Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

nedir su erkekler?

hayal_et

Önerilen İletiler

kizlar forumda dikkat ettim son gunlerde kizlara dayali yazilar var bazilari bizi kotuluyoo

bizde onlara gosterelim aslinda bize ihtiyaclari oldugunu

simdi herkez ama rasira konuk erkekde alabiliriz :D bize erkeklerin kotu komik yonunu yazsin

ister bir cumle farketmez aramizdaki farklari

ben baslayayim:

erkekler asla kendinden zeki bir kizi kabul edemezler yani cikamazlar cunku ozaman kendilerini zayif hissederler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 53
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

1. "BEN BALIĞA ÇIKIYORUM"

ÇEVİRİSİ: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balıkları izleyeceğim"

2. "BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY"

ÇEVİRİSİ: "Bunun bilinen bir mantıklı açıklaması yok, Boşuna uğrasma hiçbir mantık kalıbına sokamazsın."

3."YEMEĞE YARDIM EDİYİM Mİ?"

ÇEVİRİSİ: "Yemek neden hala masaya gelmedi?"

4. "EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGİLİM"

ÇEVİRİSİ: Çevirisi yok.. onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

5. "BUNU ANLATMAK ÇOK UZUN SÜRER"

ÇEVİRİSİ: "Bu lanet şeyin nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok"

6. "ELBETTE SENİ DİNLİYORDUM TATLIM;SADECE AKLIMDA BİR SÜRÜ KARMAŞIK ŞEY VAR"

ÇEVİRİSİ: "Su karşıdaki kızıl bombanın erkek arkadaşı var mı yok mu kafam ona takıldı da"

7. "SEVGİLİM BİRAZ ARA VER, SABAHTAN BERİ EVİ TEMİZLİYCEM DİYE HELAK OLDUN"

ÇEVİRİSİ: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmin içine ettin!!"

8. "HMMM EVET ÇOK İLGİNÇ HAYATIM."

ÇEVİRİSİ: "Sen hala konuşuyor musun?"

9. "HAFIZAM PEK İYİ DEĞİLDİR BİLİYORSUN"

ÇEVİRİSİ: "American Pie'ın sözlerini hatırlıyorum, ilk öptüğüm kızın evinin yolunu hatırlıyorum, bugüne kadarki bütün arabalarımın teknik özelliklerini hatırlıyorum ama senin doğumgününü unuttum"

10. "SENİ DÜŞÜNÜYORDUM VE SANA BU GÜLLERİ GETİRDİM CANIM".

ÇEVİRİSİ: "Köşebaşında gülleri satan kız tam bir afetti"

11."ENDİŞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BİR KESİK"

ÇEVİRİSİ: "Aslında tam damarı kestim ama gebericeğimi bilsem canımın ne kadar acıdığını itiraf etmiycem"

12. "HEY, BUNU YAPMAK İÇİN NEDENLERİM VAR"

ÇEVİRİSİ: "...Ve en kısa zamanda iyi bir tane bulsam iyi olucak"

13. "HANİ NEREYE DÜŞTÜ?? BULAMIYORUM İŞTE!!"

ÇEVİRİSİ: "Yakalamak için ellerimi açtım ama yakalayamadım, dolayısıyla attığın gibi kendin bul"

14. "YİNE NE YAPTIM????"

ÇEVİRİSİ: "Yine nasıl yakaladın???"

15. "TABİİ Kİ SENİ DUYDUM TATLIM"

ÇEVİRİSİ: "Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlayınca 3 saat bağırıp çağırmazsın"

16. "BİLİYORSUN GÜZELİM BEN BAŞKASINI SEVEMEM"

ÇEVİRİSİ: "Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karşılaşma riskini göze alamam"

17. "MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN"

ÇEVİRİSİ: "Tanrım ne olur bu denediğin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricem"

18. "SAKİN OL KAYBOLMUŞ FALAN DEĞİLİZ..NERDE OLDUĞUMUZU BİLİYORUM"

ÇEVİRİSİ: "Bizi kimse bulamayacak

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu nasill;

20 yaşındaki erkek hindistan cevizi gibidir.Dışından görkemli ama içinde az şey çıkar.

30 yaşındaki erkek mantar gibidir.Tadı güzeldir ama tehlikelidir.

50 yaşındaki erkek portakal gibidir.Yılda bir kere mevsimi gelir.

60 yaşındaki erkek kuru üzüm gibidir.İçi sıkılmış ve buruşuktur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu nasill;

20 yaşındaki erkek hindistan cevizi gibidir.Dışından görkemli ama içinde az şey çıkar.

