Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

..vahh....vahh..!

figgaro

Önerilen İletiler

Maykıl Ceksın

Ünlü bir isim şahsı adına konuşmak bana düşmez ama hakkında çıkan asılsız iddialara burdan cevap vermek belkide en sağlamı olacak,gördüğüm kadarıyla büyük bir hayran kitlesi var (nereden gördün uleynnn derseniz kalp gözüm açık) evet Maykıl yapmaz öyle şey delil mi istiyorsunuz delile ne hacet bakıp yaptıysa ölümü öpün eger böyle bişey varsa su tuşlardan sizlere hayata dair şeyler yazmak nasip olmasın dibim düşsün gerekirse...Bunca delili yetmez mi?

Biz niye büyüdük yaw ben niye büyüdüm... :(

sands...selam...

maykıl ceksın semem..bise Tina Törnır dan bahset sene..VALLA ET..bekliyom..çucuk gibi..büyümek mii..evet yer yer büyüyen taraflarım oluyoo..küçülen de..herkeste de öle mi sence sands..biss hormonlu ergenlermiyis..Allam yine çıldırıklığın en ayyukuna çıktım..sapanla vurun, düşürün benii..hadiii sand+s...... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 583
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Tina törnır eskilerin deyimiyle ''kara bacı'' racism cıktıgından bu yana tabi böyle tabirler pek kullanılmıyor ama kendileri hakkında birşeyler söylemem konusunda yapılan ısrarlara kayıtsız hatta şartsız kalmam tam anlamıyla kayıtsız ve şartsız kalmam imkansız.Sordum sarı çiçeğe niçin benzin sarıdır

Çiçek eydür derviş baba ölüm bize yakındır dizeleriyle hayat buldu belkide Yunus misali aktı kalbimize evet oda büyüdü neden büyüdü bizde bilmiyoruz hatta büyümekle kalmadı bir agac misali meyve verdi su aleme.Saygılar tina seni seven forum üyeleri adına Sir alex ferguson.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tina törnır eskilerin deyimiyle ''kara bacı'' racism cıktıgından bu yana tabi böyle tabirler pek kullanılmıyor ama kendileri hakkında birşeyler söylemem konusunda yapılan ısrarlara kayıtsız hatta şartsız kalmam tam anlamıyla kayıtsız ve şartsız kalmam imkansız.Sordum sarı çiçeğe niçin benzin sarıdır

Çiçek eydür derviş baba ölüm bize yakındır dizeleriyle hayat buldu belkide Yunus misali aktı kalbimize evet oda büyüdü neden büyüdü bizde bilmiyoruz hatta büyümekle kalmadı bir agac misali meyve verdi su aleme.Saygılar tina seni seven forum üyeleri adına Sir alex ferguson.

sands..heryerdesin..çok serisin..arada motoruda soğutmak lazım.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SİSTEM FİLOZOFÇUKLUĞU...

sevişme öncesi hırçınlığının tendeki depreşikliği gibi..doktrinsel açıklamalar..kapalı gözle dilde şakırdayan sözcükler..konuş bakalım..nasıl olsa var seninde yerine düşünen..eylemlerinde yol çizen..bir girilmişliğin çıkılamama hali gibi..kendini özgür sanan tutsak..

--medeniyetin tek dişi kalmış canavarlığın mı yoksam Rousseau2 yu söyleten...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SİSTEM FİLOZOFÇUKLUĞU...

sevişme öncesi hırçınlığının tendeki depreşikliği gibi..doktrinsel açıklamalar..kapalı gözle dilde şakırdayan sözcükler..konuş bakalım..nasıl olsa var seninde yerine düşünen..eylemlerinde yol çizen..bir girilmişliğin çıkılamama hali gibi..kendini özgür sanan tutsak..kıprama dahada batarsın..zemin bataklık..

