Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Selam Arkadaşlar,

21 yaşındayım Bilg.Prog. mezunuyum şuan yazılım müh. okuyorum. Ayrıca yazılım şirketinde çalışıorum.

Astrolojik ve parapskolojik olaylara derin bir ilgi duyuyorum. Bu tip olaylara yurt dışındaki parapsikoloji okulunda gizemli olayların bilimsel açıklaması adı konu başlığı altında yaklaşıyorum.O yüzden ufolar var mı yok mu emin deilim :) (ne alaka bahsettim bilmiorum)

Hayatımda ilk defa bir foruma üye oluyorum.

Çalıştığım için çok sık takip edemiyorum ama çaylak olmak da çok gücüme gidiyo yaaa :blushing:

Benden bu kadar

Hepinize Sevgilerrrr...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar güzel işte;

Üzüntüsüz bir yaşama sanatı içindesiniz,Burası ayrı bir dünya burası kalabalık bir yer,

Farklı farklı insanlar var,kimileri üzgün kimileri sinirli,kimileri kötü kimleri iyi benim gibi.. :D

Çoğunlukla ben bile iyinin kötüsü olabiliyorum..ama

Her akşam herşeyi ve herkesi affediyorum...

Karşılacağınız nankörlüklerden dolayı üzülmemeniz dileğimle... :clover:

Ne güzel hep şiir gibi konuşuyorsun.

İyi dileklerimi yolluyorum sana :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam Arkadaşlar,

21 yaşındayım Bilg.Prog. mezunuyum şuan yazılım müh. okuyorum. Ayrıca yazılım şirketinde çalışıorum.

Astrolojik ve parapskolojik olaylara derin bir ilgi duyuyorum. Bu tip olaylara yurt dışındaki parapsikoloji okulunda gizemli olayların bilimsel açıklaması adı konu başlığı altında yaklaşıyorum.O yüzden ufolar var mı yok mu emin deilim :) (ne alaka bahsettim bilmiorum)

Çalıştığım için çok sık takip edemiyorum ama çaylak olmak da çok gücüme gidiyo yaaa :blushing:

Benden bu kadar

Hepinize Sevgilerrrr...

Hoşgeldin veneris :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Selam Arkadaşlar,

Benden bu kadar

Hepinize Sevgilerrrr...

Benimde sinirime dokunuyordu şu çaylak yazısı ama geçicek inşallah :D

Çaylak yazısına o kadar takılma, çaylak dolu bakasana...

Neyse Hoşgeldin ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.