Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Adminler moderatörler yeter artık!

Önerilen İletiler

Buraya ilk yazmaya başladığımdan beri hep aynı inançsızlar materyalistler komunistler cumhuriyet okurlarının hiçbir aslı astarı ispatı olmayan konuları hep durdu , yazılarınında büyük çoğunluğu durdu.Hiçbir suçu günahı olmayan insanları ülkesine diğer insanlarında kurtuluşa çalışanları ya babaları abd ye çalışıyor , israile çalışıyor diyecek kadar azıttılar *********.Bize tarikatçı ülkenin altını oyan yok cumhuriyet düşmanı yoık Atatürk düşmanı yok gerici yobaz demedikleri kalmadı VE ÇOĞUDA ***** *****CEVAPLARDI.Ancak ****** hemen inanacağı şeylerdi..Bunların yazısı sansüre neredeyse hiç uğramıyor ve mod köntrölüne falanda alınmadılar..Alınanlar sadece benim 10 da 1 im kadardır heralde..

Sizler hiç şunu düşünmüyormusunuz , bir şimşek durup dururken çakar mı , bir kola durup duruken köpürür mü , bir anne sebepsiz çocuğuna kızar mı..Eğer kızmış isek bir sebebi vardır insanın hiç durup duruken tepesi atar mı..Burda sırf damarımıza basmak için yazan , açtığımız önemli başlıkarı dahi, kirletmekten başka bişey yapmayanlar hep yazdı durdu..Ama siz onları değil hep bizi gördünüz..Buraya önem vermemin sebebi hemen yedikleri yalan fitneleri tutuşturmalarına engel olmak içindi..Daha başbakanın askerlik yan gelip yatma yeri değildir sözünü doğru anlayamayan , din düşmanı insan kılıklıların din hakkındaki sözlerini savunan , önderlerinni cürümlerini görmekten aciz , gerçeklerle değil takiyyelerle ilgilnen istediği türde yazanları NEDEN ENGELLEMNİYORSUNUZ SİZ? Daha şöyle az bir baksam ne kadar akıl yoksunu yazılarını bulurum..Ve bunlar güya vatanseverde biz ABD ye çalışıyoruz! HEPSİ DURUYOR O YAZILARIN VE YAZANLARDA..

Sonuç olarak banada keşke şu sitenin adı Türkish-media değilde solcular-media olsaydı demek düşüyor! Türklükte olmayan milli ruhumuzda olmayan herşeyin önü açık ama gerçekleri yazanın yazılarıda silinyor mod kontrölüne alınıp yazıları çıkmıyorda , banlanıyorda..Kaç tane o kadar uğraşarak yazdığım kimi zaman saatlerimi vererek ortaya çıkardığım çoğu şeyi SİLİP ATMIŞSINIZ..Ama AKP nin ülkemize kazandırdıklarından rahatsız ***** ****** her iftirası , evrimin her türlü masalı , dinimizede onu hayatına hayat kılan masumlara atılan her çamurun her türlüsü duruyor burda..Al daha dün açmıştım komunizmle darwinizmin ittifakını ne kadar bilgi içeren bir konuydu , 9 Martçıları içindeki cumhuriyet yazarlarını anlatan o yazıyıda silmişsiniz , talabaninin gelmesine veto eden cumhurbaşkanının kime çalıştığını ortaya çıkarıyoruz onuda silmişsiniz basında çıkan yalan haberide , benim burdaki bazı kişilere yazdığım hiçbir ne kötü söz ne itham içeren KAÇ TANE YAZIMI KOYMAMIŞSINIZ..