--medeniyetin tek dişi kalmış canavarlığın mı yoksa Rousseau' yu söyleten... "uygarlık geriliktir" ..ahh gecenin ışıltısı altında tılsımını kaybetmiş bedbaht..köpürdet ağzını..sanmam ben sara lı olduğunu..hadiii..hadii titresin sesteki tını..dilimiz şakırdasın..eteğimizdeki zillerde..dökülsün taşlar..arkamızdan anamız mı ağlar..pehhh..!!

beş ton cevizin satılmışlığının günlük kaarı..iki ev bir villa ya satışta aracılık etmenin komisyonunun atılmışlığıyla cebe..heheyt..bu gün kü görevim tamamlanmıştır en hakkını verircesine..yıldızlı aferim aldım..şimdi dalarım semaya..elimde demli çayımla..denizin iniltisini dinlerim..çakıl taşlarının dalgaları avuntusunu..kıyıya vurmuş ölü bir balığın gözlerindeki çaresizliği görürüm..kaçırırım gözlerimi..insansı bir utanç sarar bedenimi..

hadii.. patlayan silah sonrası sonu gelmez start koşucuları..beni geçen ardımda kalan..herkeze ölü bir balığın gözleriyle selam.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sands..heryerdesin..çok serisin..arada motoruda soğutmak lazım.. ;)

evet espri yetenegin hızla gelişiyor.Nihayetinde gelişme hep bir akreditasyon çerçevesinde olmalı hakkel yakın ilmen zahir olmak istememek gibi birşey bu.Ahu vah lar çercevesinde kıskanclık krizlerinde bunama misali sadece tepki verememenin daha dogrusu kayda deger bir etki bırakamamanın izi.Belki içindeki sızı.Santa Cruz unda dediği gibi ''Bismillahirahmanirrahim''...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tanrının kurnaz ama aptal çocukları..

rengi solmuş bir gecenin..işte soluksuz yüzüyle gelen ben..yine benn..********* bir dramın..yada içler ürperten bir ironinin son perdesinde..adını sen koy kumpanyanın..koydur yada..ben kendi adımı bile unuttum..dokunsalar bin parçayım..ararsalar eğer meydanlara saçılmış bin parça..ayaklarım göğe başım yere bakar..bıyıklarımda tütün kokusu..son yazdığım şiirin ellerimde kalmış mürekkebi kalemin..

--bir atmacayı havlatasım var bu gün..bir kediyi gıdaklatasım..bir köpeği pilot..bir insanı kendi yazgısında boğuluşunu izleyesim..

--hedonist söylemlerin çok uzağında..en ırağında sevincin..ahh ülkeler kıskandıran Agarta..kendini nerelere hapsettin..bir taş atasım var kuyuya..düşen taşı izler iken de şu söylem..

---kurnazlığın olduğu yerde olmaz samimiyet..konuşurken kaçırıyorsan gözlerini ve gözlerinde yoksa kahkahası gülüşünün..gülme..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet espri yetenegin hızla gelişiyor.Nihayetinde gelişme hep bir akreditasyon çerçevesinde olmalı hakkel yakın ilmen zahir olmak istememek gibi birşey bu.Ahu vah lar çercevesinde kıskanclık krizlerinde bunama misali sadece tepki verememenin daha dogrusu kayda deger bir etki bırakamamanın izi.Belki içindeki sızı.Santa Cruz unda dediği gibi ''Bismillahirahmanirrahim''...

:lol::lol:

Tanrının kurnaz ama aptal çocukları..

---kurnazlığın olduğu yerde olmaz samimiyet..konuşurken kaçırıyorsan gözlerini ve gözlerinde yoksa kahkahası gülüşünün..gülme..

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yoğun bir iş günündeyim..kendimi istemsizcede olsa foruma..vah vah a attım..bu topiği ilk açtığım günü hatırlıyorumda..üff üfff ne sular akmış köprünün altından..kendimle yaptığım bir düet gibi bu topic..yer yer bazı arkadaşlar kızdıda bana..figgaro hep konuşan dinlemeyensin diye.. :) ..öylee..en azından dırdırım kendi başımı şişirsin..hee..müstahak bana..hem kim katlanır ki bana..gözleri kutuplardayken sahra çöllerinden canı hurma çeken.. B) ..neyse eski bir şiirimi bırakıp kaçam..tembelleştimde bu günlerde.. :)

KADINIM AMA / seni seni..

eee nolucak şimdi..

gönderdiğin şiirlerle

70 lik bir rakının üstümde yarattığı mayışma sonrası kendime mi gelmeliyim..

yoksa birbirimizde birbirimizi mi buluyoruz..bulacağız..bulduk mu..

ne anlatayım sana..

ben bir Ömer Hayyam ım..sende biricik aşkım..Cihan ım..mı..

eee nolucak şimdi..

