Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Deri Mini Etek Giyen Yıldızlar

AASWyk8.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Miley Cyrus

AASWtgX.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Kendall Jenner

AASWyko.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Emily Ratajkowski

AASWEZK.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Selena Gomez

AASWH0Y.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Heidi Klum

AASWyks.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Rihanna

AASWH10.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Bella Haddid

AASWykz.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Selena Gomez

AASWM80.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Khloe Kardashian

AASWCIf.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Adriana Lima

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Martha Stewart 35 Yılı Aşan Kuaförünün 'Muhteşem Saç Kesimini' Ortaya Çıkardı

AAT1s5v.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Martha Stewart güzel bir saç günü geçiriyor.

80 yaşındaki Martha Stewart Living patronu, geçtiğimiz günlerde Los Angeles'a yaptığı bir geziden birlikte döndüğü uzun zamandır kuaförü Frederic Fekkai'yi överken, Cuma günü Instagram'da yeni pirzolasını sergiledi.

"@fredericfekkai otuz beş yıldan fazla bir süredir saçlarımı kesiyor," yazısıyla paylaştı. "Ayrıca eski bir arkadaş, iş arkadaşı (tahtama oturdu) ve yakın zamanda Los Angeles'tan bir uçak gezisinde geçmişi yeniden ziyaret etme fırsatımız oldu."

"Beni, harika vakit geçirdiğimiz @themarkhotelny'deki hareketli kuaförüne davet etti ve Frederic'ten muhteşem bir saç kesimi daha yaptırdım! Not: Maskemi sırf bu fotoğraflar için çıkardım!!!!!!!!!!" Stewart ekledi.

Bitmiş ürün, onun tanınabilir altın sarısı bobunun şişirilmiş dokulu bir versiyonuydu.

Kaynak: People

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Dakota Johnson Tehlikeli Derecede Kısa Kırmızı Mini Elbiseyle Uzun Bacaklarını Sergiliyor

Dakota Johnson, bu hafta The Late Late Show'da o kadar kısa kırmızı bir Magda Butrym mini elbise giyerek göründü ki Johnson, otururken biraz endişelendi.

James Corden fark etti ve kamerada Johnson'a biraz garip bir değiş tokuşta ceketini teklif etti.

Ancak Johnson, komedi becerilerini sergileyerek sonunda bunu bir şakaya dönüştürmeyi başardı.

Dakota Johnson, bu hafta The Late Late Show'da o kadar kısa kırmızı bir Magda Butrym mini elbise giyerek göründü ki Johnson, otururken biraz endişelendi. James Corden fark etti ve kamerada Johnson'a biraz garip bir değiş tokuşta ceketini teklif etti. Johnson, komedi becerilerini sergileyerek sonunda bunu bir şakaya dönüştürmeyi başardı.

"İyi misin?" Corden otururken sordu.

"Numara!" diye bağırdı, elleriyle bacaklarını kapatarak.

"İyi misin? Endişeli misin? Bence sorun değil. Her şey yolunda mı? Ceketimi ister misin?" diye sordu Corden.

"Numara. Ben iyiyim," dedi Johnson. "Kimsenin görmediği bir şey değil."

AASYuuL.img?w=768&h=1152&m=6&x=361&y=243

Johnson kısa süre önce ELLE UK ile 32 yaşında genç olmasına rağmen hem yaşlı hem de genç hissettiğinden bahsettiği bir röportaj yaptı. “Hem 48 hem de 26 hissediyorum” dedi. "Hayatımda çok şey yaşadım. Gerçekten genç bir sürü hayatım oldu, bu yüzden sanırım daha yaşlı hissediyorum.”

Kişisel tarzıyla, halka açık yerlerde hala kendisi gibi hissettiren kıyafetler giymeye özen gösterdiğini de sözlerine ekledi. "Dünyaya çıkmak, saç ve makyaj yapmak ve belli bir şekilde görünmek için bir kıyafet giymek, süper sarsıcı" dedi. "Yani kendimi içinde hissettiğim kıyafetleri giymek hayati önem taşıyor. Tamam gibi hissediyorum, bu benim bir versiyonum.”

Kaynak: Women's Health

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.