmek hem deyeni bir dil ogrenmek için ana dili ing olmayan bir ulkeye giderdim.. :clover: herkes kültür şoku yaşanıyormuş gidince..bu nasıl bir kültür ki şok etsin,cok merakediorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...
evet, sagol arkadasım :clover: aile yanı ya da yurt ne olursa olsun mutlakansuit odada kalmamız tavsiye ediliyor........ingiliz dilini ogrenmek için ingiltere en ideali.aynı anda iki dil ogrenmek pek sağlıklı bir yöntem değil.mesela ben intermediate seviyesinde ingilizce biliyorum ama konusamıyorum.ama konusabilseydim ingilizce konusma pratiğimi hem geliştirmek hem deyeni bir dil ogrenmek için ana dili ing olmayan bir ulkeye giderdim.. :clover: herkes kültür şoku yaşanıyormuş gidince..bu nasıl bir kültür ki şok etsin,cok merakediorum..

hehhe evet aynen kutur saku doruu diosn kesinlikle ben suanda ozfordtaim we kesinle kultur soku war tamamen farkli yemekler insanlar yasanti yani dusun trafik bile ters yai adamlarim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.