yaşamalımıyız tüketmeden..üstünemi titremeliyiz birbirimizin..

geçmiş yaralarımızı mı onaracağız..

yoksa bit mi ayıtlıcaz tenlerimizde..

nolucak şimdi..en kayıp ben-imi en bulunmuş mu yapıcan..

yoksa kayıp şehir atlantiste balayı planları mı..

hadisene söylesene..esas duruşta elde selpağın..

gözyaşlarımı mı silicen..

niye sorarsın sorular..

meal abidesi mi silüetim..yıktığın heykelleri bendemi tanrı kral yapıcan..

toz pembe bulutları mı keşfettin..emekleyelim diye üstünde..

yok yok..sen bir cizvit rahibesisin..cennetin anahtarları cebinde..

baştan söylesene..ne kadar ilgilensem senle..ne kadar verirsin cennetten bana arsa..

istersen kat karşılığıda anlaşırız seninle..

şöyle süt akan ırmak manzaralı..

sahi oturduğum dairenin alt katınıda verelimi kiraya hurilere..

kötü bi niyetim yok canım..maksat kalmasınlar sokakta..

söyle..gönderdiğin şiirler düşüncelerine kanser girmişe iyi gelir mi..

soğuk almış bir günümde çorbama limon..

ağrıyan başıma aspirin..

tavuklarım yumurtlamama grevine kalkıştığında..

olduracakmısın follukta yumurta..

söyle..önce düşüncelerini sonrada seni mi sahiplenmeliyim..

bilmem ki ben sahiplenmeyi..

mahallenin tüm bitirimleri giyer benim giyisileri..

giden de bir daha gelmez..

anlıyormusun..

benim para kasamda sokakta..şifresini sabah beş çöpçüsü bilir..

az yalvarmadım ona..sigara parasına..

eee nolucak şimdi..gönderdiğin şiirler şimdilik zulamda..

savunmak için kendimi en masumun atacağı ilk taşta..

duyurmak için meydanlara sesimi..

olmadığımı..

bir gönül hırsızı...

--figgaro--

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

birşeylerin zararlarından kurtulmak istiyorsan önce faydalarından kurtulmalısın.....

etrafında birilerinin hep fazla olduğunu düşünürmüş yalnız kişi...kim değilki yalnız...ölüm ve doğum yalnızdır...çift ruhlu kim vardır ki..yada çift bedenli...çoğalmak paylaşmakla olur...kendince düşünen kendi kadardır...yüklenilen replik baş oyuncu yapar kişiyi...yüklenilmeden replik iyi düşünülmeli..

***insan değerlidir ama bir o kadarda önemsiz...insan değerlidir..çünkü bir ölümlüdür ve bir daha varolmayacaktır...bir o kadarda önemsizdir ki kendisi gibi yüzbinlercesi vardır...yok kendini farklılaştırma çabası...çabanın farklılaştırılma hali bile...insansılıktır.. :) ...

gülün..gülün..kalkın oynayın..bir şeker verin çocuğa..bir yaşlıya seviyorum deyin ,seni..çıkın..çıkın..dışarı..alın bir nefes..bir ağaca yaslayın sırtınızı..okşayın bir kaplumbağanın kabuğunu...kopartmadan koklayın bir çiçeği...barışın tüm yaşanmışlığınızla...dönüp bide kendinize sırıtın...yalnızlığınıza...sevgi seline atılasıcalar sizi.... :)

--alıntı..vahh vahh(2006)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BİR GÜNAHKARIN SERZENİŞİ.....ağıtı da....

evet..ağızımda tadı alkolün..baktığımı beş görüyor olmamın..kalbimde acısı sevdanın..keşke yuvarlak bir masa etrafında..bakaraktan gözler içre..sesin titremsi halini duyarak..yoksa duymayarakmı..değil bana göre..ekran kumkumaları..aldatmacası olmamalı..insan ağlarda..yaşayamadıklarına mı..ah..ahhh...çeker sanki toprak beni..sanki giderecektir bin yıllık hasretini...