Bu kadar taraflı art niyetlisiniz..Eleştirilere açıkta olun..Sizin burdaki yalanlara vereceğiniz yer , gerçekleri söyleyenleri engellemeniz hem o yalanı yiyenleri belki büyük hazinelerden mahrum edecek günahınıda size yükleyecek...Şu din düşmanlarına tanıdığınızı istiyorum sizden , başka bişey değil! Çifte standart istemiyoruz..Zaten gördüm ya şurdaki bazı ***** ***** beyinleri imanları boşaltılmış kalpleri hakikate mühürlüleri , bunu herkeste görüyor kendimi fazla yormayacağım , yazık çok yazık yani başka bişey değil..Adaleti kasıtlı sağlamayanlara ilahi lanet olsun üstlerine , şimdi iyiyim az önce çok kızmıştım , bundan daha sakin yazamazdım..

Eleştirilere açık olun , burda hakkı çiğnenenede yer verin!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Admin kimseye ayrıcalık yapmıyor.Altı ay üyeliğimi askıya almış.Ve binbir emekle yazdığım yazılarımı silerek beni canevimden vurmuş birisidir.Değişik nickler kullanarak gidip geliyorum.Bir kez olsun kuralllarından taviz vermedi.Gün geldi en nefret ettiğim kişi oldu.Gün geldi en hak verdiğim kişi. Yani kaçıncı keredir banlanan bir asi olarak söylüyorum.Paronayak saplantılara kapılmayın.Önemli olan düşüncelerinizi ifade etmenizdir.Ve nasıl ifade ettiğinizdir.Eğer bize bir iltimas geçseydi bu forum çoktan diğer üçüncü

sınıf forumlar gibi olurdu.Bizden biri olmuşsun üstad olmuşsun ne önemi var.Gerçek olan düşünceyi

uslubunda aktarmak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet bende yeni üye olmama rağmen görüyorumki hep solcu fikirlerin yer aldığı konular var. acaba karşıt şeyler hiçmi yazılmıyor yoksa kırpılıyormu? neyse...

cumhuriyeti yıkmak falan diyorlarda Allah aşkına cumhuriyet insanlar içinmi , insanlar cumhuriyet içinmi ? bu türkiyedeki laik kafalar cumhuriyeti bi idol olarak görüyolar ve laikliğide laiklik=dinsizlik olarak görüyolar. bu kafalar yavaş yavaş tükeniyor kardeşim sabret. dünyada sistemler insanlar için kurulur. insanların refahı mutluluğu için... dünyada geçerliliğini kabul ettirmiş , en uzun süreli devam eden devlet yönetimi kimlerde vardı ? tabiki atalarımızda.. osmanlıda... ama bu bazı kesimlerin işine gelmiyor. haklılar tabi saltanatları başlarına yıkılacak , eskisi gibi devleti sömüremeyeceklerde ondan...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Buraya ilk yazmaya başladığımdan beri hep aynı inançsızlar materyalistler komunistler cumhuriyet okurlarının hiçbir aslı astarı ispatı

.

.

.

Bak arkadasim,ben bir numarali Tayyip Erdogan karsitiyim,bunun nedeni baska bir partiyi destekledigim degil sadece Tayyip Erdogani Türkiye Cumhuriyeti icin sakincali buldugumdandir.Tayyip Erdogan dolayisiyle AKP Türkiyeye hicbir sey vermedi hicbirsey kazandirmadi,Tayyip Erdogan halka ragmen Avrupa birligi icin calisti,Israil icin calisiyor,Lübnana gidecek olan asker bizim askerimizdir ve Lübnanda Türkiyenin hicbir cikarida yoktur ve askerimizin oraya gitme emrini veren Amerika-Israil kurulusu BM dir.3 sene önce sifirdan aldiginiz terörü bugün nerelere getirdiginiz ortadadir.Kuzey Iraktan ülkemize yapilan saldirilarin nedeni ilk tezkerenin Amerika ve AKP ortak calismalari sonunda meclste red edilmesi ve Askerimizin Kuzey iRAKTAN uzak tutulmaplaninin gerceklestirilmesindendir.Türkmenler kan aglamakta AKP ise Lübnanin derdinde.Kibrista Sain Denktasi neredeyse Vatan haini ilan eden AKP nin reisi Tayyip Erdogandir.Kibrista rum yanlisi Mehmet ALI Talatla omuz omuza calisanda Tayyip Erdogandir.daha birsürü seyler var yazilacak amaa sizler gercekleri asla kabul etmediginiz icin gerek duymuyorum fazla uzatmaya.

