Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

NEDEN BAYANLAR

fındıkkurdu

Önerilen İletiler

bence bu sebebi çeşitlilik değil; duygusal boşluktur...

sevgili şirin..bende seninle aynı fikirdeyim bu konuda..

duygusal anlamdaki boşluğu doldurmak adına insanlar arayışa giriyorlar..

ve aradıklarını bulmak adına da bazen bir çok insana yaklaşabiliyorlar..

ya aradıklarını bulamıyorlar..

ya da ne istediklerini tam olarak bilmiyorlar sanırım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ŞİMDİ BUNU BİR KEZ YAŞAMIŞ BİRİ OLARAK HEMEN YAZAYIM TABİ BUNLAR BENİM SEBEPLERİM .

ÇOK SEVDİĞİM BİR İNSANI KAYBETMENİN ACISIYLA VE BU OLAYA MÜTAKIBEN GÜVENSİZLİK HİSSİNDEN DOLAYI KARŞI CİNSİN ACI ÇEKMESİNİ İSTEDİĞİM İÇİN BİR ARA BÖYLE BİR HATAYA DÜŞTÜM.AMA KISA BİR SÜRE SONRA BUNUN NE KADAR İGRENC BİR ŞEY OLDUĞUNUN FARKINA VARDIM.ÇÜNKÜ SEN SADECE LAF OLSUN DİYE ÇIKARKEN KARŞINDAKİ İNSANIN(VEYA İNSANLARIN) SANA KARŞI CİDDİ BİR ŞEYLER HİSSEDİYOR OLMASI İÇİMİ ACITTI.

ERKEKLER BUNU NASIL YAPIYOR MERAK EDİYORUM AÇIKÇASI.YAPAN BABAYİĞİT VARSA HELE BİR YAZSIN HİÇ Mİ VİCDANI SIZLAMIYOR.

SEVGİLER... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

En sıcak içecekler

En taze aperatifler

En güzel muhabbetler

En temiz servisler

En güleryüzlü ekibiyle GEYİK CAFE siz forumseverlerin hizmetinizdedir...

Adres: media forum sok. Havadan sudan konular cad. No:2 TURKİSH-MEDİA/ DÜNYA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkekler.

daha fazla kişiyle ilişki içindeyse..

bu ilişkilerin hiçbiri duygusal ilişki değildir..

yani acımasızlık boyutunda değildir olay..

kadınlardada böyledir bence..

bence bu sebebi çeşitlilik değil; duygusal boşluktur...

Duygusallık varsa haklısın tabiki..

ama duygusallık olmadığı için çeşitlilik vardır..

aslında yumurta tavuk meselesi gibi oldu

:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence sonuca degilde insanı birden fazla insanla ilşki yaşamaya iten nedenleri insan kendi içinde bilmeli

nedir yani bir insanla berabersiniz ve mutsuzssunuz bunu konusmak bunları asmaya calısıp ilişkiyi yenileme

şansı varken bitirmek ve hatta bunla kalmayıp yeni ilişkilere yelken acmak düşünüyorumda bir insanı kendinden uzaklastırıp çürütmezmi

günübirlik ilişkiler de kandırmacadan baska birşey olamaz

sevgiler

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence sonuca degilde insanı birden fazla insanla ilşki yaşamaya iten nedenleri insan kendi içinde bilmeli

nedir yani bir insanla berabersiniz ve mutsuzssunuz bunu konusmak bunları asmaya calısıp ilişkiyi yenileme

şansı varken bitirmek ve hatta bunla kalmayıp yeni ilişkilere yelken acmak düşünüyorumda bir insanı kendinden uzaklastırıp çürütmezmi

günübirlik ilişkiler de kandırmacadan baska birşey olamaz

sevgiler

:clover:

Bir insan illaki duygusal ilişki yaşamak zorundamıdır?

Böyle bir ilişkiye girmek istemeyebilir insan..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence ruhsal boşluğa düşme sonra hayatına başka birinin girmesine izin verme olayının temelinde,hoşlanılan insanı iyice tanımadan beraber olmak yatar...kadınların yapısı tek eşliliğe erkeklerden daha uygundur,ahlaken doğru bulmuyorum bi kaç kişiyi idare etmeyi ama,kadın yapıyosa mutlaka temelinde baba bi sebep vardır..tabi sağlıklı kendini bilen bi ruh yapısına sahip olanlardan bahsediyorum...

şimdi yazdıklarım yanlış anlaşılabilir,sırf aldatma olarak görmüyorum ben olayı...kalbinin bi başkasına kaymasına izin vermek bile olabilir bahsettiğim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1-2 kişiyi idare etmenin hiç bir ana yada baba sebebi olamaz evet şunu anlarım hoşlandığın kişiyi iyi tanıyamamış tanıyınca olamamış ama ve başkasına gönlü kaymış bunu anlarım sorun gönlünün başkasına kaydırdıktan sonra eski insanıda hayatından çıkarmayıp yedekde bekletmesi onu çıkart o zaman tamam ama yedekte tutmak maymun iştahlı bir kişik sonucudur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sürekli olarak eş değiştiren birden fazla karşı cinsle aynı anda birlikteliği olan insanlardan iğrenirim. hiç kuşkusuzki bu insanlar gerçek hazzı asla tadamazlar. birden çok karşı cinsle çıkarak, birtane karşı cinsle çıkan insanlardan kendilerini bu konuda daha üstün görürler. aslında kendi duygularını hızlı bir şekilde tükettiklerininin farkında değillerdir. ayrıyetten karşındaki insanı sırf insan olduğu için ciddiye almak gerekir, bunu bir eğlence olarak görmek karakteristik açıdan yeterince oolgunluğa ulaşmamış insanların yapacağı birşeydir.

sürekli olarak eş değiştiren, birden fazla sevgilisi olan insanlar evlendiği zaman normal bir insana göre eşine ne kadar yeterli derecede sevgi verebilir. onu ne kadar önemsiyebilir, ne kadar bağlı olabilir, eşinden ne kadar haz alabilir. yapabileceği basit bir sevgi ve iyi bir saygıdan öteye gidemez.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.