özür diliyorum..anlatmaktan kendimi..tanıtmaktan..sevdalarımdan..ve biricik aşkımdan..göremediğim..ve dokunamadığım..et beni bir hiç..döndür beni nihilizm çarkında..nolur...dayanamıyorum...artık bakamıyorum bile ..bir dişiye..işte...ama..ama..işte..

sanki bir haham..vaaz verir içimde..döndürmek ister gibi doğru yola..sanki İsa yı öldüren üçüncü hamle..mızrağın acısı sızılar yüreğimde..bir zerdüşt yatar gibi içimde..çöreklenmiş ve bin yıl geçmiş..kıpkırmızı gözlerim..

hipatya ya ağladım bu gün..monte kristo ya..ve sana ..ve kardeşine..ama ağlayamadım kendime..

yazıklar olsun..yaşadıklarımın bende uyandırdıklarına..şu yaşamdaki duruşuma..iş yerindeki başarıma..annemin beni sevişine..dostlarımın yad edişine..eski sevgililerime..hala beni arıyor oluşlarına..yolda görünce selam veriyor oluşları..artılar eksiler..sanat ve edebiyat..ve varoluşun iştahlı çarkı..acılarım..mutluluklarım..paylaşımım..ekmeği bölüşmüşlüğüm....kardeşlerime titreyişim..şehrim..

sığmaz dünya bana..bense dünya ya..birbiri içredir sanki..et yumağı yaşamlar..ah şu zihnim..belleğim..yazıklar olsun sana..en ulaşılamaza koşuşuna..durulamayışına..

ahh..ne yapmalı şimdi..ataletsiz..gülüşsüz..oturmuş ta bir uçurum kenarına çekirdek çitler gibi..görünemeyen dip..sanki kırpar gibi göz karanlıkta..ahh..şu figgaro..yazıklar olsun sana... -_-

----

alıntı..12 ocak 2007.. Allahım..neler yazmışım.. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

---

değer vermek değersizleştirirde..vayy anam vayyy...

senden sonra bir iguana beslemeyi düşündüm biliyomusun..duvardaki sineklere dilinin hangi açılardan açılacağını..girdiği ortamlarda renksel şekilliliği..hatta kreşe bile göndermeyi düşündüm..çatlarcasına göbeğim gülmekten..belki ağlardımda patlarcasına kafam..göz göze gelme sevdasına hamağımın ipinde hareketsiz dururken iguanam..ve bakarken gözleri farklı istikametlere..acaba göz gözede gelebilirmiydik olasılıklığı..mukadderat.. :)

demek bir "deli" olduğumu düşünüyorsun..buna sevindim...ama üzüldümde "deli" olduğumu şimdi mi anladın..bir hayale tapınanı gördün mü sen öncesinde..malesef sonrasında da göremiceksin..ama bir delinin hayali..o nu görünceye kadardır..göründüğünde bitersin..kaçmak saklamaktır kusuru..gerçek çıktığında ortaya tüm çıplaklığıyla şunu haykırır.."kraliçe çıplakk"

soluksuz sevişgenliğiyle ateş yılı doğmuşluğum..yüzü maskeli yeryüzü tanrıçalarınca bir kargaşa ve ellerinde mum ışığıyla aranırken karartılar arasında, şu çığırtıları.." bizi ver et..bizi var et..bizi var et..".....kaliteli tanrıça, kaliteli adaklarla var olur..sunak kanalında akıltılan kan..cilalamıştır bir Artemis in egolarını ve kahkahaları yankılanırken boşlukta, sallanır her adanmaya tanık olmuş o kaygan sütünlar..görevim tamamlanmışmıdır..olabilmişmiyimdir bir posa, tanrıça eliyle..öyle ise gün benim günümdür..şimdi çıkmalıyım şehrimin en yüksek tepesine..ulumalıyım..hemde beklemeden dolunay..

sevdim sende kaçışı "hayalet"..dayanamazdım gerçekliğine..acı gelirdin.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Derin Bir Mevzunun Sığlaştırılma Hali...

şimdi mevzu derin ...ve sarmalında çıkmazın..

döner tekerlek..çektiği şehadetler eylemez sonrasında huri..