30 yaşındaki erkek mantar gibidir.Tadı güzeldir ama tehlikelidir.

50 yaşındaki erkek portakal gibidir.Yılda bir kere mevsimi gelir.

60 yaşındaki erkek kuru üzüm gibidir.İçi sıkılmış ve buruşuktur.

heh hee hee..sen ne kadar da seviyorsun erkekleri... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkeklerle kızların arasında aslında pek bi farkyoktur. ikisi de karşı cinse ihtiyaç duyarlar eninde sonunda, onu elde etmek isterler. ve ikisi de onu kötülerler, herseferinde, kendilerinden ise hiç dem vurmazlar. hep karşıdakilerin kendilerini kötülediğini iddia ederler. ilk başlatan hep onlardır. ama yine de ihtiyaç duyarlar sonuna kadar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkeklerle kızların arasında aslında pek bi farkyoktur. ikisi de karşı cinse ihtiyaç duyarlar eninde sonunda, onu elde etmek isterler. ve ikisi de onu kötülerler, herseferinde, kendilerinden ise hiç dem vurmazlar. hep karşıdakilerin kendilerini kötülediğini iddia ederler. ilk başlatan hep onlardır. ama yine de ihtiyaç duyarlar sonuna kadar.

hem çekmek..hem de itmek..peki bu neyin çabası..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ÇEVİRİSİ: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balıkları izleyeceğim"

ÇEVİRİSİ: "Su karşıdaki kızıl bombanın erkek arkadaşı var mı yok mu kafam ona takıldı da"

ÇEVİRİSİ: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmin içine ettin!!"

Kusana kadar balıkları izleyecekmiş :lol:

Kafasının takıldığı şeye bak <_<:lol:

İzlediği filmden bişey anlasa bari <_<:D

erkeklerin pek çoğu bencil,duyarsız,özensiz,.........vs daha uzatırdım ama neyse...

Daha uzatsaydın keşke :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bunların çogu bende yok... O zaman ben ideal biriyim herhalde :)

(hele balık tutma olayından nefret ederim. bir kere niye gidiyorlar diye gitmiştim **** birşey)

sorunda orda hic bir seyi uzerinize alinmazsiniz senin yazdiklarinda bende yok ama ben bayanlari savunuyorum cunku cinslerim sen bende yok diyip isin icinden cikiyonnn....gerci seninkide iyi bir yontem -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

inanmadın ama bak şimdi madde madde sayayım sana

1. "BEN BALIĞA ÇIKIYORUM" bunu belirttim hiçbir şeyi cezbetmedi ve itici geldi bana

2. "BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY" Akıl akıldan kesin üstündür. bilmiyosam söylerim. Gerçi bazen biliyosamda bilmiyom derim :P

ÇEVİRİSİ: "Bunun bilinen bir mantıklı açıklaması yok, Boşuna uğrasma hiçbir mantık kalıbına sokamazsın."

3."YEMEĞE YARDIM EDİYİM Mİ?" öyle sinsi laflar yok. "yemek nerde açlıgımdan ölüyorum" yemek yoksa "yemek söylüyoruuum kaç tane lahmacun yersin"

4. "EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGİLİM" eger yanlışsa dedigi "bi git başımdan kızım ya" eger dogruysa "helal olsun sana, maser kurban olsun sana"

ÇEVİRİSİ: Çevirisi yok.. onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

5. "BUNU ANLATMAK ÇOK UZUN SÜRER" "anlamadıysan yazayım kafan karışınca bakarsın"

6. "ELBETTE SENİ DİNLİYORDUM TATLIM;SADECE AKLIMDA BİR SÜRÜ KARMAŞIK ŞEY VAR" Eger çıkıyorsak ya şunları gönderelimde beraber kalalım, çıkmıyorsak şu kızıl bombayı bana yapsana

7. "SEVGİLİM BİRAZ ARA VER, SABAHTAN BERİ EVİ TEMİZLİYCEM DİYE HELAK OLDUN" Ev temizligi bitince beni ara ben biraz dışarı çıkıyorum

8. "HMMM EVET ÇOK İLGİNÇ HAYATIM." yaw iki dakka susda seni öpüp seveyim

9. "HAFIZAM PEK İYİ DEĞİLDİR BİLİYORSUN" kendiminkini unutuyom seninkinide hep unuttum ama beni yine affettin :)

ÇEVİRİSİ: "American Pie'ın sözlerini hatırlıyorum, ilk öptüğüm kızın evinin yolunu hatırlıyorum, bugüne kadarki bütün arabalarımın teknik özelliklerini hatırlıyorum ama senin doğumgününü unuttum"

