Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

slm ben ayhan

Önerilen İletiler

• 4 ay sonra...

mhb arkadaşlar ben bu siteyi fazla kullanmıyorum......ama muhabbete ve arkadaşlığa kesinlikle zamanım var ....zaten mail arkadaşlığı daha fazla ilgimi çekiyor...ben herzaman birşeyler paylaşmak ve sıkı dostlar kazanmak isterim...bana [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz ben sizinle mailleşmekten büyük mutluluk duyacağım...belki ilerde bir gün İstanbulun veya Türkiyemin herhangi bir yerinde karşılıklı çayımızı içerkende sohbet edeceğiz....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ok anlaşılmıştır...... biraz kendinden bahsedermisin.....neler yapıyosun...öncelikle ben ayhan İstanbul Sanayi Odasında çalışıyorum Marmara Üniversitesinde okuyorum son sınıf(1981 doğumluyum ama hala okuyorum)...İstanbulluyum iki sene Ankara Bahçelide kaldım Gazi Üniversitesinde okumuştum 2. sınıftan ayrıldım hala orada arkadaşlarım var bende çok anısı vardır Ankaranın neyse sen anlat bakalım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BENDE ÖZEL BİR ŞİRKETTE ÇALIŞIYORUM 82'DOĞUMLUYUM NİĞDE ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM BEN ANKARALIYIM ANNEM VE BABAM NİĞDE DOĞUMLULAR. MAALESEF BEN İSTANBULU GÖRME ŞEREFİNE HENÜZ NAİLOLAMADIM BU ARADA MESAJLARA GEÇ YANIT VERDİĞİM İÇİN KUSURA BAKMA. ÇÜNKÜ BURASI BİR BORSA ŞİRKETİ, SÜREKLİ TELEFONLA İRTİBAT HALİNDEYİZ ONUN İÇİN SIKSIK BAKAMAYABİLİYORUM MESAJLARA . MARMARADA HANGİ BÖLÜMDESİN?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BENDE ÖZEL BİR ŞİRKETTE ÇALIŞIYORUM 82'DOĞUMLUYUM NİĞDE ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM BEN ANKARALIYIM ANNEM VE BABAM NİĞDE DOĞUMLULAR. MAALESEF BEN İSTANBULU GÖRME ŞEREFİNE HENÜZ NAİLOLAMADIM BU ARADA MESAJLARA GEÇ YANIT VERDİĞİM İÇİN KUSURA BAKMA. ÇÜNKÜ BURASI BİR BORSA ŞİRKETİ, SÜREKLİ TELEFONLA İRTİBAT HALİNDEYİZ ONUN İÇİN SIKSIK BAKAMAYABİLİYORUM MESAJLARA . MARMARADA HANGİ BÖLÜMDESİN?

1934[/snapback]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BENCE İSTANBUL, GÖRÜLMESİ GEREKEN DÜNYA ÜZERİNDEKİ EN GÜZEL YER....

MARMARA İKTİSAT'TA OKUYORUM....İNŞALLAH BU SENE MEZUN OLACAĞIM....ZATEN İŞ HAYATINA ATILDIK GİBİ BU SENE SADECE SINAVLARDA OKULA GİDİYORUM.....BENİMDE BÖLÜM İTİBARİYLE BORSA İŞİNE GİRME ALTERNATİFİM VAR SENCE NASIL BİR MESLEK TAVSİYE EDERMİSİN MESLEKTE KARİYER YAPMAK İÇİN NE GİBİ EĞİTİMLER ALINMALI....BU ARADA NELRDEN HOŞLANIRSIN GENELDE NELER YAPARSIN BOŞ ZAMANLARINDA ....( TABİKİ BU ŞEKİLDE SOHBET ETMEK ZOR SİTEDE BUNA İZİN VERMİYOR ZATEN.)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BENDE ...............ÖZEL BİR ŞİRKETTE ÇALIŞIYORUM NİĞDE ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUNUM 82'LİYİM BENİM İSTANBULLA İLGİLİ BİR ANIM YOK ÇÜNKÜ İSTANBULU GÖRME ŞEREFİNE HENÜZ NAİL OLAMADIM :( BU ARADA MESAJLARA GEÇ CEVAP VERDİĞİM İÇİN KUSURA BAKMA ÇÜNKÜ SÜREKLİ ŞİRKETTE TELEFONLA İRTİBAT HALİNDEYİZ SIK SIK BAKAMAYABİLİYORUM FORMA...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında borsayı tavsiye edebilirim zevkli bir iş olmakla birlikte çokda stresli bir iş :sick: ama çalışma saatleri güzel 9.30da ilk seans başlıyo 14.00da da ikinci seans başlıyor ve 16.30 da bitiyor gerçi şirketten çıkmamız 18i buluyor kariyer yapmak için SPKnın açtığı sınavı kazanmak şart boş zamanlarımı ailemle geçirmeyi tercih ediyorum fırsat buldukça sinemaya giderim. istanbulda vakit nası geçiyo?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TAVSİYEN İÇİN TEŞEKKÜRLER. BENDE ASLINDA EVCİMEN BİRİSİYİMDİR AMA TABİ BİR YERE KADAR GENELDE DIŞARIDA OLURUM ŞARTLAR ZORLUYO HER NE KADARDA EVDE KALMAYI İSTESEMDE HERŞEY BANA SORULMUYO, ÇOĞU ZAMAN AKADAŞLARA KATILIYORUM...İSTANBULDA ZAMAN GEÇİRMEK İÇİN ÇOK ALTERNATİF VAR AMA BEN GENELDE SAHİLLERİ TERCİH EDERİM..DİNLENDİRİCİ OLUYOR BİRDE DENİZE ALIŞMIŞIM VAZ GEÇEMİYORUM....AKŞAMLARI BASKETBOL OYNARIM ARKADAŞLARLA,,,SİNEMAYA FAZLA GİTMEM ANCAK ÇOK İLGİ ÇEKECEK BİR FİLM OLURSA,, FAZLA YAZDIM GALİBE SEN BAHSET KENDİNDEN..ANKARANIN NERESİNDE YAŞIYORSUN BEN BAHÇELİDE KALMIŞTIM 6. SOKAK ORALAR GÜZEL SAYILIRDI 7. CADDE HAREKETLİYDİ AMA ÇOK GEREKSİZ İNSANLARLA DOLUYDU -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

HAKLISIN ERKEKLER İÇİN EVDE VAKİT GEÇİRMEK BİRAZ ZOR ,BAYANLAR EVDEYKEN YAPACAK BİŞEYLER BULUR MUTLAKA. ANKARADA DOĞUP BÜYÜYÜNCE DENİZ TUTKUSUNU BİLMİYORUZ TABİ!!!!! BEN KEÇİÖRENDE YAŞIYORUM.......BAHÇELİ KADAR OLMASADA HAREKETLİ BİRYER. GAZİ'Yİ NEDEN BIRAKTIN 2.SINIFTAYKEN?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haklısın( deniz olayı) , keçiörende de arkadaşım kalıyordu biraz kaldım orda....gazi kimya'da okuyordum bir gelecek göremedim, açıkçası hiç hoşuma gitmedi, bölüm fazla yükselme şansıda vermiyordu bu sebepten bıraktım .... bıraktığıma memnunun...

yaptığın iş oldukça yorucu ve meşgul edici bu nedenle yazışmalarımız aksıyor bu da devamlılığı bozuyor aklım karıştı bence bu şekilde iyi bir tanışma olmayacak....istersen başka bir zaman sohbete devam ederiz...yani senin için

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.