Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Arnold Schwarzenegger, çukur olmayan ve mutlak kaosa neden olan 'çukur'u dolduruyor

AA19Ofb7.img?w=768&h=403&m=6

Arnold Schwarzenegger, Los Angeles'ta bir çukur değil de önemli bir servis hendeği olan bir çukuru doldurma görevini üstlendiğinde tam bir kaos yarattı.

"Rica ederim," dedi, elinde kürekle, insanlar kısa süre sonra pişman olacağı kullanışlı işine hayran kalarak arabayı sürerken.

75 yaşındaki adam, işe yarar kişinin kendisi tarafından, deliğe kesinlikle çimento doldururken günlük işini göstermek için yayınladığı bıkkın bir videonun yanı sıra, harekete geçmenin önemini de felsefe etti.

"Bugün, haftalardır arabaları ve bisikletleri mahveden bu dev çukura tüm mahalle üzüldükten sonra ben de ekibimle dışarı çıkıp tamir ettim" diye yazdı.

Görünüşe göre yerel halk da çukur taklidi yapan kişi tarafından gerçekten kandırılmış görünüyor, çünkü arabadan geçen bir gözlemci videoda ona teşekkür etti ve şöyle dedi: 'Bunu kendin yapmalısın. Bu çılgınca. Üç haftadır bu deliğin kapanmasını bekliyorum.”

Her zaman söylüyorum, şikayet etmeyelim, bu konuda bir şeyler yapalım. Buyrun,' Arnold paylaşımına devam etti.

AA19O8lY.img?w=768&h=433&m=6

AA19OdQS.img?w=768&h=433&m=6&x=427&y=163

Kaliforniya'nın 38. valisi ve Terminatör aktöründen bilgece sözler gibi görünebilirler, ta ki onun "çukur" düzeltmesinin yeniden kazılması gerekeceğini anlayana kadar.

Aslında, şirket tarafından gerçekleştirilen aktif işle ilgili SoCalGas tarafından kazılmış bir servis hendeğiydi.

Bir sözcü, "Bu konum bir çukur değil" dedi.

AA19OtZU.img?w=768&h=433&m=6

AA19OkDc.img?w=768&h=433&m=6

İşin Mayıs ayı sonuna kadar tamamlanmasını bekleyen SoCalGas tarafından bölgede gerçekleştirilen aktif, izin verilen işle ilgili bir hizmet çukuru.

"Şehir sokaklarını etkileyen benzer projelerde olduğu gibi, çalışmalar tamamlandıktan sonra SoCal Gas'ın bölgeyi onarması gerekecek."

Kaynak: Metro

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Şehir Belediyesi: Schwarzenegger bir çukuru değil, kamu hizmet kanalını onardı

LOS ANGELES (AP) - Arnold Schwarzenegger'in geçtiğimiz günlerde Los Angeles mahallesindeki bir sokakta doldurduğunu söylediği "dev çukur", şehre göre aslında kamu hizmetleri için kazılmış bir hendekti.

AA19SjnM.img?w=768&h=512&m=6

Los Angeles Bayındırlık Bakanlığı yaptığı açıklamada, Southern California Gas Co.'nun hendeği kalıcı bir yüzeyle değiştirilecek olan geçici asfaltla kapladığını söyledi.

Açıklamada, "Gaz Şirketi'ne konuyu ve kalıcı kaplama inşa edilene kadar saha kaplamasını koruma ihtiyacını bildirdik" denildi.

Aylarca süren şiddetli yağmurlar, yolları birçok yolcu için lastik patlatan İsviçre peynirine çevirdikten sonra, kendisinin ve ekibinin bir sokaktaki bir çukuru asfalt yamayla doldurduğu bir videosunu yayınladığında büyük ilgi gördü.

Twitter'da "Bugün, haftalardır arabaları ve bisikletleri mahveden bu dev çukur nedeniyle tüm mahalle üzüldükten sonra, ekibimle dışarı çıktım ve sorunu çözdüm" diye yazdı. “Her zaman söylüyorum, şikayet etmeyelim, bu konuda bir şeyler yapalım. Hadi bakalım."

Yoldan geçen bir sürücü, başka bir küçük boşluğu da dolduran oyuncuya teşekkür etmek için durdu.

SoCal Gas yaptığı açıklamada, oradaki bir boru hattı sisteminin yenilenmesinin 26 Ocak'ta tamamlandığını, ancak yağmurun genellikle yaklaşık 30 gün içinde yapılan kalıcı asfaltlamayı geciktirdiğini söyledi. Yardımcı programın ekipleri, Schwarzenegger'in videosunu yayınlamasından bir gün sonra Çarşamba günü siteye geri döndü ve tamamladığı yamayı daha güçlü hale getirmek için düzleştirdi. Salı günü sitenin kalıcı kaldırımını bitirmeyi bekliyor.

AA19SgCF.img?w=768&h=512&m=6

"Takım çalışması. Bunu hızlandırmaya yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum ve ekibime düzeltmemi hızlandırdıkları için teşekkürler, ”diyor eski vali Cuma günü tweet attı.

Kaynak: AP The Associated Press

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.