Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

VAR MI?

ilbey__26

Önerilen İletiler

Kıskançlık konusu bir başka topic de incelenmişti zaten ama fazlası göz çıkarmaz ;)

Kendi adıma kendi benliğimde kabulendiğim her türlü değeri kıskanırım elbette ve değerlerimin en tepesinde olan sevgilimi kıskanmamdan daha doğal bişey yok...

Bazı görüşlerce erkeğin kadınını kıskanması kendine olan güvensizliğinden kaynaklanır denir.. Kısman doğrudur ama kişilere göre değişken bir yorumdur bu.. Hiç bir zaman bu açıdan bir tedirginlik yaşamadım gerçekten sevgimi verdiğim insan başka bir sevgilinin sevgisine ihtiyaç duymaz bu yüzden bir kıskançlık durumum olmaz ama etraf çakal doluyken erekeğin sahiplenme ve koruma iç güdüsünün de getirdiği ataklıkla kıskançlıklar yaşanabilir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ve şunuda söyliyim kadınımında beni kıskanmasını ve ben onu nasıl çakallardan uzaklaştırma ihtiyacı içerisindeysem onunda beni etrafımda ki ceylanlardan uzaklaştırmasını isterim elbette...

Sonuçta biz erkekler itiraf edelim ki etoburuz... Kadının aynı zamanda kendi erkeğinin de namusuna bu şekilde sahip çıkar ve olası bir etoburluk durumuna girmemizi de engellemiş olur...

Tabi bu yorumumdan sonra bir başka görüş bana şunu sorabilir .. Sen kendi etoburluğunu engelleyemiyormusun ? Ya da seven erkek başka kadınlara bakar mı ?

Cevap.. Erkek kendini en geç keşfeden ve çözebilen canlıdır bence ve bu keişfler içerisinde kendi tabiatından kaynaklan yanlış hareketler yapmasının sevdiği kadını sevmemesiyle ya da saygı duymamasıyla alakası yoktur.. Kaçımız demir gibi sağlam bir iradeye sahibizdir ki ?

İlgi ilgi ilgi.... Kadının erkeğine göstereceği en samimi ilgi o erkeğin gözü kulağı olacaktır ve etrafına kadınının ilgisiyle bakan erkek eşini aldatmayı düşünmeyecektir bile... Tabi bu benim yorumum katılır ya da katılmazsınız ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadın erkegi yüceltir demiştim

ben eşimin bana karşı fedakarlıgından eziliyorum

inanırmısın bilmem yolda yürürken karşımda hem cinsim olsun dehset güzel olsun... yere bakarak geçmeyi ögrendim.

tyhaf bi şey gerçi ama çok güzel bir duygu sanki onun için bende bi fedakarlık yaptıgımı düşünüyorum

gercek den biz erkekler nefsimiz yönünden zayıfız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim kiskanmam erkegimin bana verdigi güvene gösterdigi ilgiye bagli sanirim...

kiminde tamamen icim rahatti, kimisinde deli oluyorum...

ben cözemedim tam olarak, belki de benim duydugum sevgiyle alakalidir.. :huh:

belki de her ikisi...

ama erkekler topu kadina atmakla isin kolayina kaciolar bunu da söyliim sayin Arman ;)

Herkez kendinden sorumlu...!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.