Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

*****Günlük*****

siyahx

Önerilen İletiler

yok be nerdeee pazartesi gelirler onlar inatçıdırlar topiclere bak aşağılarda kankilrin malikenesi var orayı biraz oku anlarsın nasıl inatcı olduklarını :P:lol:

hımm bi bakayım ikimiz yanlızız galiba ha ne dersin ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw günlüğüm benim kusura bakma dün akşam seni yazmayı unuttum :D kusura bakma valla söz bidaha olmaz :P zaten dün kayda değer pek bişey olmadı bütün gün yatıp foruma girdim başkada bişey yapmadım sana söz bugün sana malzeme çıkaracak bişeyler yapacam ;):lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw günlüğüm benim kusura bakma dün akşam seni yazmayı unuttum :D kusura bakma valla söz bidaha olmaz :P zaten dün kayda değer pek bişey olmadı bütün gün yatıp foruma girdim başkada bişey yapmadım sana söz bugün sana malzeme çıkaracak bişeyler yapacam ;):lol:

hadi bakalım ;):P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sewgili gunluk bugun paso ders çalıştım ha bide iftar için pide almaya gittiğimde

1 km kuyruğu gorduğum anda ne yapacağımı şaşırmış bi şekide sağa sola koşuşturdum ama son dakka golu ile iftara yetiştirdim fırın sahibi az pide çıkarıyor burdan yetkililere duyurulrrr(falan demişimm)

neyse benim çok uykum var bugun biraz dersler eç bitti sevili arkadaşım siyahx i de kaçırdım zaten onada çok selemlar

tabi adını yazmay az söylemeyi daha beceremediğim :sweatingbullets: arkadaşım egzooist egzoist olmadı egzorisist te de çok selamalar ve acaba bu ismi bulmakta zorlanmış mı acaba

kamoyu cevap bekliyor ona göre :stuart:;):D

hamınıza iyi geceler

bi daha nezaman görüşürüz bende bilmiyorum neyse fazla kafa şişirmeyelim :zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.