ölüm apansız..habersiz..ve geciktirilmiş iyilikler üzre gelir..

ve dillenir orkinoslar..

neden maraz doğurtur der..yapılan iyilik..

heheyt...insansı bir gülüşle..şeytani rakkaslara gebedir gece..

ve eyleme.. eyleme bizi..bizki akılcık lolipopları..

sırıtışsal sabahların..hüzünlü gecelerin..

ve doğacak her yeni sabahın katledilmiş ışığı

amma..

hep doğacaktır güneş..doğurtacakta...

kıyısında ummanın..

yalın ayak gezmelerin..

ezmişliğinle kumdan küçük tepecikleri..

kendini bir dev sanmışlığın..

lakin..

arkandan bağırır umman..

ezilen sensin..gün be gün..yontulan..içi boşaltılan..

yine atarız sırıtşsal bir gülüş sema-ya..

gökyüzü ve laleler..zambaklar arası açmış morumsu sümbüller..

yağmur altında papatya..

ve papatyanında altında figgaro...

yaralı ceylanın.. bir karınca kolonisine düşmesi gibidir..

çaresiz düşmeler..

prototipsel bir çalışmanın ardından çözmek gibidir..

her ısırılmışlığınla ne kadarda eksildiğin..

zirvede gezen nahoş kral..

ve dipteki kahin..bir homeros efsanesi gibidir..dilden dile..

ayakaltılığın piyasasal çıkarımı...

Eyy...! gök..ve evren..

Eyy...! kartaca da akıtılmış kan..

Keykavus-un ilk gerdeğe girişi..

ve Rapunzel-in saçlarından çıkılmışlığı aşka...

sanki şaka...

yanardağ ağzı gibidir bedenim..savurur ateş..

gümbürder..her gümbürdememde..

koynunda çiçeklerle gelir coşkun çocuklarım..

sonrasızlığın çocukları..ve gerisizliğin..

harikalar dünyasından Alis im gelir..

gözyaşlarıyla Pinokyoya can veren..merhum kuklacı..

Polyanna yine çığırır..sorun yok..sorun yok..

her şey lehimize..

kambur bir balinanın sırtı gibidir zemin..

kaygan ve engebeli..düşmek..yaşamdan düşmendir..

ve olmakta balinanın yemi..

kuşatırlar çehreni..

bir komançi oku yemiş gibi olursun popona..

kış uykusundan yeni uyanmış bir ayı homurtusuyla koşarak kaçarsın..

canın yanmıştır..

ama kaçmışlığın..

nereye....?

fgr.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şuhedacım benim mayamda var..çok çabuk affeden ama kolay unutmayanlardan..hafıza sağlam..ama ötelerim..geçmişine kitlenen şimdiyi yaşayamayacak olandır..heyecansız bi adamım..ha bu arada yalnızlık çok kötü de değil..vede etrafında birilerinin hep fazla olduğunu düşünen fason yalnızlardan da değilim ben..ölee bişeyim ben..

neden şimdi bunları yazma gereği duydun..beni öncelerden tanıyosun..

şuheda..yoksa beni değiştirecekmisin..izin var..

hadi bilmediğim bişey söyle bana..ezbere bilmediğin..

--gülümset..minnettar kalırım.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şuhedacım benim mayamda var..çok çabuk affeden ama kolay unutmayanlardan..hafıza sağlam..ama ötelerim..geçmişine kitlenen şimdiyi yaşayamayacak olandır..heyecansız bi adamım..ha bu arada yalnızlık çok kötü de değil..vede etrafında birilerinin hep fazla olduğunu düşünen fason yalnızlardan da değilim ben..ölee bişeyim ben..

neden şimdi bunları yazma gereği duydun..beni öncelerden tanıyosun..

şuheda..yoksa beni değiştirecekmisin..izin var..

hadi bilmediğim bişey söyle bana..ezbere bilmediğin..

--gülümset..minnettar kalırım.. -_-

Benide kendinle birlikte kahrediyorsun....

Kendi gülümsemeyi unutmuş biri bir başkasını nasıl güldürsün??

Af edip ama unutmamak erdemli insanlara özgü bir davranış,fakat hep geçmişte yaşarsak önümüze nasıl bakıp ümitvar olucağız...

Sen öyle dudak ucu ile söylenen bir şey değilsin....Sen çok şeysin,biliyorum çünkü seni anlayabiliyorum...

Bak sonbahar gelmiş yani hüzün gelmiş insanın içini acıtarak,sen hiç hüzünle mutlu oldunmu ben oluyorum şimdi atıcağım kendimi sokağa sonbahar kokusunu içime sindire sindire...

Garip bir şekilde mutluyum ama...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benide kendinle birlikte kahrediyorsun....

Kendi gülümsemeyi unutmuş biri bir başkasını nasıl güldürsün??