ayrica,bu forumlarda forumlara aykiri davranan hemen herkes uyari alir ve mod kontrolüne girer.bunu bende yasadim,yani senin iddia ettigin gibi degil.

saygilrla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet bende yeni üye olmama rağmen görüyorumki hep solcu fikirlerin yer aldığı konular var. acaba karşıt şeyler hiçmi yazılmıyor yoksa kırpılıyormu? neyse...

cumhuriyeti yıkmak falan diyorlarda Allah aşkına cumhuriyet insanlar içinmi , insanlar cumhuriyet içinmi ? bu türkiyedeki laik kafalar cumhuriyeti bi idol olarak görüyolar ve laikliğide laiklik=dinsizlik olarak görüyolar. bu kafalar yavaş yavaş tükeniyor kardeşim sabret. dünyada sistemler insanlar için kurulur. insanların refahı mutluluğu için... dünyada geçerliliğini kabul ettirmiş , en uzun süreli devam eden devlet yönetimi kimlerde vardı ? tabiki atalarımızda.. osmanlıda... ama bu bazı kesimlerin işine gelmiyor. haklılar tabi saltanatları başlarına yıkılacak , eskisi gibi devleti sömüremeyeceklerde ondan...

Galiba sadece sol gözünüzle okuyorsunuzki solcu diye adlandirdiklarinizi okuyabiliyorsunuz.Iki gözünüzle okumaya calisin göreceksinizki sag görüslü ve dinciler daha agirliktadir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burda kimseye ayrımcılık yapılmıyor...ha cvp vermek zor geliyor ve seviyeni bozuyorsan üstelik her üye kendi yazdığından sorumluysa ki öyle sonuçlarına katlanmak zorundasın.herkes zorundadır.

ayrımcılık yapıyor olsa (sanırım şiir bölümündeydi)nazım hiktmete yazılan sözler gerçekden ağır sözlerdir ve hala ordadır.(biraz sansürlendi ama yaklaşık 1 ay değişmedi).Ayrıca biz Necip Fazıl vs vs şairlere hakaret etmiyoruz.

madem lafının sözünün bu kadar aklındasın neden kendi üye isminle gelmiyorsun ve gizleniyorsun ?

bizler işimizi açılan topiclerde görürürz tartışırız sizlerin yaptığı gibi bi kaç kendini bilmeze özel mesaj çektirip insanları özelde rahatsız etmeyiz.

şuan bile yazdığın yazıda üyeleri rencide edecek şeyler yazmışsın.ip numarandan hangi üye olduğunu öğrenmek admin için zor bir iş değildir sanırım.

evet bu forumda **** olan insanlar var ama onlar sağcılar mı solcular mı iu yazdığın yazıda bile belli oluyor.

ha birde şöyle bi olay var:şuan sağcılar ağırlıkta forumda.siz çoğaldınız yada bizim ............... dolayı size cvp vermemiz diil olay.olay ne biliyomusun üstte yazdığım gibi özel mesaj olayıdır.al isimde veriyorum ben aşk-sevgi bölümüne şewal ablamı geri istiyorum diye topic açtım.o temiz insan neden bu forumda yok biliyor musun ?ona hitap edilirken karı-kız diye hitap edildi,terörist denildi.

kim olduğunu bilmiyorum ama kendini gizleyerek hiç iyi yapmadın bence.söyleyecek lafın varsa çıkar mertçe söylersin :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahmed Hulusi alıntılı bir yazı içeren Allah ın birliği ile ilgili kayıp bir başlıktan söz ettim eleştiri kısmında...

Başıma ne gelse iyi...

Olay benim yanlış postalama yapmama rağmen suçu admine atmama kadar gelmiş...

Mod kontrolüne alındım...

Admine forum ana noktalarını okuyup ileti yolladım...

Bugüne kadar değerlere ne laflar edildi;neredeydiniz dedim...