10. "SENİ DÜŞÜNÜYORDUM VE SANA BU GÜLLERİ GETİRDİM CANIM". gül çicege verdigim paraya sana kalıcı birşey alayım/alırım. çicekleri çok seviyorsan sana kırdan bayırdan toplarım yada belediyenin parklarından

11."ENDİŞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BİR KESİK" igne batsa avaz avaz bagırırmyandım acıdı kafam agrıyor

ÇEVİRİSİ: "Aslında tam damarı kestim ama gebericeğimi bilsem canımın ne kadar acıdığını itiraf etmiycem"

12. "HEY, BUNU YAPMAK İÇİN NEDENLERİM VAR" canım istedi tek neden bu

13. "HANİ NEREYE DÜŞTÜ?? BULAMIYORUM İŞTE!!" birşeyi düzgün atamadın çekil çekil ben bulurum

ÇEVİRİSİ: "Yakalamak için ellerimi açtım ama yakalayamadım, dolayısıyla attığın gibi kendin bul"

14. "YİNE NE YAPTIM????" ben yaptım ben buldum

15. "TABİİ Kİ SENİ DUYDUM TATLIM" az susda yat aşagı gel bakayım yamacıma az sevem öpem seni

ÇEVİRİSİ: "Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlayınca 3 saat bağırıp çağırmazsın"

16. "BİLİYORSUN GÜZELİM BEN BAŞKASINI SEVEMEM" bak bu olabilir

ÇEVİRİSİ: "Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karşılaşma riskini göze alamam"

17. "MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN" bu konuda kadınlardan daha kötüyüm onlar magzaya girer 20-30 elbise dener alır çıkar ben 20-30 elbise denerim birşey almadan çıkarım

ÇEVİRİSİ: "Tanrım ne olur bu denediğin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricem"

18. "SAKİN OL KAYBOLMUŞ FALAN DEĞİLİZ..NERDE OLDUĞUMUZU BİLİYORUM" bu imkansız hem iyi iz sürücüyüm hemde yön duyarlılıgım baya gelişmiştir. hayatımda hiç gitmedigim bir ülkenin bir şehrinde bir adresi yada bir isim ver bulunmuş bilÇEVİRİSİ: "Bizi kimse bulamayacak

erkekler neden herseyi uzerlerine alinirlarki bole yada niye tekil konusuyon herseyi cevirmesene kendine ben genelleme yaptim burda masere aittir dedimmi yoooo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir €L€KTRO_777

2. "BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY"

3."YEMEĞE YARDIM EDİYİM Mİ?"

4. "EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGİLİM"

5. "BUNU ANLATMAK ÇOK UZUN SÜRER"

8. "HMMM EVET ÇOK İLGİNÇ HAYATIM."

9. "HAFIZAM PEK İYİ DEĞİLDİR BİLİYORSUN"

10. "SENİ DÜŞÜNÜYORDUM VE SANA BU GÜLLERİ GETİRDİM CANIM".

11."ENDİŞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BİR KESİK"

12. "HEY, BUNU YAPMAK İÇİN NEDENLERİM VAR"

13. "HANİ NEREYE DÜŞTÜ?? BULAMIYORUM İŞTE!!"

14. "YİNE NE YAPTIM????"

15. "TABİİ Kİ SENİ DUYDUM TATLIM"

16. "BİLİYORSUN GÜZELİM BEN BAŞKASINI SEVEMEM"

17. "MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN"

18. "SAKİN OL KAYBOLMUŞ FALAN DEĞİLİZ..NERDE OLDUĞUMUZU BİLİYORUM"

ÇEVİRİSİ: "Bizi kimse bulamayacak

erkekleri fazla abartmışın hayel et.

zaten hani kıslar da sütten çıkmış ak kaşık.

kısların yaptığı çoğu saçma şeyi erkeklerin diline çeviren kitap bile yok daha...

yani ne yaptığınızı siz de bilmiyonuz.

en azından erkekleri anlamşsın biraz.

ama ya bis?????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkekleri fazla abartmışın hayel et.

zaten hani kıslar da sütten çıkmış ak kaşık.

kısların yaptığı çoğu saçma şeyi erkeklerin diline çeviren kitap bile yok daha...

yani ne yaptığınızı siz de bilmiyonuz.

en azından erkekleri anlamşsın biraz.

ama ya bis?????

sence kizlari bu hale getiren kim siz dengesiz erkekler -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.