Af edip ama unutmamak erdemli insanlara özgü bir davranış,fakat hep geçmişte yaşarsak önümüze nasıl bakıp ümitvar olucağız...

Sen öyle dudak ucu ile söylenen bir şey değilsin....Sen çok şeysin,biliyorum çünkü seni anlayabiliyorum...

Bak sonbahar gelmiş yani hüzün gelmiş insanın içini acıtarak,sen hiç hüzünle mutlu oldunmu ben oluyorum şimdi atıcağım kendimi sokağa sonbahar kokusunu içime sindire sindire...

Garip bir şekilde mutluyum ama...

yapma şuhedaa.. :) üzüldüm bak..umarım sonbahar gezintin iyi gelmiştir..sonbaharı bende severim..sarıyı da öle..gerçi tüm şizoidler sever.. :P

--gülüyorum ben şu an..sen de gül..hani şarkıda da diyo ya..elbette bazen çiçek açıp bazen solacağız..evet ben çiçeğim solmuşken çok yazıyorum foruma..ama açıyorumda..mersin sahilinde bi kafede arkadaşlarımla toplanmışken sen gör beni..ağlarsın..ama gülmekten.. :) ..bazende hüzünleniyoruz tabii..herkez gibi..

--beni anlıyor olman ve arkadaş olarak görmen çok hoş..teşekkür ederim.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir sürü şeyler yazacaktım ama şu son yazdığın ileti neden bilmiyorum tüm ilhamımı aldı götürdü benden..... <_<

İçerisinde kızdığım yada darıldığım bir kelime yok ama büyüyü bozdu,bence sen hiç normale dönme hep böyle şizofrenik ataklar halinde ol demekki beni o yönün etkiliyor....Hani karşındakinde kendini bulma olayı varya :blush:

Mutlu olmak için gülmek şart değil gülmedende mutlu olabiliyor insan dedim ya sana kendimi uzun süredir böyle mutlu ve huzurlu hissetmemiştim...

Hüzün mutluluk veriyor sahi acı çekerken mutlu olanlara ne deniliyordu lugatta :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir sürü şeyler yazacaktım ama şu son yazdığın ileti neden bilmiyorum tüm ilhamımı aldı götürdü benden..... <_<

İçerisinde kızdığım yada darıldığım bir kelime yok ama büyüyü bozdu,bence sen hiç normale dönme hep böyle şizofrenik ataklar halinde ol demekki beni o yönün etkiliyor....Hani karşındakinde kendini bulma olayı varya :blush:

Mutlu olmak için gülmek şart değil gülmedende mutlu olabiliyor insan dedim ya sana kendimi uzun süredir böyle mutlu ve huzurlu hissetmemiştim...

Hüzün mutluluk veriyor sahi acı çekerken mutlu olanlara ne deniliyordu lugatta :)

a.aaa :unsure: ..suheda..dip olmanın en güzel yanı nedir..kim gelirse gelsin dibe vurduramayacak oluşu..heralde acı soslu mutlulukta böle bişe.. :blushing:...

sen yaz ama..takipteyim.. :)

ya şuheda..çok fenayım..midem bi acayip..zor duruyom monütöçr karşısında..gece üşüttüm heralde.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

---

ardındamısın kaf dağının...

soysuz ama güzel...

ruhsuz ama ateşli..

belleğim.. gülüşünde kaldı..

bakışlarım..silüetinde..

umudum dünde kaldı...

sıcaklığım çocukluğumda...

ardındamısın öte dünyanın..

konuşkan ama dilsiz..

vuruşkan ama yüreksiz...

sevincim..yarım kaldı..

heyecanım.. gidişinde..

güllerim kalsada susuz..

hesabımız..mahşere..

..fgr (2006)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bayramlar.. :) ..tüm arkadaşlarımın bayramını kutlarım..

üstümde acayip bi neş e var..babam bu gün fazla çalıştırdı..ondan mı acep..ayy zil takıp oynucam şimdi..sigaram nerde..kül tablasını getirirmisin ciğerim..sağolasın..

--vur şu akılsız başı..duvarlara taşlara vur..sevabına hesabıı.. :) ...kuzu kuzucuk hip hip hop hop ta..gelmekte sana doğru..benim akıl metamorfozum..bu klipte sana.. ;) iyi bayramlar.. :)

...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.