Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Onları nasıl tanırsınız ?

bozan

Önerilen İletiler

ONLARIN KELİMELERİ KENDİLERİNE HASTIR. BİRŞEY DEMEK İSTERLER DE DOLANDIRIP DURULAR. NE Mİ DEMEK İSTERLER ? ÖNCE NASIL DOLANDIRIRLAR ONA BAKALIM.

ANADOLU ; KONUŞMALARINDA ANADOLUYU TÜRKİYEYE TERCİH EDERLER. BÖYLECE TÜRKİYE KELİMESİNİ KULLANMAYIP HALKLARI KARDEŞLERLER, KENDİ İNDLERİNDE.

HALK ; BUNLAR MİLLET YERİNE DE HALKI KULLANIRLAR HALK YERİNE DE. MİLLET BUNLAR İÇİN KORKUNÇ BİR KELİMEDİR.

MOZAİK ; EN SEVDİKLERİ KELİMELERDENDİR. MOZAİK BU KİŞİLER İÇİN HERŞEYDİR. DONDURMAYI DA KARIŞIK SEVERLER, SADE DEĞİL.

EVRENSEL ; GAVUR NATIONAL'E TEPKİ OLARAK OLUŞTURMUŞ INTERNATIONAL'İ. BİZİMKİLER İSE EVRENSELİ SEBZE NİYETİNE HERYERDE KULLANIRLAR. SİMGE KELİMELERDENDİR.

KARDEŞLİK ; ONLAR KARDEŞTİR. CANLI CANLI ADAM DOĞRAYANLAR, İSE ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI KARDEŞLERİDİR.

ÖZGÜRLÜK ; BU TÜREDİ KELİME İSE AĞIZLARINDA ANARŞİZM İLE DEMOKRASİ ARASINDA GİDİP GELİR. ASLINDA NE İSTEDİKLERİNİ KENDİLERİ DE BİLMEZ.

TOPARLAYACAK OLURSAK '' ANADOLU, EVRENSEL ANLAMDA, HALKLARIN KARDEŞLİK VE ÖZGÜRLÜK MOZAİĞİDİR'' . İŞTE BÜTÜN CÜMLELERİ DE AŞAĞI YUKARI BUDUR.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ONLARIN KELİMELERİ KENDİLERİNE HASTIR. BİRŞEY DEMEK İSTERLER DE DOLANDIRIP DURULAR. NE Mİ DEMEK İSTERLER ? ÖNCE NASIL DOLANDIRIRLAR ONA BAKALIM.

ANADOLU ; KONUŞMALARINDA ANADOLUYU TÜRKİYEYE TERCİH EDERLER. BÖYLECE TÜRKİYE KELİMESİNİ KULLANMAYIP HALKLARI KARDEŞLERLER, KENDİ İNDLERİNDE.

HALK ; BUNLAR MİLLET YERİNE DE HALKI KULLANIRLAR HALK YERİNE DE. MİLLET BUNLAR İÇİN KORKUNÇ BİR KELİMEDİR.

MOZAİK ; EN SEVDİKLERİ KELİMELERDENDİR. MOZAİK BU KİŞİLER İÇİN HERŞEYDİR. DONDURMAYI DA KARIŞIK SEVERLER, SADE DEĞİL.

EVRENSEL ; GAVUR NATIONAL'E TEPKİ OLARAK OLUŞTURMUŞ INTERNATIONAL'İ. BİZİMKİLER İSE EVRENSELİ SEBZE NİYETİNE HERYERDE KULLANIRLAR. SİMGE KELİMELERDENDİR.

KARDEŞLİK ; ONLAR KARDEŞTİR. CANLI CANLI ADAM DOĞRAYANLAR, İSE ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI KARDEŞLERİDİR.

ÖZGÜRLÜK ; BU TÜREDİ KELİME İSE AĞIZLARINDA ANARŞİZM İLE DEMOKRASİ ARASINDA GİDİP GELİR. ASLINDA NE İSTEDİKLERİNİ KENDİLERİ DE BİLMEZ.

TOPARLAYACAK OLURSAK '' ANADOLU, EVRENSEL ANLAMDA, HALKLARIN KARDEŞLİK VE ÖZGÜRLÜK MOZAİĞİDİR'' . İŞTE BÜTÜN CÜMLELERİ DE AŞAĞI YUKARI BUDUR.

ayrıca bütün türkler ırkçıdır onlara göre....

ben türk milliyetçisiyim dedim mi yandım....

ırkçı oldum demektir!!!!!

o mozaikte mozaik değil mermerdir.....

kırılmaz bölünmez parçalanmaz....

saygılarımla bozan kardeş...

özlettin kendini...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

ayrıca bütün türkler ırkçıdır onlara göre....

ben türk milliyetçisiyim dedim mi yandım....

ırkçı oldum demektir!!!!!

o mozaikte mozaik değil mermerdir.....

kırılmaz bölünmez parçalanmaz....

saygılarımla bozan kardeş...

özlettin kendini...

ne mozaik var ne mermer. bir tek hak sahibi millet var: Türk Milleti.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.