Bu saçmalığa son verin dedim...

Gelinen noktada ilk mod kontrollü yazım Objektivist arkadaşın İslamofaşist darbe ile ilgili başlığında yer aldı...

Turkish-media forum benim ilk yazmaya başladığım forum...

Buraya alıştım bile diyebilirim...

Ancak şu an rezaletten başka bir şey göremiyorum...

Ağır değil gerçekten bu kelime...

Bir başlık belli ki ideoloji nedeniyle siliniyor...(yazıyı okudum;kesinlikle sansürlenmiş kelime yoktu;cevap bile yazacaktım)

Bir üye(uyarı bile almamış;yazılarında sansürlenen kelime bulunmayan;değerlere mümkün meretebe terslik yapmayan) bunu dile getirince de Admin(bizim admin;evet) size bunu yapma yetkisini vermedim cezalısın diyor(mod kontrolü)

Mod kontrolünün kötülüğü ne peki???

Özellikle "açık tartışım-paylaşım" merkezlerinde rahatça ve başkalarına saygı duyarak görüş bildirmek iki önemli unsurdur diye düşünüyorum...

Ve eğer siz böyle bir ortamı düzenleyecekseniz "gerçekten" sorun çıkaranları önce uyarır sonra siteden uzaklaştırırsınız ya da mod kontrolü denilen rezil uygulama ile "sen yaz canım ben işime gelmeyenleri sileceğim yine" dersiniz...

Olayla ilgili "çoksaygıdeğer" insanları kutlamak lazım...

Ancak bu yazıyı okuyanlar şunu bilsin bu forumda doğru düzgün sebep gösterilmeden güzel bir başlık silindi ve bunu dile getirmek isteyen başka bir üye mod kontrolüne alındı...

Bu yazıyı yazmamın amacı karalama değil birilerinin aklını başına getirme çabasıdır...

Şimdi bu yazı benim "0_1" de durur baş köşede...

Çünkü ibretlikti bu olay benim için...

"Admin" bana o zaman bu yazı propagandistti ondan gitti falan da diyemedi ha;o tür şeyler için hiç boşa yazmayın şimdi bana karşı...

Olay aynen yukardaki gibiydi...

Bana yollanan mesajda kayıp iletinin silinmişliğinden falan söz edilmiyordu bile;sadece benim yaptığım hata vardı içerik olarak;sonrası da şu malum mod kontrolü...

Sebep:Haksız silinen bir başlığın peşine onlara göre fazla cüretkarca gitmek;bana göreyse özgür düşünce ortamı denilen bir yere göre gayet normalce...

Herkese saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen gönlünü ferah tut iletiler silinen sadece sen değilsin bizimde iletilerimiz siliniyo aynı konuyu 2 kez açtım kisde silindi hatta 2. açışımda niye siliyosunuz diye isyan ettim bana kuralları okumamı tavsiye ettiler bende sana kuralları okumanı tavsiye ederim sen bu yazıyı yazana kadar ben de tam tersini düşünüyodum demekki bir adaletsizliik yokmuş benim kafamda ki düşünceyi sildiğin için tşk. ederim ancak yazdıkların doğru değil.senin şu yazında hakaret etmediğin kimse kalmamış laflarını sana iade ederim.

selective sana gelince biz saltanat sürdürmeyz haberin olsun saltanat kimin idolü bunu da herkes bilir şimdi diyeceksin ki yine saldırıyosunuz ama bu bir gerçek insanların kendilerine göre düşünceleri var ve bu düşünceler izinde hareket ederler osmanlının uzun süreli devlet yönetimine gelince cumhuriyet kavramı dünyada yeni yeni oturmaya başlıyordu ki bu kavram osmanlıya gelince daha çağdaş bir yönetim olan cumhuriyet rejimine geçildi.en sağlıklı düzendi demişsin osmanlı zamanında osmanlının yönetim şekline mi dönmek istiyorsun saltanata,hilafete,medreselere sizi anlamak güç...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forum arkadaşlarım bilirlerki, forum yöneticilerden yada arkadaşlardan tepki almamak için ifadelerime en çok dikkat eden birisiyim.

Buna rağmen, bana göre çok kabul ettiğim sayıda ihtar aldım.

Ayrıca dünya görüşleri bana paralel olarak gördüğüm bir kaç arkadaşımın da yazı yazmaları süresiz engellendi.

Bizler itiraz etmemiz gerekirken karşı tarafın itiraz etmeside ilginç doğrusu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forum arkadaşlarım bilirlerki, forum yöneticilerden yada arkadaşlardan tepki almamak için ifadelerime en çok dikkat eden birisiyim.

Buna rağmen, bana göre çok kabul ettiğim sayıda ihtar aldım.

Ayrıca dünya görüşleri bana paralel olarak gördüğüm bir kaç arkadaşımın da yazı yazmaları süresiz engellendi.

Bizler itiraz etmemiz gerekirken karşı tarafın itiraz etmeside ilginç doğrusu.

Sevgili bilimselci arkadaşım..

Maalesef bu gibi arkadaşlar demokrasi konusunda oldukça eksik olduklarından ve kabul ettiklerinin tartışmasız doğru ve olduğu gibi kabul ettikleri olgusuna inanalar olduğu için durum gerçekten çok normal..

Çünkü sen 21. yüzyılı yaşıyor, analiz ediyor, sorguluyor ve araştırıyorsun..

Onlar ise 1400'lü yıllarda kalma fikirlerin kafalarında oluşturduğu düşünsel ağırlık ile ezim ezim ezilmenin anlamsızlığı içindeler...

Gerçek bu yeryüzünde geçen insanların birgün eninde sonunda kaybolacağı ve yok olacağı...

Bizlerin bugün 10 milyar yılılk bir sürecin sonucu olduğumuzu çok iyi biliyoruz..

Ya onlar 100 milyar yıllık bir sürecin sonucunu gerçekten bilebiliyorlarmı...

Cennetlerine de bir gün dar geleceğini ve bıkmayacaklarını garanti edebilirlermi sence...

Dost sevgilerimle..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Buraya ilk yazmaya başladığımdan beri hep aynı inançsızlar materyalistler komunistler cumhuriyet okurlarının hiçbir aslı astarı ispatı olmayan konuları hep durdu , yazılarınında büyük çoğunluğu durdu.Hiçbir suçu günahı olmayan insanları ülkesine diğer insanlarında kurtuluşa çalışanları ya babaları abd ye çalışıyor , israile çalışıyor diyecek kadar azıttılar *********.Bize tarikatçı ülkenin altını oyan yok cumhuriyet düşmanı yoık Atatürk düşmanı yok gerici yobaz demedikleri kalmadı VE ÇOĞUDA ***** *****CEVAPLARDI.Ancak ****** hemen inanacağı şeylerdi..Bunların yazısı sansüre neredeyse hiç uğramıyor ve mod köntrölüne falanda alınmadılar..Alınanlar sadece benim 10 da 1 im kadardır heralde..

.

.

.

EĞER DEDİĞİN GİBİ OLSAYDI ADMIN BU İLETİNİ DE KALDIRIRDI...

Adminlerin düşünce yapılarını ben de çok uzun bir süre sorguladım kararımı onların tamamen tarafsız oldukları yönünde kullandım. Bu forumda sağ görüşlü arkadaşlarımız kadar sol görüşlü arkadaşlarımız da vardır ve tabi ki iletişim kuralalrına uymayan kişilerin yazıları silinmektedir. Bu da bu forumun her zaman seviyesini korumasına, kişilerin saygı çerçevesinde birbirlerine hitap etmesine neden olmaktadır Görüşleri ne olursa olsun insanlar eğer birbirlerine saygısızlık yapıyor ve karşısındakini görüşlerinden dolayı uygunsuz bir şekilde eleştiriyorsa asıl yanlış olan budur, adminin yaptığı değil...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.